Отговори
# 1
  • Мнения: 541
благодаря атлантика  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6
АТЛАНТИКА,СУПЕР СИ!!! БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 343
То било фасулска работа, но само нашата темичка. Обаче като се сетя, колко труд изисква голяма тема като априлската-направооо сега разбирам Ани4ка, защо будува.

# 4
  • Мнения: 2 090
              аtlantica,поздравления и от мен за ентусиазма!
          Направо ви завиждам с Аничка как ви се занимава  Blush.
                                      Страхотни сте!




Днес се очертава един хубав слънчев ден,желая ви приятни разходки newsm68!
Моето момченце е значително по-добре днес,пу-пу  fingerscrossed,и съм много щастлива  smile3503.
А като влязох в Априлската и видях пак хубави бебешки новини,съвсем ми се повдигна настроението newsm44

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен вече в новата ни къща ..... с вече работещ интернет. Браво на Атлантика много добре се е справиба с темичката.

Днес много приятна беше разходката, Деси радвам се че сте по добре пу пу, дано ви е за последно. Ами Ани4ка къде ли е .........
Стели днес си била не преглед, как мина  .... Simple Smile

Яни кажи какво напазарува днес .......
 

# 6
  • Мнения: 343
А пък аз от 12.30ч чак сега се прибирам от разходка. След като се разделихме с Вили и Яника още доста се пошматаросвах. После отидох да взема мъжът ми, отидохме до работата ми и та един лаф с колегите. Нямам спирка. После при д-ра, който ще изражда бебчето. Оказва се, че човечето е разположено точно както трябва, с главата надолу и каза, че след 1-ви да си избера ден за раждане. Даже бебето изобщо не било огромно, както говореха другите д-ри.

Яника отмъкнах ти картичка за 20% надолу за автомивката. Имам и още една, така че който има нужда!!!!

А пък Аничка я видях по Борисова на светофарите към 17.15ч с много доволна физиономия. Като гледам и тя е правила тигели в хубавото време.

# 7
  • Мнения: 343
Хайде утре да се организираме за 11 часа пред Пощата са една срещичка.Да разтикаме малко тумбаците

# 8
  • Мнения: 142
За съм за, ще дойда;)отдавна не съм ви виждала
Луиза, ако още няма желаещ за картата за автомивка, аз мога да се възползвам;)
До утре

# 9
  • Мнения: 343
За съм за, ще дойда;)отдавна не съм ви виждала
Луиза, ако още няма желаещ за картата за автомивка, аз мога да се възползвам;)
До утре

Пазяяя!

# 10
  • Мнения: 6
Защо в 11? newsm78 амиииии ще дойда и аз Party Heart Eyes Hug

# 11
  • Мнения: 2 090
Ако е хубаво времето,и аз ще дойда Grinning.Със дребния  Mr. Green.Макар и за кратко,искам да ви видя Heart Eyes

Размислих,няма да дойдем  Sad,да не вземе Сашко да зарази някоя от вас.Съжалявам  Confused.
Ако въпреки всичко не се откажете от лекцията в петък,тогава ще има на кого да го оставя,и ще се видим.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 18:26 от *dessi*

# 12
  • Мнения: 541
здравейте Hug
днес изобщо не съм разбрала кога сте ме включили в конферентния разговор Crazy,гласях се да излизам,направихме една малка разходка с милото
за утре надали ще мога да дойда,защото със свекървата имаме уговорка да излезем следобяд и много ще ми се събере,но в петък ако още сме 2 в 1 ще дойда Mr. Green
целувам ви и ви прегръщам всичките Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3
май май няма днес да се излиза в този дъжд
Аз съм по добре .....спах .... макар и гладна.

# 14
  • Мнения: 142
Момичета и аз ще пропусна, времето не ми харесва за разходки.
Надявам се да се видим в петък на лекцията.Пък и времето дано е хубаво тогава

# 15
  • Мнения: 6
Аз ще изляза ,защото имам да плащам сметки,а и днес е празник и ще отида до църквата да си запаля свещички за мен и семейството ми Praynig Дано в петък сме всички и да се видим Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 090
                                                           Момичета,честито Благовещение!
                                                                     
Да не забравяте-днес ако излизате трябва да бъдете сити,и с пари в джоба!Че ако закука кукувицата,ще ни върви така цяла година!

# 17
  • Мнения: 343
Е, аз излизах вече. Бях при доки и тоновете са много добри. Времето взе да се оправя. Петък съм на линия.

Деси сита излязох и с пари в джоба. Hug

# 18
  • Мнения: 343
И такааа, тъй като днес е Благовещение в 13ч. ще бъдем аз и Яника пред Църквата Св. Троица.Да запалим свещ. После ще се разходим лекичко по Центъра. Времето започна да се оправя между другото. Който има желание и възможност да заповяда. Hug

# 19
  • Мнения: 3
Доброо утро девойки, май най- сетне се отървах от моята депресийка. Тази сутрин станах в 7 което не ми се беше случвало от две седмици. Алергията ми отмина не ме сърби така жестоко. ии се радвам радвам .......

Жабчето родило ...... абе какво по хубаво и временцето е разкош......

Пожелавам ви приятен ден  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 343
Чудесно Вили за доброто настроение, че вчера много унила ми се видя. То времето през прозореца изглежда прекрасно, но май е много студено. Температурите са "-".

# 21
  • Мнения: 142
Момичета, какво става със срещата утре?
Ще ходим ли на лекция?Аз мисля да отида.

# 22
  • Мнения: 343
Разбира се Стели, ще ходим.

# 23
  • Мнения: 2 090
И аз ще дойда този път.Искате ли да се срещнем някъде и заедно да отидем,че аз не знам точно къде е тази зала ''Култура''(а и нали за лекцията за Естественото раждане не бях  Rolling Eyes).Ако сте съгласни,само ми кажете къде и в колко часа да бъда Hug Heart Eyes Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 6
И АЗ СЪМ ЗА Peace  Heart Eyes Hug  bouquet
Отивам на разходкааааа Joy Party

# 25
  • Мнения: 541
утре 11 без 15 пред бинго?

# 26
  • Мнения: 3
идеално е утре пред бингото.
Яника е излязла на разходка пак  Sunglasses иска да се цепи от колектива май утре не и се ходи на лекции  Whistling. а направо в родилното Heart Eyes Heart Eyes да си гушка бебката .....     май девойките ще се окажат по нетърпеливи.

# 27
  • Мнения: 2 090
утре 11 без 15 пред бинго?
Там съм Party

# 28
  • Мнения: 2 090
Добро утро,коремчета!

Влизам набързо да ви кажа че аз пак ще се отцепя от колектива  Rolling Eyes.На майка ми и се обадиха тази сутрин от работата,че ще имат оперативка в 12h,и отново няма на кого да оставя Сашко.Ужасно съжалявам че ще пропусна лекцията,още повече пък че няма да ви видя  33uu

# 29
  • Мнения: 343
Жалко Деси. Струва ми се, че следващата ни среща ще е със спихнали коремчета всички.

# 30
  • Мнения: 541
atlantica ми писа че е родила момче,3100г,47см
 newsm44

# 31
  • Мнения: 6
И НА МЕН ПИСА ,ИМАМЕ СИ БЕБЧЕ !!! ЧЕСТИТО ЛУ!!!ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО!!!
КАЗА ЧЕ СА ДОБРЕ. В 12 ЗАПОЧНАЛИ БОЛКИТЕ,В 1 ОТИШЛА В АГ-ТО ,А В 2 Е РОДИЛА С 4 НАПЪНА Joy Joy JoyДАЖЕ НЕ СЕ ИЗМОРИЛА -ТАКА МИ ПИСА Laughing Heart Eyes Hug
ДАНО ВСИЧКИ ДА РОДИМ ТАКА БЪРЗО И ЛЕСНО КАТО НЕЯ!!! Praynig Hug
АЗ ИМАХ БОЛКИ НА 10 МИН.,А АТЛАНТИКА РОДИ- ГОЛЯМ МАЙТАП Joy Joy Joy
ДА НИ Е ЧЕСТИТО ПЪРВОТО БЕБЧЕ МОМИЧЕТА!!!

# 32
  • Мнения: 3
Хайде Лу откри сезона, Честито на храбрата мама  Simple Smile
писах и към 6 часа,  Laughing каза ми че е добре и иска вече да си ходи  Joy ама не я пускали.

# 33
  • Мнения: 2 090
   Еееех,atlantica,браво на тебе!Хайде да ти е жив и здрав новоизлюпения мъж  bouquet

# 34
  • Мнения: 142
ЧЕСТИТО НА ЛУИЗА   bouquet
ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ!!!ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО Laughing

    # 35
    • Мнения: 541
    много се радвам за първото ни бебче!!!а това раждане май просто е уникално Mr. Green
    да отидем днес на свиждане?

    # 36
    • Мнения: 6
    аз съм ЗА,НО ДАЛИ ЩЕ НИ ПУСНАТ?! newsm78

    # 37
    • Мнения: 541
    вече има официални свиждания от 4 до 6.сега говорих с нея,добре са,много е весела,като я питах за свиждане каза че може утре да отидем,остава да се уговорим ние и после с нея да говорим,кога ще е удобно

    # 38
    • Мнения: 6
    Ами да отидем утре щом може Peace който е на линия до утре Hug

    # 39
    • Мнения: 2 090
    Утре съм на преглед,ЖК от 15h,понякога чакам повечко,но се надявам до 16h да мина.Ще ме изчакате ли ако се забавя до 16h Rolling Eyes,много искам и аз да дойда Party

    # 40
    • Мнения: 541
    естествено,че ще те изчакаме Деси Hug
    само и стели трябва да пише кога е свободна,вили явно няма да може Rolling Eyes и после да питаме луиза,кога ще й е удобно
    чат по-късно Wink?

    # 41
    • Мнения: 3
    Ехх момичета, така и така отивате да си вземете чантичките  Hug Heart Eyes

    # 42
    • Мнения: 142
    Аз съм ДА:)
    Само да уточним часа.
    Ще се чуем утре

    # 43
    • Мнения: 541
    стели 4:30 се разбрахме,говорихме по скайп,направо пред аг-то Hug

    # 44
    • Мнения: 541
    качих снимките в албума
    обаче много яко шашнахме жената на портала  Joy

    # 45
    • Мнения: 2 090
     rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ох,като се сетя....  rotfImao

    Малеееее,какво съм слонче като гледам на снимките Crazy,на живо имам чувството че не съм чак толкова зле Mr. Green

    # 46
    • Мнения: 6
    Здравейте русенски коремчета  bouquet
    Вилито е на системи и днес трябва да роди Hug  Дано всичко мине добре и да гушка накрая своето бебче  PraynigДА И СТИСКАМЕ ПАЛЦИ  Peace Praynig Heart Eyes Hug

    # 47
    • Мнения: 541
     fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
    пожелавам й раждане като на Лу  Mr. Green  Praynig

    # 48
    • Мнения: 2 090
    Нека всичкия късмет на света днес е със Вили,и има най-безболезненото и бързо раждане!

                                       

    # 49
    • Мнения: 6
    Малко е късно,но да пиша това което знам от Вили: цял ден беше на системи ,но така и не започнали контракции и в 17 ч. ги спрели. Към 21 ч. каза че ще и дават някакво хапче и може би утре пак ще е на системи.Много е отчаяна и има нужда от нас момичета Praynig Hug Heart Eyes

    # 50
    • Мнения: 541
    ох милата  Rolling Eyes
    пратих и днес един смс,ей сега ще й пратя още един да знае че мислим за нея...кой знае колко й е самотно и притеснено Sad
    яни като не писа реших че си се запътила към аг-то  Grinning явно и двете имаме още да чакаме Crazy

    # 51
    • Мнения: 6
    Ох,момичета  днес станах с подуто лице чак се стреснах като се видях. ooooh! Cry много ми тежи вече искам да излиза  Praynigутре сутринта ще се обадя на докторката да решим какво ще правим.Много се притеснявам и за Вили.Много беше отчаяна милата и самичка там.Тя знае че сме с нея русенските мамчета Hug Heart Eyes PraynigКато знам нещо ново пак ще пиша. Лека вечер от нас Heart Eyes

    # 52
    • Мнения: 6
    Добро утро момичета Hug
    ТАЗИ СУТРИН В 7 Ч. VILI SHILDAROVA РОДИ СВОЕТО МОМЧЕНЦЕ - ЙОАН -3600гр. 50 см.
    ЧЕСТИТО ВИЛИ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУША И РАДВА ТВОЕТО МОМЧЕНЦЕ!!! Heart Eyes Hug Peace

    ИМАМЕ СИ ДВЕ БЕБЧЕТА ВЕЧЕ !!!
    ВИЛИ Е ДОБРЕ,ДАЖЕ СЕ СМЕЕЕШЕ Grinning РОДИЛА ЗА ДВА ЧАСА И ТЯ , КАТО ГО ВИДЯЛА ВЕЧЕ НИЩО НЕ Я БОЛИ КАЗА Heart Eyes Hug Peace
    ХАЙДЕ АНИЧКА ИЗПРЕВАРИХА НИ  Joy Joy Joy

    # 53
    • Мнения: 343
    ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ВИЛИ И МАЛКИЯ ЙОАН. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, И БЪРЗИЧКО ДА ГИ ИЗПИШАТ.



    Вили много се радвам за теб. Снощи беше толкова отчаяна, че не иска да излиза мъника, а виж ти каква чудесна изненада. Важното, че всичко е минало добре.

    Пожелавам на всички - Яника, Деси, Стели и Аничка  да родят бързичко и безболезнено. Стискам ви палци момичета от все сърце. Представете си какво шоу ще бъдем на Центрото с 6 колички. #Crazy Laughing

    Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 16:48 от atlantica

    # 54
    • Мнения: 541
    честито на мама Вили!!!!!!!! да й е жив и здрав момъка и много да я радва и слуша!!!

    еееех че се зарадвах от сутринта  newsm44

    лу много се радвам че вече и пишеш Hug
    Пожелавам на всички - Яника, Деси и Стели да родят бързичко и безболезнено.
    ама и аз искам така да родяяя Cry.......... Mr. Green

    # 55
    • Мнения: 343
    Аничка и Яника в понеделник искам да ни зарадвате с прекрасната новина за две малки принцеси появили се на бял свят. Толкова съм щастлива за Вили, чак място не мога да си намеря. Преди малко говорих с нея. Представете си, когато Яника , Аничка,Стелито и Деси родят, аз инфаркт ще получа. Laughing

    Хайде в трепетно очакване съм за вас.

    Количката ми е тук. Hug, но още не съм я видяла. Crossing Arms

    # 56
    • Мнения: 541
    така ми се искаше тази вечер да си поговорим по скайп ама нещо ми създава проблеми и не иска да се зареди  Sad
    а такова главоболие имам  ooooh! май днес слънчасах след дългата разходка,утре как ще стана за карнавала незнам  Crazy
     Hug за всички ви

    # 57
    • Мнения: 6
    Здравейте момичета  bouquet
    Утре сутрин в 7ч. трябва да съм в АГ-то и ще ме сложат на системи  Sad взе да ме хваща страх,но важното е само всичко да мине добре и бебка да се роди жива и здрава Praynig Ще имам нужда от подкрепата ви , Peace знам че ще ми стискате палци.Гушкам ви силно Hug Hug Heart Eyes

    # 58
    • Мнения: 541
    яни и тук да ти пожелая успех утре,леко,бързо и безпроблемно раждане!!!!!
    ще стискам палци,звънни при първа възможност,дано да мине леко,бързо да се възстановиш и да ти дойдем по-скоро на свиждане  Hug
    не се оставяй на страха,ти си супер силна,ще се справиш страхотно!!!!! толкова изтърпя до сега,още малко остана!!!
    много силни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

    # 59
    • Мнения: 343
    Яни имаш и моята подкрепа  Hug Hug Hug Hug

    Аничка, ти какво се озърташ още? Нали и ти щеше да бъдеш в АГ-то сутринта? Wink

    # 60
    • Мнения: 2 090
    Яни,много късмет Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover.Бързо и безболезнено нека е появаяването на бебка Praynig fingerscrossed

    Имаш цялата ни подкрепа Hug Hug Hug!

    # 61
    • На брега на реката
    • Мнения: 4 361
    Милата ни Яни най-накрая роди!! Надявам се, да не се разсърди, че разпространявам информацията, но съм много щастлива!
    Бебка е 4,500 кг и 55 см. Добре са, но мама има нужда от почивка след нормалното раждане. Ти си герой Яни! Дано скоро сте си вкъщи! Целувам ви!!!1  Heart Eyes

    # 62
    • Мнения: 6
    Здравейте, аз съм на Яника сестричката и влизам да Ви съобщя че си имаме МОМИЧЕ - ДАЯНА - 4,500кг., 55см!!! Двечките са добре и всичко е минало нормално!!
    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ МАЙЧЕТА И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ ОЧАКВАЩИ!!!

    # 63
    • Мнения: 343
    МИЛА ЯНИКА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА ДАЯНА. МНОГО ДА ВИ РАДВА, И БАТКОТО ДА ПОМАГА, ЗА КОЕТО СЪМ СИГУРНА. ТОЙ Я ОЧАКВАШЕ С ТАКОВА НЕТЪРПЕНИЕ.

    # 64
    • Мнения: 541
    момичета от 2 часа и половина имам контракции на 5 мин и след малко се запътвам към аг-то Mr. Green
    целувам ви всички,надявам се да се съберем тези дни Party
     Hug Hug Hug

    # 65
    • Мнения: 2 090
    Aничкааааааа, newsm44,ходенето нагоре-надолу до 8-я етаж и обратно даде резултат,а  Mr. Green?
    Дано този път не е фалшива тревога,и стискам палци всичко да мине добре,бързо и възможно най-безболезнено Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

                                     

    И аз след час тръгвам към заведението,при Яника и Аничка Hug Heart Eyes.
    Без майтап ще се съберем,Стели и тя ако не днес,утре ще дойде Grinning.Супер,ще окупираме отделението,а се бъзикахме като ходихме на свиждане на Лу Laughing

    Вили,предполагам че вече сте си вкъщи с Йоан,нацелувай го едно хубаво от мен Hug,Лу,и ти нагушкай силно Алекс Heart Eyes

    # 66
    • Мнения: 2 090
    В 8.15 Аничка е родила своята дъщеричка Андрея с перфектните мерки  3450кг,48 см!

                        Да и е жива и здрава малката принцеска!На мама бързо възстановяване!

                     

    # 67
    • Мнения: 343
    ЧЕСТИТО БЕБКА АНДРЕА АНИЧКА. СТРАХОТНА НОВИНА. ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.





    ЕТО АЗ ОТКРИХ СЕЗОНА НА РУСЕНСКИТЕ БЕБЕТА И ВИЕ СЕГА ЗАПОЧНАХТЕ ЕДНА ПО ЕДНА ДА НИ РАДВАТЕ. ЧУДЕСНО. АМА НЕ Е ЧЕСТНО, ВСИЧКИ СЕ СЪБИРАТЕ В АГ-ТО, А АЗ СТОЯХ БЕЗ ВАШАТА КОМПАНИЯ ТАМ. ДОБРЕ, ЧЕ МЕ ПОСЕТИХТЕ МОМИЧЕТА.  bouquet

    ХАЙДЕ ДЕСИ И СТЕЛИ. ВИЕ СТЕ НАРЕД. СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ.

    # 68
    • Мнения: 343
    Деси да ти е жива и здрава малката Анелия, бързо възстановяване и много гушкане.




    Стели и на теб честито бебче Стефан. Да е жив и здрав, голям късметлия и да е много кротък.

    # 69
    • Мнения: 6
    Как сте майчета? Пишете когато можете  Hug Heart Eyes Ние сме с коликите вече и ни боли коремчето. Пак ще пиша ,че беба стана Heart Eyes

    # 70
    • Мнения: 343
    Здравей Яни, радвам се, че най-накрая намери частица свободно време да пишеш.
    Днес времето е отвратително и студено. Дрябва да ходя да си взема акта за раждане и да подам документи за еднократната помощ. Сега ще проуча във форума какви документи ще са необходими.

    # 71
    • Мнения: 2 090
    И ние вече сме си вкъщи  Grinning.
    Сега отивам да храня,утре ще пиша повече.

    Целувки за всички ви  love001!

    # 72
    • Мнения: 142
    Здравейте и от мен;)
    И ние май сме с колики, защото е доста неспокоен.
    Дано да минават по-леко.

    # 73
    • Мнения: 6
    Здравейте Heart Eyes Hug  bouquet
    Всички сме ошашкани май Rolling Eyes и нас ни мъчат колики Embarassed #Cussing out #2gunfire дано да минат бързо Praynig
    Целувки на всички Hug Heart Eyes

    # 74
    • Мнения: 2 090
    Беба засега е спокойна,само спи и яде,пу-пу  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
    Сашко беше със зверски колики като бебе,още от прибирането ни от родилния дом,и много добре си спомням какъв ад беше Tired.Дано бързо минават,qnika,stelavi , Praynig Hug!

    # 75
    • Мнения: 343
    Здравейте, нас отвреме на време ни мъчат колики. На 2-3 дена веднъж вечер. Давам Еспумизан и приключваме. Масажирам коремчето и ни минава.
    Как сте с акитата? Laughing На всяко хранене имаме "подарък" по-голям или по-малък и в повечето случаи е джуркана работа. Grinning

    # 76
    • Мнения: 541
    здравейте момичета  Hug Heart Eyes
    аз все още трудно стоя пред компютъра,но съм все по-добре
    и ние сме с колики и отделно с разстройство и рядко изхождане
    вие знаете ли нещо по въпроса?нормално ли е?започнах да откачам,много се притеснявам.... Cry
    ще пиша пак когато мога
    целувки на вас и бебоците

    # 77
    • Мнения: 2 090
    Добрютро  Grinning!

    Как сте с акитата? Laughing На всяко хранене имаме "подарък" по-голям или по-малък и в повечето случаи е джуркана работа. Grinning
    И ние сме така-и преди,и веднага след хранене в памперса се случват чудеса Crazy.Че е джуркана работа,джуркана е Laughing

    Аничка,щом педиатъра е казал че всичко е о.к.,значи е така Hug.Не се тревожи чак така до степен на откачане,моля те  action032.В другата тема Аila ти е отговорила много хубаво и е дала и едни нагледни м/ли Sick,така че надявам се си се убедила че няма нищо тревожно Wink.А коликите дано се повлияват от чайчето,и да облекчават мъничката Андрея,дано по-скоро да намалеят и отшумят Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

    # 78
    • Мнения: 541
    здравейте мами  Hug
    днес ми е малко по-спокойно след писаното от айла а и тази сутрин имахме два поредни подаръка  Mr. Green дано да се нормализират нещата
    и аз започнах да изкарвам малката на балкона и се надяваме утре да я изкараме навън за малко Heart Eyes
    днес ми се очертава ходене до общината и малко ще се поразходя,само незнам как ще оставя Анито за малко повечко  Rolling Eyes
    целувам ви всички и лек ден Hug
    деси малката се казва Андреа Wink

    # 79
    • Мнения: 2 090
    Ани,извинявам се за грешката  Blush,няма да се повтори  Hug.

    Аз да се похваля че ни падна пъпчето  Party.Ама сега пак не трябваше да се мокри,нали  newsm78?И докога,защото то още стои отдолу като раничка...

    # 80
    • Мнения: 541
    деси  Hug  Heart Eyes
    нашия педиатър каза че няма проблем да се мокри,ние сега го мокрим,но като падне ще го пазим докато хване коричка за да зарасне по-бързо,защото дефакто за това се пази от вода-като се мокри по-бавно зараства
    а да знаете каква простотия стана с моите шевове-Кунев забравил да ми махне един конец и вчера ходих да ми го свалят Shocked а конеца не е от малките,ами този крайния,който се оставя малко да виси!!!!!!!!!!!!!!!незнам как не го видя при положение че няма как да не се види  ooooh! хубаво че се усетих навреме че както беше започнал да ме сърби незнам до къде можеха да стигнат нещата Rolling Eyes а мислех при него да започна да ходя  #Cussing out много се разочаровах!!!!
    вие как сте момичета? яни,вили,лу вече редовно ли излизате?
    нямам търпение да се съберем всички Mr. Green

    # 81
    • Мнения: 343
    Аничка и на мен ми бяха забравили 1 конец, но аз го дръпнах и той се скъса. Смятам, че с времето ще падне и останалото. Mr. Green

    Ние излизаме от време на време, но наистина за малко, тъй като с това кърмене сме вързани.Можем за час и половина, не повече.Хайде в Неделя да се съберем и да се видим с бебчетата. Ще можете ли?Или в понеделник?

    # 82
    • Мнения: 2 090
    И ние днес излязохме за първи път Party,ходихме до Елита на по биричка Mr. Green,за час-час и половина Grinning.
    Утре програмата ни е натоварена-ще идват баби,дядовци,сестри,братя,да се борим с яйца Crazy,няма да мога да изляза  Whistling
    За понеделник ако се уговорим ще се постарая  Rolling Eyes

    # 83
    • Мнения: 6
    ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО МАМЧЕТА  bouquet

    Браво на вас момичета,ние още на терасата излизаме HugАз мисля другата седмица да ходим на разходки .Но може и да размисля за утре newsm78 Party

    # 84
    • Мнения: 541
    христос воскресе мами!!!
    на нас вчера ни беше голям ден-първо бяхме на първата си разходка,а като се прибрахме ни падна пъпчето!!! Heart Eyes Mr. Green сега се гласим пак да излезем
    за среща все още не съм сигурна,защото не ми е още много уверено с количката  Rolling Eyes а и го дават разваляне на времето.към края на седмицата може би Peace

    # 85
    • Мнения: 2 090
    Хей,милички,къде сте ?
    Драсвайте по някой ред,то и на скайп не можем да се уцелим,и тук никакви ни няма... Sad.Как са ви бебоците?

    Ани Heart Eyes си е изработила един режим вече-цял ден спи,през нощта също,и като се ококори към 4-4.40h сутринта,и няма заспиване до 8-9h,хленчи си,скрибуца Crazy,иска ръчички май само,не са колики си мисля,защото нито се присвива,нито нищо,незнамммм Rolling Eyes.През останалото време не мога да разбера че имам бебе,пу-пу fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
    Иначе пък ми е лакомичка,биберона-залъгалка не го харесва Tired,което хем е дбре,хем не е чак толкова,защото не може да се успокои понякога,иска да цока,ама не и бибата...а няма как да стане гърдите ми да са залъгалка Naughty Laughing

    Нямам търпение да запозная Ани с отбора-Андреа,Даяна,Алекс,Йоан,Стефан Hug Hug Hug Hug Hug
    Дано по-скоро стопли времето,за да се видим,и да открием сезона на маратона 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller
    Целувки за всички ви,и за малките ви съкровища  love001,и доскоро  newsm68!

    # 86
    • Мнения: 343
    И аз нямам търпение да се видим вече. Ще чакаме хубавото време. Hug

    # 87
    • Мнения: 6
    И ТУК ДА ПОЧЕРПЯ ЗА МОЕТО 14 - ГОДИШНО МОМЧЕ Heart Eyes Hug Heart Eyes ДНЕС ИМА РОЖДЕН ДЕН  bouquet

    # 88
    • Мнения: 2 090
    Аз пък и тук да го поздравя-жив и здрав,гордост на мама и татко да е новоизлюпения батко!

               

    # 89
    • Мнения: 0
    И ОТ МЕН ЗА ЛЮБИМИЯТ МИ ПЛЕМЕННИК!!! ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!!! МНОГО ТЕ ОБИЧАМЕ!!!

    Жорко е много нещастен, че не сме при вас!!!

    Общи условия

    Активация на акаунт