Ще сложите ли българското знаме утре на прозореца или тераса си?

  • 3 882
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 554
не,защото нямаме,но обмислям вариант да купя Peace

# 46
  • Мнения: 2 070
Не, не съм достатъчно организирана, за да се сетя и да ида да си купя.
А и простор нямам, освен това сме на първи етаж, ако го провеся на парапета ще се мандахерца точно над полицаите, отдолу има приемна на едно РПУ
Това не са оправдания, най-вероятно просто не ми се занимава.

# 47
  • Мнения: 2 032
Не, по ред причини. Ама ще накарам децата да си измайсторят от хартия някакви байрячета, за тях ще е образователно.

# 48
  • Мнения: 250
Да, ще сложа. Старият ни трикольор се накъса от ветровете, тъй като са вее на терасата постоянно / на 16 ет.сме/, но мъжо днес специално купи ново знаме, което вече се вее!

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знамето ми седи целогодишно в хола.
Нямам голямо за тераса и затова няма да си го сложа.

# 50
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Да,още днес мъжа ми го закачи над портата.Отдалеч да се вижда.Само,че е единственото на нашата улица. Cry

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Но малко ме възпламени изнамирането на някакъв фалш, който да се припише и на 3 март.

Не, не, проблемът съвсем не е в Трети март.
Струва ми се, че на половината хора им е омръзнало да имат като повод за национална гордост само и единствено далечното си минало, ..................

Аз точно това имах предвид като казах фалшив патриотизъм.
И понеже не живея нито в миналото, нито в някакво необозримо химерно бъдеще, а в настоящето - не намирам в него никакъв повод за национална гордост. Затова няма да поругая националния символ, провесвайки го лицемерно на простора.

# 52
  • Мнения: 1 484
Нямаме  знаме  ,иначе  задължително  бих  си  сложила.

# 53
  • Мнения: 27 524
Не. Защото по тукашните закони, за да сложа нашето знаме, редом до него трябва да просна и белгийското  Crazy

# 54
  • Мнения: 2
Няма да слагам!
Седи си постоянно нашето.

Оставете ги и Вие, не само за утре!    Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 6 010
Да! Както всяка година!

# 56
# 57
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Махам го само, когато го пера. Иначе си стои на терасата целогодишно.

# 58
  • София
  • Мнения: 978
Но малко ме възпламени изнамирането на някакъв фалш, който да се припише и на 3 март.

Не, не, проблемът съвсем не е в Трети март.
Струва ми се, че на половината хора им е омръзнало да имат като повод за национална гордост само и единствено далечното си минало, ..................

Аз точно това имах предвид като казах фалшив патриотизъм.
И понеже не живея нито в миналото, нито в някакво необозримо химерно бъдеще, а в настоящето - не намирам в него никакъв повод за национална гордост. Затова няма да поругая националния символ, провесвайки го лицемерно на простора.

Мнението ми е се припокрива с това на Мимс

# 59
  • Мнения: 940
Имаме голямо, ще го сложим. Сега обмисляме вариант да сложим едно в градината, и да го вдигаме на празници или да стои постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт