Споделете 101

  • 24 287
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 716
Шорт ми звучи като "списък на едноактовите" , "за кратко", "набързо"
А лонг лонг........ таймс

# 76
  • Мнения: 4 585
Мушкато, циклама, бегония, момина сълза.

# 77
  • Мнения: 166
Нищо не разбирате заклевам се. Щом има шорт, значи има и лонг лист. В шорта са най-заслужилите. Тези, които най-скоро ще бъдат контактувани и поканени за "интервю". Микрофона е от мен.
тесния, къс, недопускащ брак списък.

Всичко съм разбрала. Ти просто не си разбрал какво съм разбрала. Как беше....  Hug

Вълчак, момината сълза ми е любима. Да не обърка темата?

# 78
  • Мнения: 516
Кое е най мощното оръжие измислено до сега в света?
Крайцера Аврора - един път гръмва и после 80 години разруха.
Наздраве, споделетки и ти, Люсил! Днес ми е хубав ден.

# 79
  • Мнения: 1 217
В шорт листа всички са по шорти,а в лонг-листата са онези с дългите крака.Онези,които са хем с къси крака,ем са по шорти,са дисквалифицирани от надпреварата,така го разбирам аз Mr. Green

# 80
  • Мнения: 274
Аре докато си изясните понятията, аз отивам да ударя едно две джонита с един агент.  Hug

# 81
  • Мнения: 1 217
Шорт означавашееее.... Rolling Eyes,а лонг.... Rolling Eyes....чЕки да направя едни содени питки,бЕлкем ми дойде акъла в главата Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 405
Вълка описва развитието на една връзка.
Ако добре помня какво бяха писали в лексикона ми Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 716
Пропуска Омайничето. Направо с Мушкато стартира.
Вълк - биза ли така?

# 84
  • Мнения: 166
Някой ще бъде ли по-подробен, защото лексикона ми го присвои една съученичка. Знанията ми в областта на цветарството опират до цвят на цвета и поливане веднъж седмично, извършвано с много любов.

# 85
  • Мнения: 2 212
А какво стои зад цикламата, че не мога да се усетя.

Това вместо запис в новата тема, това, което споделих в 100, предпочитам да си остане там и да не го споделям никога повече, нито с вас, нито със себе си. Или иначе казано, загуби може да претърпим много, но не бива да загубваме или по-точно погубваме и себе си...

# 86
  • Мнения: 3 459
Споделям една изключително философска тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383035.0
 Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 3 405
Спрете се, моля  hahaha
Пуснах корени пред компа този следобед, освен това се мъча да се кикотя беззвучно. Не е лесно  Joy

# 88
  • Мнения: 3 634
Споделям една изключително философска тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383035.0
 Joy Joy Joy

 Joy

# 89
  • Мнения: 3 459
Пуснах корени пред компа този следобед, освен това се мъча да се кикотя беззвучно. Не е лесно  Joy
Все съм си мислила, че не може да ме изненада каквато и да е тема, ама тази направо ме срази.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт