след секцио

  • 3 391
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За секса - и ние някъде след 3-ти месец. Аз имах много дълго време лохии, чак лекарите се бяха притеснили.
Болка при секс не съм усетила, по-скоро проникването е било мислия невъзможна, това е от хормоните.... всичко се оправя с времето Wink

# 61
  • плевен
  • Мнения: 644
При мен секциото беше доста сложно-изгубила съм страшно много кръв на операцията и хемоглобина ми беше 62 при норма над 120.Не виждах нищо всичко беше замъглено и ми се виеше свят....та къпането беше чак на 6-ия ден когато се прибрах у нас и то мъжа ми ме къпа.А за секса беше доста след това-може би 2 месеца защото се възстанових ужасно трудно

# 62
  • Мнения: 104
Изкъпах се в деня преди изписването-бях с непромокаема лепенка на корема, а за секса-някъде около 2 седмици след това.

# 63
  • Мнения: 2 374
Изкъпах се още в болницата бях с водоустойчива лепенка.А секс месец след операцията.

# 64
  • Мнения: 31 181
Изкъпах са на следващия ден с водоустойчива лепенка.

# 65
  • Мнения: 46 516
Изкъпах се 24 часа след операцията, веднага щом ме раздвижиха.

Секс - като ти свършат лохиите.

# 66
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Изкъпах се 24 часа след операцията, веднага щом ме раздвижиха.

Секс - като ти свършат лохиите.
Peace

И аз така!!!

# 67
  • Мнения: 494
Аз се изкъпах още в болницата, деня след секциото, когато можех да ставам. Секс правих 4 седмици след него. Когато спряха лохиите

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Изкъпах се на 6-я ден, секс след месец  Simple Smile

И при мен така, изкъпах се когато се прибрах спокойно вкъщи. В болницата само се поливах и подмивах.

Общи условия

Активация на акаунт