белег или петно на бебе от 'кражба'

  • 8 923
  • 144
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 567
Аз също не вярвам. Нищо  не съм крала ,а бебка има петно Laughing

# 61
  • Мнения: 528
Честно казано незнам дали вярвам. По ирония на съдбата, си бях откъснала 2 вишни от едно дърво точно с тази мисъл в главата и сега дъщеря ми има две малки петънца на ръчичката си  Peace Аз пък имам чепка грозде на крака си и майка казва, че е крала, но доколкото си спомня синя слива  Crazy

# 62
  • Мнения: 247
Аз откраднах една ягода от Пикадили като бях бременна  Sick обаче няма петна бебето  Peace
Кради си на воля  baby_neutral

# 63
  • София
  • Мнения: 4 590
Не, не вярвам на нито едно от тези "поверия".

# 64
  • Мнения: 1 725
Момичета, я кажете, не сте ли забелязали нетипичен импулс към крадването през бременността си - може би точно, защото сме по-уязвими и по-често ни се прияждат разни нещица, които не можем, точно в дадения момент, примерно, да имаме? А поверието, зная ли, може да има връзка с внушението - ако жената знае за поверието, дори и да се самоубеждава, че е глупост, може на подсъзнателно ниво, да си внуши вина към нероденото си още дете и то наистина да се роди със автентичен на краднатото белег. Майка ми са я стреснали (несъзнателно) докато си е късала слива от дърво на съседите и аз имам на гърба място със спукани капилярчета, по размер голямо колкото слива. А пък аз докато бях бременна често ми се искаше да си отмъкна нещо за хапване, особено ядки на пазара  Embarassed , но нямам спомен да съм се престрашила. Настя има бяло продълговато петно на коремчето, но не го свързвам с нищо.

# 65
  • Мнения: 178
Мисля,че е внушение.Големият ми син се роди с белег на главата с формата на ключ,на него няма коса.В родилно лекаря се шегуваше с  въпроса-какво си откраднала,но никога не съм го свързвала с "кражба" по време на бремнността ми.По-скоро си мисля,че това си му е късмет (то и това май си е поверие ама... Rolling Eyes)

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Уф, като се започне с тези поверия. Още повече, че в различните краища на страната се предават по различен начин... Това за кражбата изобщо не съм го чувала, знам го като уплаха- ако се уплашиш от нещо и се пипнеш някъде, ще има белег детето.

Не вярвам, но пък братовчед ми е пример- стринка е била бременна, когато баща ми й подхвърля едно гумено гущерче, моя играчка. Тя се стряска, дърпа се и гущерчето се лепва на врата й. Братовчед ми има петно във формата на гущер точно на врата си...

# 67
  • Мнения: 64
Моя приятелка има струпване на бемки,като малки топчици,оформящи малинка.Майка й се пресегнала за малинка в една градина,но се появил собственика и се стреснала.Хванала се за деколтето newsm78
друга пук ,съученичка,имаще около таличта ,странно голямп петно с по малки и по-тъмни петънца вътре,Казваше,че на майка й й се прияла много халва и сложила ръка на ханша.
 Аз пук влетях при случайна фризьорка,която се оказа джаста-праста.ЗА има -няма 5 мин. ме "обработи',като се заигра с нощицата към ухото.И да,сега Фъстъкка е с едно клъцнато ушенце.Не е фрапиращо ,но...Знам ли...Има доза истина ...

# 68
  • Мнения: 6 274
За кражба не знам, но вярвам в това, че ако се уплашиш и се пипнеш някъде детенцето може да има петно там...
Говоря от опит - когато бях бременна с дъщеричката ми се уплаших от една риба и сега дъщеря ми има петно с формата на риба точно на същото място, на което се пипнах...

# 69
  • Мнения: 9 973
не съм крала и не знам  Joy

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моята дъщеря има белег межди веждите-едно малко петънце.Спомням си че си откраднах един фъстък, ама едва ли има връзка белега не в такава форма.

# 71
  • Мнения: 666
Докато бях бременна със съпруга ми овършахме една нива с царевица и после се пипах къде ли не,но евала че малката няма никакви петна...пък и по принцип не съм суеверна Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 7 193
Момичета, не пренебрегвайте все пак факта, че едно и също петно би могло едновременно и с еднакъв успех да бъде оприличено на фъстък, риба, слива и прочее. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 55
Не не вярвам на  суеверия!!!

# 74
  • Мнения: 53
Не вярвам  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт