Дистанционна форма на обучение

  • 153 613
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 435
На мен ми е доста трудно.. трябва скоро да реша къде искам да записвам магистратура, а до никъде не съм стигнала. ooooh!

# 76
  • Мнения: 22 452
Рокси, поне преди 1-2г. беше вярно, в доста обяви пише че се предпочитат лица, завършили в академията.
Сега не знам как е, не съм се интересувала и не съм гледала обяви за работа за счетоводител.

# 77
  • Мнения: 2 386
Нямам представа, Роски, не съм завършила НБУ.

Само питам вярно ли е това за прекъсванията и презаписванията.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Може и да е вярно.Аз  уча втора магистратура точно дистанционно в НБУ. Интересно е  ,че  има опция за българи който живеят извън страната  да държат он-лайн тестовете .Имат само в определено  време достъп и само за 1 час.Разработките /казусите/ се  пращат по мейл.По един от предметите преподавателя предложи и за тези които искат  да пробват,а ако не издържим изпита  да се явим на редовен.На мен ми хареса.

# 79
  • Мнения: 212
Някой да има информация дали е възможно дистанционно обучение за специалността Софтуерни технологии в интернет в НБУ? Програмата ми се струва интересна, но ми е невъзможно да ходя на лекции ако са през седмицата.

# 80
  • Мнения: 2 386
Интересно е  ,че  има опция за българи който живеят извън страната  да държат он-лайн тестовете .Имат само в определено  време достъп и само за 1 час.Разработките /казусите/ се  пращат по мейл.По един от предметите преподавателя предложи и за тези които искат  да пробват,а ако не издържим изпита  да се явим на редовен.На мен ми хареса.

Ти сериозно ли?! Аз наистина ще взема да опитам да уча в две различни държави едновременно.  Crazy
Шегата настрана, благодаря ти много за информацията и ще съм ти задължена ако ми дадеш допълнителна такава за изпити, специалности или поне координати на ЛС.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
   Това е  адреса  http://www.nbu.bg/  може да разгледате ,да питате  на дадените телефони.Всеки има различни въпроси.

# 82
  • Мнения: 108
Вече си избрах специалност и ако не изникне нещо непридвидено, другия месец смятам да се запиша. Simple Smile
Mimito, благодаря за търпението, с което ми обясняваше на лични  Hug

# 83
  • Мнения: 1 043
Само да се оплача /от себе си/.
Реших да уча магистратура.
Първо мислех за  Русенския университет- там учих бакалавър, неикономическа специалност. Сега се поразрових и видях, че мога да уча и в Свищов, но...съм изтървала срока за записване- до 31.08.
Сега трябва да реша дали да изчакам до март за Свищов или да записвам в Русе  newsm78

# 84
  • Мнения: 1 523
31.08 е понеделник, имаш време.

# 85
  • Мнения: 917
А някой, завършил бакалавър дистанционно, има ли?

# 86
  • Мнения: 1 043
31.08 е понеделник, имаш време.
Мда, само че няма да успея да се подготвя с таксата за 1-я семестър до тогава  Sad

# 87
  • Свищов
  • Мнения: 874
Миналата година удължиха приема с 2 седмици...Сега не знам как ще е. Тогава имаше огромен наплив.

# 88
  • Мнения: 11 009
Днес майка ми каза, че приемът е удължен до 15.09.

А някой, завършил бакалавър дистанционно, има ли?

Май няма прием за бакалаври дистанционно.

# 89
  • Мнения: 1 043
Ееее, супер, значи ще мога да се класирам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт