държавни служители обучавани за сциентолози?

  • 2 243
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 611
... В много държави и основно европейски тази СЕКТА е забранена. ...

Забранена ли? Ела да видиш каква сграда имат на пъпа на Берлин!
Мен например са ме спирали няколко пъти по улицата, предлагат безплатни брошури, опитват се да ти продадат "Диaнетика" на родния ти език и независимо какво си говорите, те си клатят разбиращо главата и си знаят тяхното...
Даже един диск ми бяха дали, пуснах го в първото кошче, а може би трябваше да го изгледам, сега щях да съм поне от просветените в темата.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 592
еми аз писах че съм поизчел всичко в гугъла и затова питам. То и в БГ разни секти имат сгради, ама са вече забранени, като се знае какви са ги надробили. Първия линк е специално за забраната в Германия, а току що съвсем ненадейно се обади приятелка на жена ми, която живее точно в Берлин и я питах - потвърди написаното. http://avtora.com/news/nowini/tom_cruise_propowyadwa_scientologi … ernet._wizh_wideo
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=2123& … =2&id=0000404
http://www.bghelsinki.org/index.php?module=resources&lg=bg&id=32
Julie - не говорим на различни езици, просто като кажеш нещо е добре да дадеш потвърждение на думите си, особено в една такава дискусия! Простото отрицание не е достатъчно - увисва във въздуха!

# 32
  • Мнения: 6 029
 Shocked
Нотар, върни се и ми изчети постовете. Цитирай ми къде казвам, че сциентологията е нещо добро.

# 33
  • Мнения: 592
Питаш Мизи кое е толкова страшното на сциентологията. Това е всеобщото мнение и по аргумент от противното се предполага че твърдиш, че сциентологията е обратното на страшно и лошо! Просто кажи тогава че си сбъркала и също смяташ сциентологията за вредна.

# 34
  • Мнения: 6 029
Нотар, питах знае ли кое й е страшното, защото сциентологията е много различна от останалите секти. Никъде не казвам, че е добра. Не се хващай за думи извън контекста на това, което пиша и не го обръщай на лично заяждане. Смешно стана вече.
Споделям мнението на Янтра най-вече.

# 35
  • Мнения: 592
ОК!   bouquet , Julie!
Няма по-страшно от това да разбереш един ден, че не си ти, а някой друг е вместо теб. Дори не е необходимо да се самоубиваш! Промиването на мозъци ако имаше еквивалент в космонавтиката, щяхме поне да развиваме скорости от порядъка на светлината!

# 36
  • Мнения: 14 489
много интересно
на мен ми се струва, че сциентологията е забранена дори в САЩ, където общо взето всички "секти" са разрешени

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
много интересно
на мен ми се струва, че сциентологията е забранена дори в САЩ, където общо взето всички "секти" са разрешени
Не е забранена, Там Круз и Джон ТрИволта афишират, че са сциентолози.

# 38
  • Мнения: 7 837
Къде е Борис?

# 39
  • Мнения: 3 611
еми аз писах че съм поизчел всичко в гугъла и затова питам. То и в БГ разни секти имат сгради, ама са вече забранени, като се знае какви са ги надробили. Първия линк е специално за забраната в Германия, а току що съвсем ненадейно се обади приятелка на жена ми, която живее точно в Берлин и я питах - потвърди написаното...

Не, сциентологията не е забранена в ДЕ. Можеш да се разтровиш и по другите сайтове, не само по българските!

Тук например

# 40
  • Мнения: 54
  Една от основните дейности на членовете, доколкото разбрах са даренията им към организациятя. Та се питам с чий пари биха правили дарения въпросните служители? newsm78

# 41
  • Мнения: 592
Не, сциентологията не е забранена в ДЕ. Можеш да се разтровиш и по другите сайтове, не само по българските!
Тук например
Сядам да уча немски! Peace Какво пише там?
Впрочем сега се разрових и разбрах, че от 2007 г. вътрешното министерство на Германия е събрала доказателства против царквата и очакват тади година да започне процес за забраната и!
Честно казано се надявам да успеят. В Швеция е имало една заигравка, но да не разводняваме темата.

Общи условия

Активация на акаунт