Козметика "Eveline" - 2

  • 77 710
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 314
записвам се и аз и отивам да ви изчета

# 61
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Ползвам на Евелин слънцезащитен крем SPF 35 за лице. Много добре се разнася и попива, не оставя мазни следи. Има и слънцезащитен ефект, а аз съм с много бяла кожа и лесно почервенявам. Всеки ден се разхождам с количката по около 2 часа, за справка  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 118
цоп и аз в темата  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 776
Дневният и нощният крем с маслина ( линкът от предната страница ) е много добър, особено за по-суха кожа Peace Малко като изтъркана реклама звучи, но определено покрива твърдението "високо качество на ниска цена" Laughing

# 64
  • Мнения: 1 091
Аз ползвам този от вчера. http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=202
Някой имат ли наблюдения върху този крем?

# 65
  • Мнения: 155
Здравейте момичета, аз се заинтересувах от гланцовете за обем на Евелин. Искам да ви попитам дали знаете от къде мога да си купя такъв в София, в Младост1 или Дружба1, благодаря предварително  Wink

# 66
  • Мнения: 51
Аз мога да ти кажа за Младост3-козметиката в супер"Дар".

# 67
  • Мнения: 217
Ползвам на Евелин слънцезащитен крем SPF 35 за лице. Много добре се разнася и попива, не оставя мазни следи. Има и слънцезащитен ефект, а аз съм с много бяла кожа и лесно почервенявам. Всеки ден се разхождам с количката по около 2 часа, за справка  Grinning
Може ли линк към този крем, ползвала съм от златната им серия и съм доволна, но при нас с висок фактор не съм виждала само със 6 , 8 и 15 продавачката ми каза, че нямат с висок фактор/но те пък понякога са и толкова знаещи...../

# 68
  • Мнения: 106
Искам да попитам момичетата ползвали кремовете с маслина пише ли на опаковката за каква възраст са?  Защото предните които ползвах бяха 25+ точно като за моята кожа и си мисля че тези сигурно са универсални и стават за всякаква възраст.

# 69
  • Мнения: 1 507
Миналата седмица купих слънцезащитния с фактор 20 и вече беше изпробван в събота, при първия за годината плаж Hug. Нямам забележки Sunglasses

# 70
  • Мнения: 60
Да се запиша и аз , преди седмица си взех цялата серия дневен крем , нощен крем и крем за очи от серията за 25+ на Q10+R ами много съм доволна кожата ми е става много приятна на допир и сега в топлото време като изляза не се изпотявам от крема както от други козметики като например Виши  Crazy,така,че за тези пари качеството е направо много добро.
Може да пробвам и крема им за разгримирване.
За това става въпрос:


# 71
  • Мнения: 1 507
И аз имам серията.
Единствено се чудех защо на външната опаковка - тази с превод на Бг пише, че кремовете са 25+, а вътре на самата кутия видях, че са 30+. Това не се отнася за околоочния, при който двете цифри съвпадаха. Едва ли е фатално, за протокола - аз съм на 26 и се притеснявам да ползвам козметика, предназначена за друга възрастова група. Просто ми стана странно от разминаването newsm78

# 72
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ами ФДТ Finish Show? Много евтин ми се видя, хубав ли е?
Покривен ли е? Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 282
Ами ФДТ Finish Show? Много евтин ми се видя, хубав ли е?
Покривен ли е? Rolling Eyes

От всичко друго съм доволна, но не и от ФДТ-ните им. Не се разнасят добре и стоят на петна.

# 74
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

Общи условия

Активация на акаунт