Вече нямам бебе:(((

  • 5 784
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 11 004
Момичета, заради една компетентна лекарка с над 20 години практика от тази сутрин...вече не съм бременна Cry Cry 
Цял ден съм в шок и още не мога да повярвам, че и мен ме сполетя това нещастие Cry
Много ми беше приятно и уютно в този клуб, стискайте палци тази година да се върна пак!!!

С обич, Милена

# 1
  • Мнения: 1 313
Миличка много съжалявам!Ти не се отчайвай а напред към luvbed
Каква е тая  лекарка #2gunfire #2gunfire
Ще чакаме добри новини скоро newsm10

# 2
  • Мнения: 3 861
Миличка, много съжалявам че ти се е случило такова нещо...
Няма по лошо от това
Бъди силна, пак ще забременееш и ще имаш най - хубавото детенце на света..Пожелавам ти го от сърце, а всички ние тук ще те окуражаваме

# 3
  • Мнения: 5 299
Искренно ти съчуствам Rolling Eyes и ще ти стискам палци  Hands Thumbsup

# 4
  • Мнения: 2 047
  Съжалявам .... бъди силна  spoko

# 5
Мила,не се тормози и отчайвай!Гледай напред,скоро пак ще се появят 2 те чертички!!!!Успех и късмет отсега нататък!!Господ си знае работата,не си сама,аз и всички момичета от форумите сме с теб!
Прегръщам те силно Hug
Нели

# 6
  • Мнения: 1 951
Много съжалявам zа теб, мила... Важното е да не се отЧайваШ и да гледаШ напред. Ние сме с теб  Hug
Стискам палци скоро да се похвалиШ...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Съжалявам за загубата ти, но бъди силна и не се отчайвай.  bouquet
Пак ще си направите беб!  Wink

# 8
  • Мнения: 11 004
Благодаря ви, мили мои Tired
Най-странното е, че днес мензисът ми се върна Shocked
Опитвам се да си изчисля овулацията, от фертилните дни кой ден е на овулацията? Embarassed Embarassed

# 9
  • Мнения: 4 362
И аз от една "компетентна" лекарка така направих спонтанен.Съжалявам много за теб,бъди силна.

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 269
Бъди силна Linofrina!
И знай, че не си сама.....

# 11
  • Мнения: 2 849
Много съжалявам!Прегръщам те силно и се моля скоро пак да ни зарадваш . Praynig PraynigБъди силна .

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много съжалявам, миличка! И аз съм го преживяла... Пожелавам ти скоро да ни зарадваш с хубава новина!  smile3525

# 13
  • Мнения: 4 212
Знам 4е те боли, много съжалявам за теб и бебето . Надявам се  съвсем скоро да си пак бременна и много се пази. Ве4е незнам лекрите дали са наши хора или са от противниковият отбор.Намери си свестен такъв и вярвай, 4е ще пстигнеш желаното.

Ако нямаш каландар за из4исления на ферилният ден, тоест те са няколко дни, сметни ги сама. В зависимост на какъв период ти е цикъла (примерно 30) вадиш от тези дни 14 и полу4аваш на 16-ти  ден си в овулация, броено от първият ден на цикъла ти. Има тестове също, можеш да си купиш от аптеките, евтини са.
Желая ти успех  Heart Eyes и горе главата.

# 14
  • Мнения: 3 591
Съжелявам много за загубата ти, мила.
Бъди силна сега, ще си имаш отново бебе. Сега дай време на душата ти да се излекува.

Между другото видях че си писала,че пиеш ежедневно  Витамин А - това  е  една от причините за спонтанните аборти. Неприемането на фолиева киселина също не е много добре, защото никога неможеш да си сигурна колко си набавила с храната). Странно ми е,че лекаря ти не те е предупредил поне за вит.А .....

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Започни да се следиш за овулация от 10 ден,за всеки случай.Най добре си купи така наречениете ОВУ-тестове.Има ги по аптеките,може и с поръчка.И не се отчайвай.Пак ще забременееш.Simple SmileАпропо коя е тази лекарка,ако не е тайна?

# 16
  • Мнения: 11 004
Проблемът е, че не мога да си определя дължината на цикъла, но със сигурност е повече от 28 дена. Ще пробвам с тест.
Лекарката не е от София, но не ми се говори какво стана, прекалено е фрапиращо!  #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Изчакай да се нормализира цикъла.Ако не се усатнови на определени дни,започни да пиеш хапчета,за да го регулираш.От пиене на противозачатъчни 3 месеца нищо няма да ти стане( имам в предвид,бучки по гърдите,тромбози и прочие)Но е хубаво за нови опити за бебе да изчакаш поне 6 месеца.И се успокой,разтовари се някъде,дали с мъжа ти,дали с приятелки.Поработи,отвличай вниманиетоси с нещо друго и не мисли.Simple Smile) Аз от един аборт по желание си изплаках очите,пък да не говорим за препоръчан.Изобщо не исках да правя,но обстоятелствата ми го наложиха.Цяла година плачех нощем.Намразих мъжа си,че не ме подкрепи,изобщо беше ужасно.Ако тогава имах възможност да ида някъде и да се поуспокоя,но карай мина и замина.Так че горе главата и не се отчайвай и смени докторката!
 Peace

# 18
  • Мнения: 5 140
Искрено ти съчувствам за загубата. Cry
Но бъди силна,чакаме хубава новина скоро! Praynig

# 19
  • Мнения: 8 462
Съжалявам!Друго не мога да кажа!
Бъди силна,животът продължава!
Чакаме хубави новини!  bouquet

# 20
  • Мнения: 993
Благодаря ви, мили мои Tired
Най-странното е, че днес мензисът ми се върна Shocked
Опитвам се да си изчисля овулацията, от фертилните дни кой ден е на овулацията? Embarassed Embarassed

Миличка, при положение, че същата сутрин ти е било абразиото, това НЕ Е МЕНЗИС. Не те ли предупредиха, че ще кървиш десетина дена (при мен бяха 15). Това все пак си е оперативна намеса. Ама какви са тези лекари, на които попадаш!!!
По отношение на овулацията, най-точно се определя с тестове за овулация (продават се в аптеките). А за да определиш кога приблизително да започнеш да се тестваш, виж календара в www.pregnancy.org - много е удобен.
И не се хвърляй веднага да забременяваш - лекарите препоръчват да се изчака между 3 и 6 месеца, но твоите май и това са пропуснали да ти кажат...
Успех!

# 21
  • Мнения: 4 212
О, да  Naughty в никакъв слу4ай не бързай. Разбира се неозна4ава 4е ако сега забременееш ще имаш проблем, напротив, има много забременели още първият месец след спонтанен. Но по-добре за теб и за бебето да поиз4акаш мъни4ко.  Heart Eyes

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Mila,znam kak boli.Ne se ot4aivai,6te ima6 drug 6ans da dade6 givot Hug

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 830
Искрено съжелявам!Ние всички сме с теб  newsm17

# 24
  • Мнения: 3 932
Кураж мила!
Сигурна съм, че всичко ще е наред и скоро ще имаме добри новини от теб.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 302
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Искрено се надявам скоро пак да си бременна  Hug

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Много съжалявам, че ти се е наложило да преминеш през това нещастие.
Колкото и да боли гледай напред, намери си добър лекар, на когото да вярваш и скоро да се похвалиш с добра новина!
Иначе по въпроса с овулацията тук можеш да намериш много информация, ако искаш мини през библиотеките на форумите Искам бебе и проблемно забремняване.

Успех и не се предавай!

# 27
  • Мнения: 177
И аз искрено ти съчувствам  smile3518
само в никакъв слувай не се отчайвай,
надежда винаги има и вярвам че при втория път всичко ще е наред,
трябва да вярваме в това, настрой се положително и гледай напред newsm10

# 28
  • Мнения: 11 004
Момичета, днес ходих при 3-ти лекар и се оказа, че вече съм направила спонтанен аборт заради кухо яйце, но зародишът не е изхвърлен напълно и утре ще ми правят кюртаж - за рожденния ми ден Cry Направо съм шокирана, че преди 2 дена това не се видя на видеозона, а днес лекарят го установи newsm78
Страх ме е от болката, че упойката няма да хване, какво ме чака след това:crazyeyes:

# 29
  • Мнения: 4 244
Момичета, днес ходих при 3-ти лекар и се оказа, че вече съм направила спонтанен аборт заради кухо яйце, но зародишът не е изхвърлен напълно и утре ще ми правят кюртаж - за рожденния ми ден Cry Направо съм шокирана, че преди 2 дена това не се видя на видеозона, а днес лекарят го установи newsm78
Страх ме е от болката, че упойката няма да хване, какво ме чака след това:crazyeyes:
Миличка, много съжалявам за случилото се с теб.  Hug
Помня как нахлу пълна с надежда и опияние сред нас и търсеше живо информация за всичко
Не се безпокой щом е било кухо яйце, по одобре че е станало така. Ще мине време и ще се похвалиш отново с хубави новини

Сега за кюртажа - да те питам с каква упойка ще ти го правят. Ако е с пълна изобщо няма да боли и след това не боли да знаеш - моя го правеха с пълна и след това имах само малко кървене и всичко се оправи
Ако е с местна  обаче не знам как ще е, но каквото и да е, да знаеш че е за твое добро  Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 4 212
Linofrina,
знам какво изживяваш, но трябва да си силна, заради себе си най-ве4е. От болката ще те е страх, но такава няма да има .Ще ти направят вси4ко с пълна упойка. После най вероятно ще ди предпишат антибиотик. Ако искаш да забременяваш през ноември - добре дошла в клуба, ве4е сме няколко мамите които искаме това да стане именно ноември. При мен тогава изти4ат 6 месеца от раждането. Но зависи и от лекрите дали ще ми дадат зелена светлина. Освен това, ти трябва да си по4инеш и физи4ески и психи4ески. Има 3 месеца до тогава, и ако вси4ко е наред може и заедно да бременеем, ако е рекъл Господ  Praynig

Прегръщам те и бъди спокойна - вси4ко ще бъде наред  Hug  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 11 004
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! bouquet
Обещаха ми пълна упойка и сега съм спокойна, че всичко ще мине добре. Живот и здраве, ще бременеем заедно през ноември   Heart Eyes

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Моля се да си намерила кадърен лекар!
Не се притеснявай от кюретажа, бързо възстановяване!

# 33
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Адски много сьжалявам за слу4илото се Cry.Дано се оправиш по скоро и да се похвали, 4е си 4акаш беб4е отново.

# 34
  • Мнения: 993
Момичета, днес ходих при 3-ти лекар и се оказа, че вече съм направила спонтанен аборт заради кухо яйце, но зародишът не е изхвърлен напълно и утре ще ми правят кюртаж - за рожденния ми ден Cry Направо съм шокирана, че преди 2 дена това не се видя на видеозона, а днес лекарят го установи newsm78
Страх ме е от болката, че упойката няма да хване, какво ме чака след това:crazyeyes:

O, Linofrina, съжалявам - мислех, че всичко вече е свършило, а тепърва ти предстоят тежки моменти. Не се притеснявай, с пълна упойка не боли (много). Искай обаче да е качествена, защото от лоша упойка после ти се гади и се чувстваш ужасно. При мен явно бяха икономисали, въпреки че си плащах - много ми беше зле, а за капак получих и алергична реакция. Но всичко минава. Важното е да го преодолееш психически. Кураж и пиши как си!

Общи условия

Активация на акаунт