Внимание! Пералня AEG Electrolux47280 опасна!!!

  • 8 101
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 103
Купих нова пералня и техника, който ще я монтира изказа същото предположение. Пералнята, обаче, има няколко програми за 2 кг- за лесно гладене, половин пералня и тн. Не би ли следвало да е предвидено какво ще стане с тези 2 кг, които се подхвърлят вътре по програма за 2 кг с автоматични настройки за 2 кг?

ти можеш да си переш 2кг., дори 2 дрешки само можеш да си переш, но без центрофуга.

Защо в автоматичните настройки на програма за 2 кг има центрофуга, тогава? Аз не пипам настройки, защото нищо не разбирам, но се опитвам да спазвам инструкциите за съответната програма. Извинявай, че те занимавам, но не ми се ще същото да стане и с новата пералня и затова питам. Уточнявам, за да не излезе, че споря. Peace Благодаря, още веднъж, за отговорите! Hug

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само за снимка - няма проблем  Hug Аз въобще не смятам, че се заяждаш...
Не знам защо го залагат... Жабата видяла кучето, че вдига крак и тя вдигнала.
По принцип, някои хитринки са известни на някой специалисти, след професионален поглед в/у даден уред.
Претоварена пералня и такава, пълна на 1/2-ра правят еднакви поразии. Дори дрехите не се изпират добре, в двата случая. Трябва си едно нормално поне 4-5кг. зареждане и това е.
Съжалявам, че нямаш място за обикновена, с люк. А възможностите на горноотварящите се са такива... Confused
Пожелавам ти късмет   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 12 103
Шани Много, много ти благодаря!  bouquet Hug Спестяваш ми покупката на още една пералня. Прост юзър на пералня съм и смятах, че щом са заложили нещо и го пише в инструкциите са го пресметнали, но явно не е така. Един случайно срещнат майстор ме осветли и за количеството прах, защото, според него, повече от две- три супени лъжици в отделение не могат да бъдат изплакнати добре от никоя пералня.
Още веднъж, много благодаря.  bouquet Ще зареждам само пълни перални и ще чакам да се пренесем в по- голямо жилище, за да си купя нормална пералня.

# 18
  • Мнения: 8 242
Не знам за пералните с горно зареждане колко са или не са добри.. Мога да кажа от личен опит.
Майка ми имат Candy, купена е през 1994 година.. Може би е една от първите такива в БГ, доставиха я по поръчка от Италия по каталог.
Не е мръднала. И пере идеално.
Единствено веднъж смениха програматора (мисля преди 4 години).. и това беше.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Единствено веднъж смениха програматора (мисля преди 4 години).. и това беше.

абсолютно нищо й няма... Само дето веднъж й е сменен мозъка, но карай  Whistling

# 20
  • Мнения: 8 242
Единствено веднъж смениха програматора (мисля преди 4 години).. и това беше.

абсолютно нищо й няма... Само дето веднъж й е сменен мозъка, но карай  Whistling
Е хубаво де.. още си работи като в началото Simple Smile
Нито лагери, нито каквото и да е друго.. Да я пуснат през терасата ли по случая? Или винаги като се развали нещо трябва да се купува ново?

Дори и най-скъпите и нови мерцедеси (примерно) след известно време се развалят.. да не ги хвърлят на боклука след първия ремонт?

# 21
  • Мнения: 5 207
Е хубаво де.. още си работи като в началото Simple Smile
Нито лагери, нито каквото и да е друго.. Да я пуснат през терасата ли по случая? Или винаги като се развали нещо трябва да се купува ново?

Дори и най-скъпите и нови мерцедеси (примерно) след известно време се развалят.. да не ги хвърлят на боклука след първия ремонт?

Кой пък е казал да я хвърлят и да си купят нова, не мога да разбера?

# 22

Общи условия

Активация на акаунт