Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 759
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не съм сигурна, че всички харесват. Моят твърди, че не му допада - и на пипане не било гот - ама това е било в зародиша на силиконовата долина - поне на мен така казва Simple Smile
Има мъже цицомани и такива, които предпочитат малки стегнати гърди - познавам няколко Simple Smile. Та тези II-рите надали биха се впечатлили от x00 кубика силикон.
Мен лично ме дразнят - супер неестествено ми стоят, както и силиконовите джуки, които оприличавам със слонски з..ци - поне тези които виждам на BG "звездите" http://www.vsekiden.com/imgs/life/galia-saten-040208.jpg - по калъп са.

# 31
  • Мнения: 7 474
Харесват, но биха предпочели хубавия естествен бюст пред силиконовия .
Не всеки силиконов изглежда добре Sick

# 32
  • Мнения: 1 212
Мисля , че мъжете харесват всичко що е цица .
Еле пък да им е в ръцете.
Вероятно все пак предпочитат една форма и големина пред друга ,
но като цяло обичат многообразието.
Предполагам, че силикона не ги дразни особено, освен в случаите когато
трябва да бръкнат в собствения си джоб за да го осигурят.

# 33
  • Мнения: 4 555
Аз до сега не съм виждала хубав силоконов бюст. Имам чувството, че силиконът може да го докара откъм размер, но откъм красота е гола вода.
Не знам защо се получава така, но особено ако се сложи по-голямо количество, стават едни ръбчета в краищата и стои супер неестетично според мен.

# 34
  • Мнения: 5 622
Според мен харесват. Ако не харесваха, нямаше това да е най-често срещаната интервенция. Говорила съм с пластичен хирург, който казва, че "има гърди" всеки ден. Понякога и повече от една операция..Скоро всички ще са силиконови  май Rolling Eyes
Щото колкото и да разправят всички, че го слагат заради себе си, ако мъжете не го харесваха, дали пак заради себе си щяха да рискуват да бъдат отблъсквани от срещуположния пол? Надали...

Не знам кой казва, че силиконът става за гледане, но не и за пипане, но това не отгоаря на истината. И за това съм питала. И съм пипала. Ако не го правиш с цел да напипаш импланта си е съвсем като естествена гърда  Wink

Да, хубав естествен е най-добре, но всички знаем, че това е до време. И аз ще се порадвам на хубавия си естествен бюст още известно време, след което вероятно ще прибягна до тази намеса. Колкото, обаче, по-натам е отложено във времето, толкова по-добре   Simple Smile

# 35
  • Мнения: 77
Буба е права!

На пипане няма разлика със истинския бюст! Ако не са ти казали предварително, че е изкуствен, почти няма шанс да се познае! (Говорим за нормални размери, не за дини) Пипах на една приятелка гърдите!  Embarassed Каква картинка бяхме...

А дали мъжете харесват? Да харесват! Мъжете винаги, във всички епохи на човечеството са харесвали голямата гръд! Това им е генетично заложено! Чувстват се по сигурни до жена с големи цици  newsm78 (това го учихме по психология в университета)

Ето кое е хубаво според мен:                                            а това е ужасно:
 


 

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тематично :
Да, харесват цици 

....хууубави цици  Sunglasses

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кой не харесва хубавия и стегнат бюст? Независимо дали е истински или опериран.
Аз изкуствен хич не харесвам - виждала съм, пипала съм подробно поради необходимост (и от любопитство, де Embarassed) и като цяло не харесвам, настръхващо ми е. Усеща се (ако знаеш какво да пипаш, ръбовете се напипват, макар че в нормална ситуация това не се случва, разбира се) - и се вижда белегът от операцията, колкото и добре да е направен. Да не говорим, че съм виждала много по-красиви естествени цици отколкото и най-добрия силикон - рисковете на професията hahaha, така че ме считайте за професионално изкривена Laughing Между другото, една от изпитните ни задачи е да можем да различим на снимки естествен от силиконов бюст и обикновено разликата е доста очеизвадна. По този повод - на мен снимката, която е дадена като `хубава` изобщо не ми харесва, тъй като това голямо разстояние между гърдите може да намеква за определени проблеми и без силикон такива цици изглеждат твърде стряскащо...
Но мъжете обикновено харесват и изпитват голямо любопитство да пипнат и да пробват - да съм по темата все пак.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 20:05 от hedra

# 38
# 39
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не харесвам. Повечето мъже, които познавам, не харесват силиконки.

И между другото, не съм видяла изкуствен бюст, на който да не му личи, че е изкуствен. Разправяйте ми каквото искате за модерни импланти и прочие. За пипане пък да не говорим.

Модата на цицо-тунинга е специфично българска, по мое мнение. Тук е ограничена до Калифорния и Маями.

Трябва да уточня, че по принцип съм за естетическа хирургия, на който каквото му харесва. Но силиконови гърди винаги ми простеят. Лично мнение.

# 40
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Повечето мъже около мен не харесват. А на плажа едно момче от компанията направо се отврати като видя едни такива (каката до нас беше със силикон).
Що се отнася до мен, мнооого се бях замислила в един момент да си сложа, щото аз почти нищо нямам там  Embarassed Но мъжа ми толкова бурно се възпротиви, че за момента съм се отказала (и мисля, че добре постъпих  Blush)

# 41
  • Мнения: 3 268
Снощи в Градски легенди гостуваше пластичен хирург,но не му чух името и той каза,че вече излизат от мода големите гърди и жените залагали на естественото.Искали да бъдат възприемани не като сексуален обект,а като мислещи същества.

# 42
  • Мнения: 830
Че кой не харесва хубави цици  Laughing Laughing, ако са естествени чудесно, но понякога природата не е била щедра и тогава идва ред на силикона. Аз харесвам хубави цици, пък кво остана за мъжете.....

# 43
  • София
  • Мнения: 38 489
Вярно е това за модата на малките цици!
Повечето, които имаха големи силикони /Памела, Джордан/, вече си ги смениха с малки.
Виктория Бекъм също!
Ето:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/woman/fashion/beauty/article2182215.ece
Имам някакви подозрения, че и Соня Васи е направила същото...

# 44
  • Мнения: 14 654
Вярно е това за модата на малките цици!
Може би изкуствените излизат от мода, защото естественто винаги е актуално, независимо за какво точно става дума. Това, че толкова много жени се подлагат на такива операции е ненормално - показва колко много не се харесват хората и то защо? Защото трябва да се робува на клишето 90-60-90. Хубост по калъп не става, то се и вижда след години, когато естетвените меки импланти се обгърнат от съединителна тъкан, защото организмът се старае да ги изолира от себе си. Затова силиконовите гърди след години заприличват на топки, а меките силиконови устни - на подути и възпалени бърни. Иначе скоро след операцията резултатът е добър, но трае кратко  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт