Гоблени в хола-модерно или не?

  • 39 326
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 194
Ако е арт-гоблен - да.
Ма да си сложа Теменужките, или разните там т.нар. ВилеровиSick.

# 16
  • Мнения: 2 388
Въпрос на желание и вкус е.
Незнам дали е модерно.
Аз не бих си окачила.

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Започвам да убеждавам мъжа ми да пробива дупки-голяма мъка ще е докато го склоня.Той е против всякакви"манипулации"по стените.

Хич не се хаби да го убеждаваш, изправи го пред свършен факт  Mr. Green Купуваш от някоя железария малки стоманени пирончета в пликче, вземаш едно чукче ли нещо тежко и ще се справиш и сама  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 880
Модерно и немодерно са много разтегливи понятия. А и задължително ли е нещо да е модерно, за да го ползваме/имаме newsm78?
Въпросът е дали ти харесва на теб и дали се връзва с интериора ти.
Аз имам само един, шит преди 12 години в момент на голяма скука и бездействие. Не се прехласвам много по гоблени, предпочитам рисувани картини, но моят съм си го закачила на немного централно място в хола, все пак труд съм положила Wink

# 19
  • Мнения: 2 131
Харесвам гоблени и хич не ме интересува дали това е модерно или не. Имам един гоблен, шит и подарен ми от леля ми - слънчогледи. Стои още у тях, не съм си го взела. Бих си го сложила на стената определено. Лично аз нямам търпение да бродирам гоблени, но пък обичам да бродирам възглавници.

# 20
  • Мнения: 2 153
На мен лично не ми допадат и не бих си сложила никъде в къщата!!! Но различни хора, различни вкусове, така че на който му харесва да си закача смело!!! Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 247
Заедно с някои други старинни предмети, масичка, свещници, стенен часовник, сребърни подноси, порцеланови фигурки и сервизи, стенни огледала с рамки и какви ли не още предмети къщата ти няма да има цена, даже и без тях само гоблените да сложиш... Има ценители на това изкуство на везани картини и такива, които не ги харесват. Но пък са склонни да си окичат стените с много евтини изрезки от списания на яки пичове и каки и да се гордеят, че това е модерно... Слагай щом имаш и нямаш място за съмнение, че си сложила нещо стойностно...

http://www.saveontapestries.com/images/FT-APOLLO.gif

# 22
  • София
  • Мнения: 7 996
Аз лично не обичам и не бих си сложила, но моите харесвания за някой друг ще са пълна гадост... Както казало кучето, въпрос на вкус... Не мисля, че трябва да се съобразяваш с това кое е модерно и кой как би постъпил, а да следваш твоето светоусещане. Колкото отговорили, толкова и вкуса ще срещнеш.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Въпрос на вкус. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
Не ме интересува модерно или не.И кой определя модните канони в хола ти? Thinking

Ето другият месец се месим вече в наш си дом и нямам търпение да си сложа гоблена "Сиси",който майка ми ми е ушила.При възможност бих си сложила и други,които си харесвам.
П.П.tonkabonbonka, "Сикстинската мадона",която си сложила в спалнята си е страхотна Peace

# 25
  • Мнения: 1 064
Харесвам някои сюжети, но не и златните рамки. Не знам обаче какви други биха били подходящи ...

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз бих отговорила, че зависи от атмосферата на дома. У мама на всяка стена има гоблени, които е шила през годините и не си представям бащината къща без тях, но аз едва ли бих сложила вкъщи гоблени.

# 27
  • Мнения: 64
намирам всички гоблени за кичозни, навяват ми старост в душата ... може би защото бабите ми имаха много гоблени по стените

# 28
  • Мнения: 1 942
За модерно - не е модерно  Rolling Eyes Но предполагам теб си те кефят  Hug

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз лично никога не бих си сложила гоблен на стената вкъщи. Ако ще и да струва колкото цялата кооперация.

Общи условия

Активация на акаунт