Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малкия мъж на Прасквовката  newsm67

Zazolinka - без оправдания. Тя светкавиицата и без това няма да ти помогне да снимаш катедралата на Кьолн, а то друго май няма  newsm78 ама не съм много сигурен де, така че търсете и после показвай  Hug

Еххх...тази емиграция. Аз май не ставам за нея или тя за мен, абе не сме си лика прилика. Брат ми живее в USA от 10 години и не спира да ме "дърпа" ама аз  Naughty 'що?!? Не знам  Thinking
Има една много хубава книга на Екзюпери "Писмо до един заложник". Май в нея най-добре намерих причините за моята "любов към родината". Всичко, което съм аз съм тук, ако замина ще отнеса само една куха черупка. Или е така, или просто ме е страх  Mr. Green
Но за всеки е индивидуално. Някой дори нямат и избор  Sad
Иначе много често пътуваме извън България като "самоорганизирани" туристи. Невероятно добре се чувствам в нормалните държави. След първия ден все едно виинаги съм живял там.
Ако емигрирам някога ще е Холандия. Ей тия са откачени точно колкото мен  Hug

# 16
  • Мнения: 1 169
Прасковче Честит Рожден Ден на детенце. Да ти е живо и здраво.

# 17
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Ей, колко много сте изписали. Не мога да ви изчета  Laughing

Прасковке, да ти е жив и здрав малкия юнак  newsm59  Gift  party023  ura Tada  bigdance2 Gift . И в най-скоро време една сестричка, пък и братче да е няма лошо, само живи и здрави да сме  Hug

Zazolinka , приятно прекарване и слънчево време   Nature Sunny . Чакаме снимков материал  photo

Регенце, в нашата къща чай да искаш  Joy . Най-много се пие Earl Grey, Green Tea и Ceylon. Моя мъж пие Ceylon, неговите родители пият Earl Grey, аз съм на Green Tea. Особено обичам този с жасмин или мента  Heart Eyes .

А за миграцията, и аз не мислех. Ама то при мен е друго, мъжът ми е англичанин  Joy Joy Joy при мен е съдба  Laughing . Честно казано, кефът ме тези хора, голям майтап  Joy е тук на острова. Всеки ден ме изумяват, ама ще ви разказвам по-малко всеки път да не товарим много темата.
ARGHT, за Холандия нямаш грижа. Ти само кажи кога си готов. Сестра ми е там 7 години. Има ресторант и автосервиз....все някаква работа ще ти намерим  Joy Joy Joy Ама сериозно  Peace

Приятна вечер на всички  Hug Hug Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте мили момичета.Ама толкова бързо пишете ,че не мога да ви смогна.И аз мам приятелка в Холандия.Живее вече 2 години.Казва ,че е хубаво да живееш там. Спокойно е въпреки, че се славят като страната на дрогата.Тя предпочете там да се развива дъщеря и.Честно казано и аз бих емигрирала ,сега на тия години.Не ми се живее тук, то няма едно нещо дето да ни е наред и да ми натежат везните та да остана.Навремето като ме искаха в Швеция аз не отидох и още съжалявам.Но такъв ми бил късмета. ThinkingА сега има и друго.Все пак си имам половинка, а той много не е навит на моя вариант. newsm78

# 19
  • Мнения: 337
Аз сутринта писах, писах пък вие нова темичка сте отворили и аз докато се включа тя вече на втора страница.
Ами да е късметлйска и пълна само с хубави емоции!
На Прасковка честит рожденник! bdbaloni  smile3510 Да ви е жив и здрав и в скоро време да му подарите братче или сестриче!  Praynig
Зазолинче приятно изкарване! Хубаво е че ще сте с половинката и разпусни колкото можеш Peace
Гледам че обсъждате емиграцията. Аз от дъъъ...лги години не живея в българия, но и при мен е съдба. Иначе ако трябваше да емигрирам бих избрала скандинавските държави. А моя мъж пък е влюбен в България и нищо чудно на стари години да се преместим в някое китно българско селце както той си мечтае. Спирам до тук, че много се отплеснах.
 Hug  Hug Hug

# 20
  • Мнения: 1 169
. А моя мъж пък е влюбен в България и нищо чудно на стари години да се преместим в някое китно българско селце както той си мечтае. Спирам до тук, че много се отплеснах.
 Hug  Hug Hug

 Grinning Моят също за това мечтае.

Честито  миличка newsm51

# 21
  • Мнения: 379
Така здравейте и от мен в новата темичка!!!На момчето на Прасковка (със закъснение) желая да е здрав и да радва семейството си,да има безгрижно детство ,и да е много щастлив!!! smile3525Марпен-отлично-честити ти две чертички....Зазолинке ,много хубава разходка те очаква ще си починеш и разтовариш(виждам го в кристалната си топка Laughing)...Относно емиграцията аз май искам,но така без някой близък да ме посрещне не смея...нагледах се на чудеса в българско,а уж се броя за патриотка...Лек ден на всички! HugЗабравих да сложа и моето"за" списъчето...може да си направим и галерия за нас ,децата ни и половинките ни така никовете ни ще придобият и образ....

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 08:52 от Danito

# 22
  • Мнения: 355
Нов снежен привет на всички и закъсняло честито на рожденика Прасковке! smile3525 Мисля си, че бих отишла да живея в чужбина, но Мишо не иска много. Доколкото съдя от мненията ви, да живееш в чужбина е по-скоро съдба, а не желание. Зазолинке, пътуването зарежда батериите дори и на служебни начала - наслаждавай се на приятните моменти! Момичета и момче, нова тема с детелинки - нов късмет - очаквам с нетърпение новите бомбички. Кой ли ще гръмне този път? newsm12 Може и повече от една - ще се радвам от сърце! Hug

# 23
  • Мнения: 355
Пак аз да досадя, няма ли в тази тема някой кафенце да поднесе, чайче да направи... пък и бисквитки няма да е лошо... да поседнем, да поговорим, да помечтаем...и те бебетата неусетно ще дойдат при нас. Бебетата плачат, керванът си върви един вид. Аз не умея все още,  Embarassedиначе каква закуска щях дави спретна - ехе - английска!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честита нова ни темичка. Аз съм с температура и болно гърло, но пия АБ и чакам скоро да се оправя. Освен това съм като крастава жаба  Mr. Green цялата в гнойни пъпи,но това от Метотрексата дето ми биха. Ей,сринах си имунната система. Тва да си жена е е....ло си м........та.
ARGHT,не мога да не ти се похваля,че от вчера сме горди собственици на Никон Д 90.  Blush Обаче сме гола вода в снимането. Тъй че ако имаш нерви и опит с тия фотоапарати и обективите им, дай един скайп с мъжо да ти накъсаме нервичките, а? Crazy Mr. Green Hug

# 25
  • Мнения: 1 485
Охооо,имаме си нова темичка! Laughing
Аз ви търся в старата още,но така е като съм се разсеяла в последно време Embarassed
Сега се връщам да прочета какво сте писали Peace
Хайде да ви почерпя по случай изминалия празник с домашни бонбонки:

 
И ви желая лек и спорен ден!!! Hug

# 26
  • Мнения: 4 358
Ухааа Фиорче  Hug Hug Hug.Веднага се почерпих Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 756
Привет и от мен. От Фиор бонбоните от чен кафето. Hug

# 28
  • Мнения: 84
Много красиви и вкусни тези бонбони, Фиор!
Здравейте момчета и момичета. Да ви се оплача ако позволите, за което се извинявам предварително. Аз съм на 40г. без малко. Миналата година мисед. А сега, човекът, който избрах да е бащата без особени ангажименти ( брак, обвързване и т.н.) ми казва, че трябва да замине за известно време за чужбина. Постарахме се доста преди няколко дена и сега чакам. Решила съм да отида на фоликуметрия ( дано не греша термина) за следващия път, за да увелича шансовете. И после него го няма. Кажете какво да правя. Не съм си и мислела, че така ще се развие живота ми. Винаги съм искала поне 3 деца. Да не удължавам. Не мога да намеря баща за два месеца.  Много мислех за донор, но предпочетох познат, за да има детето баща. Дали пак да мисля за донор. Просто не знам вече. Нямам и сили.

# 29
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Добро утро или Good morning !  Hug



Фиорче, тези са ми любимите бонбонки  Hug
Изчезвам по задачки. После ще ви пиша и чета подробно  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт