Притесняват ли ви промените в съпругите ?

  • 23 813
  • 159
  •   1
Отговори
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

# 1
  • София
  • Мнения: 17 282
Ох, горкия, плюй в пазва да ти мине стреса!

# 2
  • Мнения: 2 723
 hahaha Joy hahaha Joy
Не, не минава, затва бегай бързо Mr. Green

# 3
Моята приятелка като стана така ,спряхме да правим секс . Не ми беше секс,даже кофти !

# 4
  • Мнения: 197
И целулит, и стрии, и широчка отдолу ....Абе не ти трябва раждала жена! Peace
Търси си девственица! bowuu

# 5
  • София
  • Мнения: 407
Пращай я в пълна промяна. Там ще я разкрасят!  Joy Joy Joy

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чукай на тъмно щом те притеснява ...

# 7
  • Мнения: 380
Брях...

Звучи доста сериозно. Ако не става с тъмното поне да не се съблича...

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
една тънка нощница с дупка ...

# 9
  • Мнения: 2 448
И аз имах такова семейство, крепящо се на децата . Те пораснаха,за нас нямаше никакъв смисъл и съответно брака ни се разпадна и официално!

 newsm78 И какво? Взе си друга жена, но пък и се появиха стряскащи стрии!  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 17 282
Абе как ще я чука с тия стрии бе, яяяяя, вижте как се е стреснал човека, малко съчувствие и вие, ама сте
На тъмно, с дрехи ... ми не може така, той се е изплашил, ще вземе някоя стрия да скочи и да го перне през челото и какво ще прави тогава, ммм

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ей, това мъжа не е като човека! Много бъзливи, бе! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 197
 newsm43 верно ли стриите така правят?
Ми освен да се приближава към нея със щит... newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 17 282
Бе какво ти приближаване, бягане далече от лошия Стрий
 Joy Joy Joy

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...

# 15
  • Мнения: 197
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...
Мда, познато, познато  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 17 282
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...

като си прав-прав си
ама аз не мисля, че той говореше за жена си, а за приятелка, за която не стана ясно дали му е гадже или просто дружка
та не съм сигурна дали му се налага да се бори с лошия Стрий

# 17
  • Мнения: 830
Ама ти събличаш ли я бе   ooooh!недопустима грешка...

Накои мъже сте големи добитъци/животни/, що не вземеш ти да износиш и родиш едно дете да те видя как ще се чустваш  Twisted Evil И ако ти стиска пусни темата в Дом и семейство  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 110
На мен ми се струва, че човека по-скоро иска да чуе ,че има и други такива жени , че семействата им се крепят на любов въпреки "промените", и че не е толкова страшно да преодолееш това !

# 19
  • Мнения: 2 448
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...

Винаги има кой да те желае.  Wink


На мен ми се струва, че човека по-скоро иска да чуе ,че има и други такива жени , че семействата им се крепят на любов въпреки "промените", и че не е толкова страшно да преодолееш това !
Да бе, сигурно точно това иска да чуе. Защо никой мъж не пуска тема окапа ми косата, за сметка на това космите в ушите ми станаха повече, иде ми да се гръмна , помощ! Не мога да преодолея собствените си промени! Mr. Green
 

# 20
  • Мнения: 332
Много ми е интересно този стреснатият от стриите на жена му как ли изглежда? Може би и жена му не харесва нещо у него, но някакси е успяла да преодолее стреса  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 110
pasinet  Joy Joy Joy
Ох, заболя ме корема ! Харесвам чувството ти за хумор !

# 22
  • Мнения: 197
 ooooh! Кажете ми как се преодолява плешивостта на мъжете, бирения им корем и миризливите им крачка!
Нощницата с дупка тука не върши работа май! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 830
щипка на носа- за миризливите чорапи Laughing
за плешивостта-розови очила Laughingили с диптрични при условие, че виждаш
пък за биреният корем.... Sick много мразя

ето и мерките на господина  Mr. Green



 Висок съм 190см. тежа 115кг.- тежка категория !

# 24
  • Мнения: 197
Освен всичко останало господина явно е интелигентен  Mr. Green, съдейки по мненията му, и "млад"  Whistling само на 42  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 830
Освен всичко останало господина явно е интелигентен  Mr. Green, съдейки по мненията му, и "млад"  Whistling само на 42  Mr. Green
И аз това забелязах в профила му Mr. Green остава и снимка негова да изровим, и да сложим край на панаира  Crazy

# 26
# 27
# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
прекалявате, ей сега като пльосне една снимка на нещо като жена разплуто и нацепено от стрии и целулит, никак няма да ви е смешно ...

# 29
  • Мнения: 197
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
На мен пак ще ми бъде смешно !Нещо такова ли?

# 30
  • Мнения: 197
Хм, хм, някаква грешка ми дава!Явно и компютъра се повреди от толкова много стрии и целулит! Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
Ейййй направо ще отчаяте човека с тия приказки - няма да напише нито един пост вече

Но може да напарви сравнение на половинката си с тази снимчица и да установи, че тя е прекрасна, а тия чартички по тялото й са направо очарователни.

# 32
  • софия
  • Мнения: 3 380
Не знам за вас,но ако моята половинка реагира така..не само стрии и рога,копита,че и бодли даже ще изкарам. Whistling

# 33
  • Мнения: 830
Не знам за вас,но ако моята половинка реагира така..не само стрии и рога,копита,че и бодли даже ще изкарам. Whistling
Mr. Green рогата ще му се сторят песен в сравнение с това което ще му се случи, добре че мъжът ми не е такъв и нямам стрии  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 197
 Mr. Green Mr. Green Както каза Пасинет, ако мъжа ти не те желае, винаги се намира кой да те желае, дори да си Срия номер едно  Mr. GreenТака че, скъпи приятелю, пуснал тази тема, замисли се, за своите 42 години се държиш твърде хлапашки, или по - простичко казано ...
Ако стриите ти пречат, значи не я обичаш! Naughty
Намери си манекенка и си живей живота, пожелавам ти го! Mr. Green

# 35
  • Мнения: 85
Бръкни по дълбоко в джоба и всичко се оправя и стрии и целулит и килца smile3534

# 36
  • Мнения: 2 908
Mr. Green Mr. Green Както каза Пасинет, ако мъжа ти не те желае, винаги се намира кой да те желае, дори да си Стрия номер едно  Mr. GreenТака че, скъпи приятелю, пуснал тази тема, замисли се, за своите 42 години се държиш твърде хлапашки, или по - простичко казано ...
Ако стриите ти пречат, значи не я обичаш! Naughty
Намери си манекенка и си живей живота, пожелавам ти го! Mr. Green
Отново подкрепям  Peace

# 37
  • Мнения: 261
убедих се ,че наистина сте много глупави вие - мъжете
защо пък си мислите ,че вие сте перфектни и винаги изглежадащи  добре, напротив съвсем прилични сте  и ние - съпругите ви  и приятелките ви , ви възприемаме точно такива  естествени, за разлика от вас, които веднага вдигате тупурдия
иначе по темата - сменяй я веднага, другата ще е перфектна, но ти май си от тези дето и тя бързо ще ти омръзне, но нищо и нея ще смениш и така до края на света,
дано намериш такава дето няма да се промени, но лошо ще стане ако ти се промениш,което е неминуемо  и тогава теб започнат да те коментират и сменят,но не забравй в този живот всичко се връща и то тъпкано

# 38
  • Мнения: 522
убедих се ,че наистина сте много глупави вие - мъжете
защо пък си мислите ,че вие сте перфектни и винаги изглежадащи  добре, напротив съвсем прилични сте  и ние - съпругите ви  и приятелките ви , ви възприемаме точно такива  естествени, за разлика от вас, които веднага вдигате тупурдия
иначе по темата - сменяй я веднага, другата ще е перфектна, но ти май си от тези дето и тя бързо ще ти омръзне, но нищо и нея ще смениш и така до края на света,
дано намериш такава дето няма да се промени, но лошо ще стане ако ти се промениш,което е неминуемо  и тогава теб започнат да те коментират и сменят,но не забравй в този живот всичко се връща и то тъпкано

Ама верно са големи прасета мъжете.  fight

# 39
  • София
  • Мнения: 407
Абе то и на мъжете им излизат стрии - като напълнеят бързо 10-15 кг. Ама от окосмяването не личи много, а и не ги заглеждат много за такива дефекти. От тук може да се направи един извод - жената да спре да се обезкосмява от необходимото ниво надолу.
 Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 830
Еййййййййй само глупости в мъжките глави значи, сега пък и космати да ходели, нещо друго?!

# 41
  • София
  • Мнения: 407
Еййййййййй само глупости в мъжките глави значи, сега пък и космати да ходели, нещо друго?!
То като гледам, темата май повече на майтап се обръща. Защо да не си поговорим глупости?
 Hug

# 42
  • Мнения: 46 516
Ако е на 20+ или 30+ пак си добре, после идва интересното  Mr. Green

# 43
  • софия
  • Мнения: 3 380
И квоооооо,освен рога,копита,бодли и стрии,ся и вълна да пускам.Знаех си,че не трябва да слагам този аватар. ooooh!

# 44
  • Мнения: 7
Леле... вие го превърнахте това в хумористична тема... И всеки спами,спами...

# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Мда, единственото по-неприятно от родила жена, широчка отдолу, със стрии, е мъж на средна възраст, оплешивяващ, с бирено шкембенце и малки гърдички, тип "лисичи муцунки"  Sick

# 46
  • Мнения: 4 068
Mr. Green Mr. Green Както каза Пасинет, ако мъжа ти не те желае, винаги се намира кой да те желае, дори да си Срия номер едно  Mr. GreenТака че, скъпи приятелю, пуснал тази тема, замисли се, за своите 42 години се държиш твърде хлапашки, или по - простичко казано ...
Ако стриите ти пречат, значи не я обичаш! Naughty
Намери си манекенка и си живей живота, пожелавам ти го! Mr. Green

Манекенка, манекенка ама да не я запложда, че току виж тия гадни стрии го нападнали пак и тогава....за лудницата с параноидна шизофрения ще е вече.

За 42-годишен мъж се изказваш съвсем лекинко недорасло така да се каже. Ако си Пиърс Броснан разбирам да имаш претенции, ама ти на тия години сигур също некои и друг дефект вадиш вече, та притесненията ти са излишни-особено ако тя е по-млада. Нея все някой ще я пожелае, но твоите шансове за избор намаляват все по-драстично ша знаиш.

# 47
  • Мнения: 61
   Борисчо, "приятелка ти" твоето дете ли е родила или на неизвестен извършител,защото от изказа ти не пролича?Ако много те е страх от стриите,ще те посъветвам да се поразходиш в теми като "Искам бебе" и най-вече "Проблемно забременяване" и като почетеш малко за трагедиите на другите,пак да си поговорим за това колко страшни са  стриите.Съгласен ли си?

# 48
  • Мнения: 625
LEILA BEL , едва ли ще посмее да пише нещо вече тук  Laughing

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
   Борисчо, "приятелка ти" твоето дете ли е родила или на неизвестен извършител,защото от изказа ти не пролича?Ако много те е страх от стриите,ще те посъветвам да се поразходиш в теми като "Искам бебе" и най-вече "Проблемно забременяване" и като почетеш малко за трагедиите на другите,пак да си поговорим за това колко страшни са  стриите.Съгласен ли си?

че какво отношение имат трагедиите към неговия мерак?
дайте му решение , не го кълвете ....

# 50
  • Мнения: 157
Някой беше написал 'ако стриите ти пречат, значи не я обичаш'.
Айде сега ми обяснете защо жена, която е обичана от мъжа си, ще тръгне да си купува мазила и даже да вярва на чудеса , за да се отърве от този "дефект" ? За какво й е изобщо да се грижи за себе си? За да демонстрира самочувствие пред чуждите? Мъжът й я обича,т.е стриите й го възбуждат. Цялата козметична индустрия ще рухне, а ние, притежателките на стрии, ще пестим пари и ще ги влагаме в мъжката любов. Joy

# 51
  • Мнения: 157
А смешното е, че в момента над темичката върви рекламка- Юсерин-олио против стрии

# 52
  • Мнения: 48
еййй ако не беше толкова трагично щеше да е смешно

# 53
  • Мнения: 37
Ей, няма да се начудя някои мъже колко са ограничени....безмозъчни същества. Аз съм такава късметлийка в това (а и в много други) отношение! След няколко дни, живот и здраве, влизам в осми месец и тялото ми така се е променило, че се чувствам като кит. А моят мъж така ми се кефи и желанието му към мен не е намаляло ни най-малко. Вчера например, съм си в леглото, гледам тв, а той идва и с едно толкова влюбено блясъче в очите ми казва:"Имаш ли си изобщо на идея колко си красива!"...много е сладък! Heart Eyes
И всеки път когато се оплача и се депресирам от това, че съм дебела, той ми казва:"Не, любов моя, ти не си дебела, ти си бременна и си прекрасна!". Най-хубавото е, че в очите му си личи, че наистина го мисли. Как да не го обичаш!!!

# 54
А бе хора, да ви имам проблемите!!! Стрий, шкембета, дебели задници и провиснали цици - това нищо не е пред психическата промяна. Като й се скапят хормоните, като почне да крещи за щяло и нещяло.... Пък после като излезе от периода на майчинството и реши, че тепърва трябва да почва да живее и че ти си и виновен за всичко, че си и направил дете, че си и провалил кариерата и т.н.
Дано не ви се случва, щото тогава ще се молите жена ви и със 100 кила да надебелее, само да си върне предишното психическо състояние....

# 55
  • София
  • Мнения: 4 493
А бе хора, да ви имам проблемите!!! Стрий, шкембета, дебели задници и провиснали цици - това нищо не е пред психическата промяна. Като й се скапят хормоните, като почне да крещи за щяло и нещяло.... Пък после като излезе от периода на майчинството и реши, че тепърва трябва да почва да живее и че ти си и виновен за всичко, че си и направил дете, че си и провалил кариерата и т.н.
Дано не ви се случва, щото тогава ще се молите жена ви и със 100 кила да надебелее, само да си върне предишното психическо състояние....
А не мислиш ли, че можеш да й помогнеш да си върне психичното състояние - лесно е - вземи и ти гледай детето един уикенд, а тя да отиде с приятелки някъде да си почине и да се наспи, няколко вечери ти поеми домашните задължения около децата, а тя да се разтовари и др. такива - нека има време за себе си за да несе чувства вързана и вечно тя отговорна за елементарните нужди на децата - хранене, обличане , приспиване и т.н. - Ще си върне бързо равновесието ако и ти се постараеш.  Peace

# 56
Я това го знам бе, мене ми не требе джокер Simple Smile
И го праим, всички мами на площадката ме сочат за пример и ме наричат мъж-мечат, ама ей на.....

# 57
  • Мнения: 1 187
Я това го знам бе, мене ми не требе джокер Simple Smile
И го праим, всички мами на площадката ме сочат за пример и ме наричат мъж-мечат, ама ей на.....
Ако не знаех, че моят не може да си пусне компютъра, щях да реша, че е той - хвалби,хвалби, ей, мъже мечта сте всички.
Към автора - за стриите има решение - казва се лазер.

# 58
  • софия
  • Мнения: 3 380
Ако не знаех, че моят не може да си пусне компютъра, щях да реша, че е той - хвалби,хвалби, ей, мъже мечта сте всички.
Към автора - за стриите има решение - казва се лазер.

Мдаааааа. ThinkingТочно лазер му трябва на тоз момък,но да се използва по предназначение-мозъчно. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 290
Ей,да му се невиди никога не съм и допускала,че ще срещна такова мнение за жена,която е родила дете на един мухльо.Да беше мислил преди да и направиш дете.
Честно казано,ако моят мъж мислеше така бих го зарязала-в крайна сметка животът не свършва с един мъж!
Към автора-Бъди сигурен,че ако ти неможеш да я приемеш в този и вид ще се намери някой,който ще я оцени,уважава и обича такава каквато е.А ти за мен си болен мозък!

# 60
  • Мнения: 523
.А ти за мен си НЕИЗЛЕЧИМО болен мозък!
А тези стрии да не би да са от мен или от някоя форумка ? Защо има жена ти стрии - защото се е отдала на един мухльо като теб и му е износила и родила дете .
Айде бързо да се извиниш на жена си , че пишеш и драскаш глупости из форумите .
Горкото момиче - да си вземе за мъж такова нещо . УжаС  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 61
  • Мнения: 188
Ако я обичаш, стриите няма да те притесняват.

# 62
  • Мнения: 187
Ох, заболя ме корема от смях, отдавна не съм се смяла с глас така  Joy 
А замисляйки се сериозно  на човек му става и тъжно и гадно, че има такива хора /не казвам мъже/.

П.П. Аз пък по заглавието на темата си мислех, че става въпрос за промени в характера, поведението и тем подобни неща, а то човекът за какво се тревожи....

# 63
  • Мнения: 23
 newsm62 Това направо ме уби  hahaha hahaha  hahaha Joy Все едно мен описваше  Thinking обаче.....аз си осъзнах грешката навреме Sunglasses Мъжа ми никога не се е оплаквал че съм била 100 кила,е не че ще отрече ,че бях доста по-хубава с 20 по-малко...но си се обичаме както и преди.Това е най-важното Naughty

# 64
  • Мнения: 1 364
Цялата тема е голям майтап Laughing
Стомахът ме заболя от смях hahaha Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 185
.А ти за мен си НЕИЗЛЕЧИМО болен мозък!
А тези стрии да не би да са от мен или от някоя форумка ? Защо има жена ти стрии - защото се е отдала на един мухльо като теб и му е износила и родила дете . Айде бързо да се извиниш на жена си , че пишеш и драскаш глупости из форумите .
Горкото момиче - да си вземе за мъж такова нещо . УжаС  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Най-вярното до тук. Ние износваме цялата мъка, ние заприличваме на тюлени, ние припадаме по всички злободневни проблеми на детето, ама накрая - имаш стрии, целулит и прочие. Еми, т'ва е живота. И аз ги ненавиждам моите стрии и целулита, ама си казвам, че на който не му изнася да ходи да се съчетава с моделка на "Victoria Sectret's".

Според мен е виновна глобализацията!! Тя даде възможност на мъжете ни да виждат много чужда плът, а това е само срещу нас, обикновените жени. А само да ги видя в компанията на някой модел без целулит и стрии? Леле, какъв срам ще настане!!

# 66
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

# 67
  • Мнения: 46 516
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

Ооо, да, то понеже 100% от мъжете полагат едни ми ти усилияяяяя, та качват барабар с жените си, имаше една майка тук от форума, която го беше казала много точно "След 15 г. брак, аз съм +10, мъжа ми +15, но аз поне 3 деца родих, той - нищо"  Mr. Green

Иначе, жалко, ако познаваш само такива жени, които не се поддържат. Около мен всички изглеждат така, както преди раждането, друг е въпроса на колко кг. са забременели, защото аз сега съм по-слаба от преди забременяването, но пък тръгнах от високо  Mr. Green добре, че с мъжа ми не се втелясваме на тема кила  Peace една поддържана жена 80 кг., може да бъде къде къде по-привлекателна от запусната 50 килограмова, лично мнение  Wink

# 68
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

Ооо, да, то понеже 100% от мъжете полагат едни ми ти усилияяяяя, та качват барабар с жените си, имаше една майка тук от форума, която го беше казала много точно "След 15 г. брак, аз съм +10, мъжа ми +15, но аз поне 3 деца родих, той - нищо"  Mr. Green

Иначе, жалко, ако познаваш само такива жени, които не се поддържат. Около мен всички изглеждат така, както преди раждането, друг е въпроса на колко кг. са забременели, защото аз сега съм по-слаба от преди забременяването, но пък тръгнах от високо  Mr. Green добре, че с мъжа ми не се втелясваме на тема кила  Peace една поддържана жена 80 кг., може да бъде къде къде по-привлекателна от запусната 50 килограмова, лично мнение  Wink

Аз за всички не мога да отговоря.Истината е че красивата българка е поредният мит който се развенча.И това мнение ми го казват жени-чужденки.Само си направи труда да поскиташ по улиците и да видиш какви късокрачки томбести муленца се развяват...и да на 200 има нещо качествено и стилно.Та прав е човека да се кози.
А тия 80 кг бичмета дето ми ги пласираш: Айде нема нужда  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 46 516
Ами всеки с маниите си, някои кила, други нос, трети цици, оправяйте се  Laughing

Тоя мит си е измислен от българките, явно самочувствието им е малко, аз лично не съм съгласна, има много крависи жени навсякъде, за природата също  Peace

# 70
  • Мнения: 2 448
То пък в чужбина само дългобедрени.  Joy

Аз не съм станала 100 кила като съм родила, все съм си същата, ама имам белег от секциото, по голям от стрии, не виждам  мъжа ми да го притеснява това. Но пък той взе да оплешивява, трябва да са замисля за смяна с някой с повечко коса.  Thinking

# 71
  • Мнения: 46 516
pasinet, още сме млади, живот и здраве към 60-70 какво ни чака, не знам, тогава ще му мислим Mr. Green

# 72
  • Мнения: 126
Ще се помъча да запазя добрия тон  ,защото ако почна да те нареждам СМЕХОРАНЕ  ще  ме помниш   цял живот .....последните поколения мъже във България  за съжаление имат доста проблеми  за който са  виновни  и мъжките мами. Най не-подържани , лош вкус или липсата на такъв за обличане ,много ниска сексуална култура и неиздръжливост при полов акт ,a за това, че колкото по малки пишки имат,  толкова по големи претенции ... , високо самочувствие , безпаричност,  и най вече неуважение към жената . Смехоране  да кажеш на майка ти да ти подари едно огледало и едни очила и хубаво се гледай през годините  ти на какво ще заприличаш, и как и това което ти виси  сега и не върши кой знае каква работа ,  ще провисне  като изпран чорап и ще го ползваш само за  по малка нужда  smile3521   и я питай  тя как се е променила, дали от всякъде е същата...горката ти жена , после защо си взимаме чужди мъже

# 73
  • Мнения: 1 731
Две деца родих ,изглеждала съм и добре и не много добре.Бях и слаба и около 95кг .Но никога ,с нищо не ми е намекнал или казал ,че не ме харесва,обича или иска.Пък камо ли да пише по форумите и да се оплаква от визията ми.Сега отслабнах,изглеждам доста добре за своите 38г ,имам си дечицата и отново любящият мъж е до мен. Heart Eyes
А ти какво плачеш,незнам.Само мога да съчувствам на жена ти. #Crazy #Crazy #Crazy

# 74
  • Мнения: 417
ОХ,ама тука голям смях пада Joy Joy Joy Joy

# 75
# 76
  • Мнения: 165
Ако чуя това от мъжа си  #Sniper ще стане егати проблема

# 77
  • Мнения: 233
абе човеко ти малоумен ли си.всяка жена след раждане се променя.няма такава дето като роди и да изглежда перфектна остават следи малки или големи.имам малко стрий но заголя ли се мъжо е отгоре.беше подготвен какво го чака.но един път не ми е правил проблем защо съм пълна или защо имам стрий.не му пука важното е че аз и децата сме живи и здрави.(и двете ми бремености бяха проблемни)и въпреки че корема ми също е нарязан от 2 секцио,1 херния,1 апендисити сега ме чака още една операция не ми е правил проблем.дори с гордост показва на големия ми син от къде е дошъл.влизаи в час и обичай жена си такава каквато е сега.и й се радвай.

# 78
  • Мнения: 1 212
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

А, не изчезва ! Stop
Изчезва жената, изчезва и стрията .

# 79
  • Мнения: 136
Този Борисчо няма ли смелост и той да каже нещо? newsm78

Пуснал темата и бЕгал. Браво!

 smile3501

# 80
  • Мнения: 238
Еми вие тука като го емнахте човекаааа, пъзльо бил,  смехоран  бил...
ама и след тоя пост на maria-juliaf hahaha hahahaще бяга не ами...  hahaha hahaha hahaha

# 81
  • Мнения: 55
ААА  не е вярно ! Изчезват след лазерна терапия, куп масажи в специализирани козметични студия, скъпи мазила... Хич не се стискай, а излизай от 2-3 бона и ще е като нова  Peace
Ако имаш интерес пиши на лични, да ти дам адреса на няколко  козметични студия  Laughing

# 82
  • Мнения: 133
   Егати глупака е тоя,стана ми гадно за жената  Sad

# 83
  • Мнения: 126
Ох, ама и аз се посмях...
Според мен Борисчо няма да смее да пише повече тука, завалията, намерил къде да иска съвет.
А Ryslan е напълно прав, подкрепям newsm80. Тва че раждаме деца не значи, че трябва да се обезобразим с по 50 кила отгоре, целулити и пр.
Ама и друго да кажа в тая връзка - че пак от вас мъжете зависи да помагате в тая насока. Щото да гледаш сама деца и да се поддържаш някак си е леееко смехотворно /пробвай един ден да гледаш 2бр., да напазаруваш, сготвиш, почистиш, спортуваш, нагримираш - съвсем сам/ Май ще се наложи да се мултиплицираш #Crazy Много уважавам мъжете дето са с претенции, ама примерно бачкат здраво и финансират за процедури и бавачки.

# 84
  • Мнения: 9
нали се сещаш че тези стрий са благодарение и на теб ,едва ли сама си е направила бебе

# 85
  • Мнения: 800
 
нали се сещаш че тези стрий са благодарение и на теб ,едва ли сама си е направила бебе

Ти пък. Ние сами си правим и стриите, и бебетата и гаденето сутрин докато сме бременни .... Според тоя род мъже, май те са виновни само за собствената си глупост, извинете ме за грубостта. Ама само като чета подобни неща и настръхвам от яд. Интересно ми е дали пък в ДиС няма тема за коремчетата на женените мъже или за отпуснатите мускули .... Отивам да потърся.

# 86
  • Мнения: 608
Ох, заболя ме корема от смях, отдавна не съм се смяла с глас така  Joy 
А замисляйки се сериозно  на човек му става и тъжно и гадно, че има такива хора /не казвам мъже/.

П.П. Аз пък по заглавието на темата си мислех, че става въпрос за промени в характера, поведението и тем подобни неща, а то човекът за какво се тревожи....

Просто ще цитирам дословно-същите мисли и чувства.

# 87
  • Мнения: 44
Ох, ама и аз се посмях...
Според мен Борисчо няма да смее да пише повече тука, завалията, намерил къде да иска съвет.
А Ryslan е напълно прав, подкрепям newsm80. Тва че раждаме деца не значи, че трябва да се обезобразим с по 50 кила отгоре, целулити и пр.
Ама и друго да кажа в тая връзка - че пак от вас мъжете зависи да помагате в тая насока. Щото да гледаш сама деца и да се поддържаш някак си е леееко смехотворно /пробвай един ден да гледаш 2бр., да напазаруваш, сготвиш, почистиш, спортуваш, нагримираш - съвсем сам/ Май ще се наложи да се мултиплицираш
#Crazy Много уважавам мъжете дето са с претенции, ама примерно бачкат здраво и финансират за процедури и бавачки.

Самата жена трябва да има нагласа да се възстанови до колкото е възможно след раждане. Ако тя и мъжа й се приемат такива каквито са, няма проблем. Но по принцип, аз лично не одобрявам жената да се отпусне, освен ако няма някакви по-сериозни здравословни причини например.
Грижи винаги си има и винаги може и причини да се намират, но ако жената се поставя най-накрая, никога няма да си намери време за самата нея. Мъжът определено трябва да й помага, а не само да изисква и натяква.
Поддържаната жена прави впечатление, особено пък след като е родила. Не говоря за последна мода парцали и козметика, а за нормално тегло и общия тонус.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 874
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

Е и ...
Ти за стриите ли си се събрал с тая жена или да ти роди децата ти ?

# 89
  • Мнения: 2 448

Самата жена трябва да има нагласа да се възстанови до колкото е възможно след раждане.

И как точно се вписва махането на стриите в нагласата за възстановяване?  Авторът не е казал, че го притесняват килограмите, което значи , че не са драстично много, а появата на стрии, което е непоправимо. Дори и с най модерните и скъпи процедури, ефектът е минимален. А това не е нещо, което може да се предотврати, има си жени по предразположени към това, както и такива, които не получават. Така, че критиките, които отнесе БориI6о са напълно основателни.

# 90
  • Мнения: 197
 Rolling Eyes Безсмислено е да спорим! Щом авторът на темата се чувства така, явно нищо няма да го разубеди! Rolling Eyes
Жалко е, че след като родим едно, две или три деца, за мъжете които са ни обожавали преди се превръщаме в купчина стрии, излишни килограми и ... най - вече, нека го признаем - нерви! Ами как да го кажа по - меко, всеки си избира пътя! Peace Има хора, които ще ни харесат и така, друг е въпроса, дали те са ни нужни! Извода какъв е : не раждайте деца , за да нямате стрии и излишни килограми! Rolling Eyes Shocked Сами решете, кое е по - важно, мили дами! Любовта на мъжете или сладката усмивка на децата! Явно се налага да избираме! Жалко! Мнооого, мноого жалко! Sad

# 91
  • Мнения: 44

Самата жена трябва да има нагласа да се възстанови до колкото е възможно след раждане.

И как точно се вписва махането на стриите в нагласата за възстановяване?  Авторът не е казал, че го притесняват килограмите, което значи , че не са драстично много, а появата на стрии, което е непоправимо. Дори и с най модерните и скъпи процедури, ефектът е минимален. А това не е нещо, което може да се предотврати, има си жени по предразположени към това, както и такива, които не получават. Така, че критиките, които отнесе БориI6о са напълно основателни.

Основателни  или не, няма нужда от драми и скърцане с нокти.
Човекът пак е имал смелост тема да пусне, а заключението предполагам вече си го е направил.

# 92
  • Мнения: 2 448
Основателни  или не, няма нужда от драми и скърцане с нокти.
Човекът пак е имал смелост тема да пусне, а заключението предполагам вече си го е направил.

Ако беше твоя мъж , нямаше ли да ти се види драматично?
Или може би щеше да го похвалиш за смелостта да каже как се е стреснал от твоите стрии.

Или е непосилно да се поставиш на мястото на жената.

# 93
  • Мнения: 44
pasinet, карай по-спокойно... разбира се че драматизирате нещата.... от муха направихте слон.
Седем страници в заклеймяване на човек, който си е позволил да се допита по отношение на промени ставащи при жената и вие го направихте по черен от дявола.... айде нема нужда... щом пита значи все пак има интерес и не му е безразлично...това което го вълнува е напълно нормало...гледайте по трезво, а не веднага да пискате и да съжалявате горката му жена. Сякаш сте им светили та ги знаете и познавате.

# 94
  • Мнения: 2 448
Лично за мен , това изобщо не е муха. Дори много меко съм писала, ако си кажа мнението ще ме баннат.
Изказването му не само, че не е нормално, ами е направо отвратително.

# 95
  • Мнения: 136
Стриите изобщо не са приятна гледка. Именно затова и аз се мажех половин бременност, че и след това. Наистина различните кожи имат различна еластичност и козметиката помага, но не винаги.

Стига сте го яли човека. Той не е попитал дали да сменя жената.

# 96
  • Мнения: 306
Ми да притеснява ме биреното коремче,не винаги епилираните крака и други места......................... и тем подобни за които на мъжете не им се е налагало да раждат,а промяната при жените не коментирам , да помислят все пак от къде излизат и те и с цената на какво за съжаление и живота на жената по някога, автора е пълен лигльо , а като е толкова отворен  да финансира жена си за някоя и друга пластика. #2gunfire

# 97
  • Мнения: 202
Приятелю бориI6o, за да ги получи тези стрии да не си е натъпкала това бебе сама вътре.
Мисля,че и ти имаш пръст в тая работа с появата на стриите.

# 98
  • Мнения: 698
Лесно се забелязват промените в женското тяло. То трябва винаги да е съвършено, нали? А промените в душата й видя ли? Wink

# 99
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
оф, то и моят мъж се притеснява от моите промени, ама засега мълчи още... като се оженихме бях 70 кг на 1.70. имах си и паласки и коремче и дупе дет се казва...за бузки да не ви говоря. сега съм има няма 54-55 кила и не съм се смалила. от редовния фитнес се пооформи и коремчето и дупето. хубавите мазила не допускат много много бръчки ...и така. пък той вече съвсем побелял, уморен, апатичен, коремчето над колана и...ми притеснява се човека - аз две деца родих и съм в страхотна форма, пък той само ги прави и виж докъде стигна  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 0
Лесно се забелязват промените в женското тяло. То трябва винаги да е съвършено, нали? А промените в душата й видя ли? Wink

" В очакване бе цялото ми тяло, да срещна мъж, душата ми превзел.
И после там остави белег, макар на тялото и без следа. "

Женска работа... ! Ето това е, което мъжене те познават.

# 101
  • Мнения: 1 290
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !
Ходи да ти леят куршум евентуално  Mr. Green

# 102
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Моя мъж е безсрамник явно newsm78
Не стига , че след първото дете се сдобих с достатъчно стрии  ooooh! , ами ми направи второ , да станат още повече Laughing
Явно не му пука ....

# 103
  • Мнения: 28
Моят мъжок е мръднал явно, обожава ме със стрии, паласки, още кила за сваляне, умерен невротизъм и едно страхотно хлапе  което му родих да му се качва и то на главата....ама то не се знае до кога така де  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 51
Четох , четох и искрено се смях...

Автора едва ли ще се появи за да прочете, ама и възпитанието не ми позволява да му драсна туй дет искам. Нищо, друг път...
Явно първата му жена е била супер след раждането и новата мома го е шашнала.. Тц  Тц Тц .... не я е срам...

# 105
  • Мнения: 427
           Thinking  А как ли ще се почуства автора,ако след време неговата приятелка пусне във форума тема със заглавие :- "Много ме стресна едното местенце на моят приятел,такова сбръчкано,смалено и ..........,ужас"  newsm78

# 106
  • Мнения: 51
           Thinking  А как ли ще се почуства автора,ако след време неговата приятелка пусне във форума тема със заглавие :- "Много ме стресна едното местенце на моят приятел,такова сбръчкано,смалено и ..........,ужас"  newsm78

Никак! не виждаш ли, че е дебил   Mr. Green

# 107
  • София
  • Мнения: 94
Може ли 8 страници да се занимавате с подобни глупости Shocked Пуснаха линк с вашата тема да се посмеем, ама то не е смешно. Егати и проблемите - е на това му се вика любов. Слава богу мъжът ми се различава коренно от автора на темата. 

# 108
  • Мнения: 0
Aко промените са такива - не Wink


# 109
  • Мнения: 567
Ауууу, сега видях! Горката му жена - на авторът! Дали чете тук?  newsm78 Освен със стрии и с какъв глупак се е сдобила!

И Борисчооо, мани тия стрии! Ако ти е минал /ударението да се чете на буквата а/ стреса - а, за детенцето нещо кажи!  Shocked

Намерете подходяща дума за тоя бре, хора! Свещена простота!

# 110
  • Мнения: 408
Aко промените са такива - не Wink




какво хубаво телце  Heart Eyes бравос на момичето

# 111
  • Мнения: 364
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

 Joy Защо? Да не би да ти проговориха?

П.П. Това може да бъде прибавено към онази тема с причините за неискане на деца!  Thinking

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 14:06 от Лили - Лу

# 112
  • Мнения: 249
На мен ми се струва, че човека по-скоро иска да чуе ,че има и други такива жени , че семействата им се крепят на любов въпреки "промените", и че не е толкова страшно да преодолееш това !
А човека корем дали си има или му предстои да има като минат годинките? Embarassed и дали жена му ще се кефи от факта, че е дебелак с корем на бременна?! И дали дефектите свързани с тяло и кожа са само при жените?!
А и ако си с някой само заради тялото, което сега е перфектно, а утре с дефекти поради ред фактори, ами да си стоят мъжете сами или да си вземат друг мъж...хъм...

# 113
  • Мнения: 637
Aко промените са такива - не Wink




какво хубаво телце  Heart Eyes бравос на момичето
Късметлийка или фотошопа е залепил бременен корем на тийнейджърка. Такава бременност при мен няма как да се случи. Поне 25 кила ще кача  Joy То и затова не смея да забременея, за не притесня мъжа си. Нали основната цел на всяка бременна жена трябва да бъде душевния мир на драгоценния Ганьо  Joy

# 114
  • Мнения: 567
..........Късметлийка или фотошопа е залепил бременен корем на тийнейджърка. Такава бременност при мен няма как да се случи. Поне 25 кила ще кача  Joy То и затова не смея да забременея, за не притесня мъжа си. Нали основната цел на всяка бременна жена трябва да бъде душевния мир на драгоценния Ганьо  Joy

Така, така, не бива да се забременява! Да не вземеш да забременееш, да ти изскочи някоя стрия и да изкара акъла на мъжа ти! Аз вече го стреснах моя - и то 2 пъти  ooooh!, но ти ако още не си, би могла да си вземеш поука от нас злощастните!  Wink

# 115
  • София
  • Мнения: 816
Мили приятелю.На приятелката ти и трябва  нов Лазар.На теб лазЕр.
 Joy Joy JoyМомичета смяхме се с половинката от сърце и си тресях стриите гордо.

# 116
  • Мнения: 567
Сън в лятна нощ, късметлийка си ти! Ма пред него ли си ги тресе?!?  Shocked Твоят явно не е от плашливите!  hahaha

Ох, това ми е любимата тема в целия форум! Няма такъв смях!  Laughing

# 117
  • Мнения: 0

какво хубаво телце  Heart Eyes бравос на момичето
Късметлийка или фотошопа е залепил бременен корем на тийнейджърка. Такава бременност при мен няма как да се случи. Поне 25 кила ще кача  Joy То и затова не смея да забременея, за не притесня мъжа си. Нали основната цел на всяка бременна жена трябва да бъде душевния мир на драгоценния Ганьо  Joy
И моят корем изглеждаше така,защо да е  фотошоп,за мен е напълно реално,аз по време на бременността качих 8 кг.Като родих, свалих 14кг. WhistlingЛуда работа! Crazy

# 118
  • Мнения: 2 803
Култова тема! Joy

# 119
  • Мнения: 567

Абсолютно!  Laughing

И аз само надничам да видя дали на авторът му е минал стреса, ама на - никакъв не се вясва! Голямо стряскане, голямо нещо! Явно акъла си е изкарал, завалията!  Joy

# 120
  • Мнения: 2 011

Абсолютно!  Laughing

И аз само надничам да видя дали на авторът му е минал стреса, ама на - никакъв не се вясва! Голямо стряскане, голямо нещо! Явно акъла си е изкарал, завалията!  Joy
Чудовищните Стрии оказват пагубно влияние на  крехката мъжка  психика на автора на темата....  hahaha hahaha hahaha -
И аз си отглеждам стрии по тялото  bowuu bowuu

# 121
  • Мнения: 5
Авторът си заслужава някой да осведоми жена му, за тази тема и да му бие един голям и хубав ШУТ.

1, Стриите изчеват много бързо с малко гимнастика или фитнес.
2, Ако само защото има стрии вече не я харесваш - какво ще правиш, когато стане на 30,40  newsm78
Ти не си никакъв мъж  ooooh!

# 122
  • Мнения: 371
bishkotka,  принципно съм съгласна с мнението ти, но само да уточня, че поне от моя опит стриите НЕ изчезват с малко гимнастика и фитнес, дори с много гимнастика и фитнес не изчезват  Tired  Ей, упорити същества, значи!
Вече четвърта година се опитвам нещо да ги "култивирам", но уви...
П.П. ако имаш някакви хитрини по въпроса, сподели моля те  Hug  Това за мое успокоение, мъжът ми е силен характер, такива неща не могат да го трогнат Wink

# 123
  • Мнения: 364
П.П. ако имаш някакви хитрини по въпроса, сподели моля те  Hug  Това за мое успокоение, мъжът ми е силен характер, такива неща не могат да го трогнат Wink

Васенце
, някъде четох, че се премахват с лазер...

# 124
  • Мнения: 571
И аз се притеснявах,4е стриите,няколкото к отгоре и целулита отблъскват мъжа ми.....свалих много килограми,с тях си замина и целулита.Стриите няма просто как да се махнат-говорила съм с пласти4ен хирург.Само операция,но след нея ще има по-големи белези. Сега с новото аз,нещата са същите.Сега даже съм била отблъскващо слаба Joy е такова животно има ли-прекалено слаба жена.
Вси4ко е до мъж.И аз имам познати жени,които въпреки килограмите или броят на раждания не се оплакват от нищо.Както и да изглеждат са харесвани....4увала съм следното от мъжете им-"Какво ми пука как изглежда?Тя е моята жена и я оби4ам"Стига с тези предрасъдъци.Млжда съм,слаба,смея да кажа и хубава.Но какво от това.....нищо.

# 125
  • Мнения: 0
Сега даже съм била отблъскващо слаба Joy е такова животно има ли-прекалено слаба жена.

Има има .... ей това без дрехи :



Си е баш тапициран скелет ...

От горе долу това ниво:
 


Надолу ... си е точно отблъскващо  Peace

# 126
  • Мнения: 364
Немо, започна да ни обиждаш ли, не разбрах?!..   Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 0
Немо, започна да ни обиждаш ли, не разбрах?!..   Crossing Arms

Ти пък   newsm78 Що така си помисли  Thinking

# 128
  • Мнения: 364
Ти пък   newsm78 Що така си помисли  Thinking

На мен пък ми харесва Виктория! Има много хубави крака и изобщо не е отблъскваща. Не е особено сексапилна в лицето, но тялото е страхотно (като изключим некачествените силиконови гърди). Втората снимка си е напълно нормална...

# 129
  • Мнения: 571
Nemo в първите две снимки не виждaм нищо отблъсквaщо newsm78 Кaто изклю4им лекото ми корем4е е слaбa колкото мен Peace
Мaцето по дънките си е съвсем нормaлно.
НОоооооооо мъже рaзни,вкусове всякaкви Mr. Green

# 130
  • Мнения: 0
Nemo в първите две снимки не виждaм нищо отблъсквaщо newsm78 Кaто изклю4им лекото ми корем4е е слaбa колкото мен Peace

Мина ми през ума да постна една анорексичка, но щяхте да ме изадете с парцалите  Confused ..... не че ще ми е за сефте де ..  Whistling

# 131
  • Мнения: 571
Ти зaлитнa в другaтa крaйност-никой не говори зa aнорексии.Те сa в рaзли4нa кaтегория Joy

# 132
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...

Това не е причина мъжът да бяга от жена си като попарен!Като сте си взели жени,трябва да знаете,че след раждане тялото на жената се променя.Би трябвало да я обичате заради характера й ,чаровността й,а не заради външността й и перфектното тяло преди да забременее.За какво въобще тогава сте се оженили,мъже?Да си прибирете вкъщи слугиня със супер тяло,за да си я показвате пред хората като трофей?!Какво ще стане с вас,ако ви се появи едно такова голямо увиснало коремче Mr. Green,под което едвам си закопчавате дънките или панталона или при вас също може да се появят стрии при вариране на теглото нагоре-надолу?Мислите ли,че тогава и вашите жени ще ви загърбят?Няма перфектни хора,външната красота е до време!Щом се отвращаваш от тези стрии,какво ще стане,ако момичето не успее да отслабне след раждането..?Сигурно ще я подложиш на разстрел #2gunfire
Това е истината,доста от мъжете и жените се събират и създават семейства без да са наясно със самите себе си какво точно искат от живота и половинките си.Събират се без да има истинско привличане и любов!И при едно такова нещо започва отчуждението един от друг.Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! Peace

# 133
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не го вади от контекста !

# 134
  • Мнения: 0
OFF!
Като сте си взели жени,трябва да знаете,че след раждане тялото на жената се променя.Би трябвало да я обичате заради характера й ,чаровността й,а не заради външността й и перфектното тяло преди да забременее.За какво въобще тогава сте се оженили,мъже?Да си прибирете вкъщи слугиня със супер тяло,за да си я показвате пред хората като трофей?!
...
Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! Peace

Като сте си взели мъже трябва да знаете че след известен период от време финансите могат да се променят. Би трябвало да ги обичате заради характера , чаровността му, а не заради финансовата му обвивка преди да се ожени за вас ... за какво въобще тогава се омъжвате жени ?! Да си приберете в къщи спонсор, който само да дава без да иска нищо насреща ли, за да си го показвате на другите жени като трофей ?!

Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! :peace

п.п. Сори - не можах да се сдържа  Mr. Green

# 135
  • Мнения: 2 448
Толкова ли страдаш от кризата бе Немо, ни в клин ни в ръкав го тикаш това за парите. Започвам да си мисля, че теб само в качеството на спонсор са те търсели жените, защо ли...  Thinking

# 136
  • Мнения: 371
Офф топик: моят мъж ми сподели, че като дойде момент да ми повишат достатъчно заплатата, той ще си стои в къщи, ще си почива и само ще ме обича, Боже,  иска да ме превърне във спонсор  Crazy, трофей ! 
П.П. Не го мисли сериозно наистина, но пък го каза  Thinking

# 137
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво стана с мъката на автора? Да не са го изяли тия стрии, та не се е вяснал тук?
Баси си проблемите си измислят някои хора ...  ooooh!

# 138
  • Мнения: 364
OFF!
Като сте си взели жени,трябва да знаете,че след раждане тялото на жената се променя.Би трябвало да я обичате заради характера й ,чаровността й,а не заради външността й и перфектното тяло преди да забременее.

Като сте си взели мъже трябва да знаете че след известен период от време финансите могат да се променят. Би трябвало да ги обичате заради характера , чаровността му, а не заради финансовата му обвивка преди да се ожени за вас ...

И двамата сте на грешен път. Сексът е първично привличане, но не на характерите и финансите..  Laughing

# 139
  • Мнения: 0
"В планината, двама катерачи решили да изкачат една стръмна скала. Катерили те, катерили, но за зла участ станала беля и те паднали. Летят надолу и единия започва да псува зверски. Другия бил малко нещо фаталист и се обръща към авера: Какво си се затюхкал бре, не виждаш ли че летииииш?!
А другия му отвръща: Как какво - виж ми ципа на чисто новото Армани, как се е скъсал. Като ме намерят там долу и като го видят.....?!?
Има грозни неща в тоя живот, има и красиви. Ако търсиш красотата - винаги ще я намираш. Промени си мирогледа човек.

# 140
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Притесняват те стриите значи...Знаеш ли какво ще те посъветвам? Да отидеш в манастир!!! И да остарееш сам, без жена. Защото ако сега те притесняват стриите, които са дошли заедно с малката душичка, която се е родила. Та значи ако сега те притеснява това какво ли ще стане когато се появи първата бръчка ...?  ooooh!

# 141
  • Мнения: 567
Притесняват те стриите значи...Знаеш ли какво ще те посъветвам? Да отидеш в манастир!!! И да остарееш сам, без жена. Защото ако сега те притесняват стриите, които са дошли заедно с малката душичка, която се е родила. Та значи ако сега те притеснява това какво ли ще стане когато се появи първата бръчка ...?  ooooh!

Е хайде сега, не го плаши допълнително човекът! За това още явно не се е сетил - без друго стриите го дебнат по ъглите, сега остава и някоя бръчка да му изскочи насреща - съвсем ще се затрие!  Joy  Joy  Joy
Както виждаш доста е стреснат - загубил е и говор и картина!

# 142
  • Мнения: 23
То пък в чужбина само дългобедрени.  Joy

Аз не съм станала 100 кила като съм родила, все съм си същата, ама имам белег от секциото, по голям от стрии, не виждам  мъжа ми да го притеснява това. Но пък той взе да оплешивява, трябва да са замисля за смяна с някой с повечко коса.  Thinking
  Hands Clap

# 143
  • Мнения: 55
Не пробутвайте оправдания "не отслабна след раждането" - въпрос на желание е и воля!

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 20:10 от bjørndalen

# 144
  • Мнения: 249
Притесняват те стриите значи...Знаеш ли какво ще те посъветвам? Да отидеш в манастир!!! И да остарееш сам, без жена. Защото ако сега те притесняват стриите, които са дошли заедно с малката душичка, която се е родила. Та значи ако сега те притеснява това какво ли ще стане когато се появи първата бръчка ...?  ooooh!
Хах, добре казано!  bouquet
Ако някой гледа само на външното не заслужава да има дете. Е, да може и да не иска дете....но все пак си заслужава да умре сам, тъй като не може да оцени човека до него като личност, а гледа само на външни фактри които рано или късно се появяват, независимо поради какви причини!  bouquet

Не пробутвайте оправдания "не отслабна след раждането" - въпрос на желание е и воля!
Тук ни най-малко няма да се съглася с вас, понякога няма как да отслабнеш не сте жена като гледам и няма как да знаете какво става с женския организъм при определени условия или болест промерно!!! Така, че може да си пишете каквото искате, но нищо не се знае какво може да стане и с ашето тяло и да не можете да ослабнете никога повече! Внимавайте с изказванията, защото човек никога не знае какво ще му дойде на главата, нищо че си казвате на мен няма да се случи!

# 145
  • Мнения: 241
Какво стана с мъката на автора? Да не са го изяли тия стрии, та не се е вяснал тук?
Баси си проблемите си измислят някои хора ...  ooooh!
Може вече да няма проблем. Или се е примирил, или я е сменил, или му е свършил лимита... или е пораснал.

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 01:38 от БориславМ

# 146
  • Мнения: 567
Какво стана с мъката на автора? Да не са го изяли тия стрии, та не се е вяснал тук?
Баси си проблемите си измислят някои хора ...  ooooh!
Може вече да няма проблем. Или се е примирил, или я е сменил, или му е свършил лимита... или е пораснал.

Затиснала го е според мен оная ми ти страшна стрия в някой ъгъл и не го пуска да шукне!!!  hahaha

Аз родих скоро третото си дете - горко на мъжа ми - стриите растат пропорционално на броя на децата! Скоро ще му видят сметката на горкичкия!!!  Joy

# 147
  • Мнения: 142
Скоро ще се появи и тема - "разлики от банския-  сега на къде "  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 249
Какво стана с мъката на автора? Да не са го изяли тия стрии, та не се е вяснал тук?
Баси си проблемите си измислят някои хора ...  ooooh!
Може вече да няма проблем. Или се е примирил, или я е сменил, или му е свършил лимита... или е пораснал.
Това последното звучи добре, но надали! Simple Smile
Явно затова и някой жени не искат да раждат, за да не скапят прелесното си тяло!!! Което и без друго някой ден ще се скапе и умре. Simple Smile))

# 149
  • Мнения: 186
Голям смях с тая тема.
Ама автора го изядохте.Успокойте го момчето прост човек е само,не с лошо.

# 150
  • Мнения: 191
Към автора имам един въпрос  ,  дано се  появи    , пък и да  ми  отговори ,  но   едва  ли....Та  въпроса  ми  е - ти  с перфектна външност ли си   ,  на  кого приличаш   ако   е  така -на Клуни, Пит ,а може би на Бекъм или на Енрике  Игресиас?
Аз съм майка на две  деца , към момента съм с около 10 кг  над моминските ми  килограми,  но   изглеждам добре   и  слава  богу  половинката  ми  си ме харесва  и   обича.  Никога  не  съм усетила и най-малък намек ,че  съм погрозняла   от  наличие на стрии  или  целулит. Може  би съм щастливка   от факта  ,  а   авторе!?

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

# 152
  • Мнения: 417
Обърнете внимание как започва "проблема"-Имам приятелка,която скоро роди.Все едно човека има няколко приятелки,от които чака деца Mr. GreenСигурно после ги "филтрира" по броя на стриите им Joy Joy Joy

# 153
  • Мнения: 135

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing

.Та  въпроса  ми  е - ти  с перфектна външност ли си   ,  на  кого приличаш   ако   е  така -на Клуни, Пит ,а може би на Бекъм или на Енрике  Игресиас?

Аз пък мязам на Квазимодо...дори децата бягат от мене!!!! Joy
Ей...кво значение има кой как изглежда...не е ли по важно как ще изглежда след това...демек като се обвърже.  Peace
Мдааа...годините не прощават никому...най вече на жените...не се ли вземете в ръце навреме, спукана ви е работата!!!! Laughing

# 154
  • Мнения: 191

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing

.Та  въпроса  ми  е - ти  с перфектна външност ли си   ,  на  кого приличаш   ако   е  така -на Клуни, Пит ,а може би на Бекъм или на Енрике  Игресиас?

Аз пък мязам на Квазимодо...дори децата бягат от мене!!!! Joy
Ей...кво значение има кой как изглежда...не е ли по важно как ще изглежда след това...демек като се обвърже.  Peace
Мдааа...годините не прощават никому...най вече на жените...не се ли вземете в ръце навреме, спукана ви е работата!!!! Laughing






Естествено, че   има значение  как изглежда автора , точно  защото съм  сигурна , че  едва  ли изглежда  перфектно и едва  ли е кой знае какъв хубавец  , та   се  е бъгнал  от  стриите  на  риятелката  си   . То въпроса  ми  е  реторичен  по-скоро , та   да  си  даде  сметка за това   и   ако  не  се   е заглеждал  в огледалото   -да го направи и да си даде  сметка  ,че и той  рано или късно  ще се промени , но  едва ли половинката му ще приеме  тази промяна  за  трагедия .

# 155
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing


Joy Соте бре! Тия чавета да не са лазери?

# 156
  • Мнения: 567

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing


Joy Соте бре! Тия чавета да не са лазери?

 Joy Joy Joy

# 157
  • Мнения: 571

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема   bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing


Joy Соте бре! Тия чавета да не са лазери?

 Joy Joy Joy
Те ни загрозяват,после пак те ни разкрасяват.Празно няма в нея природа

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Да. Голям, сериозен и непоправим проблем имаш  Mr. Green  Whistling

Мерси за веселата тема     bouquet

Кво сте се разсмяли на човека бре...ама тя приятелката му след близо две години, ако е търчала достатъчно по чавето, сигурно от стриите и помен няма!!!! Laughing


 Joy Пак съм пропуснала купона  Mr. Green
Соте, драмата на автора е, че веднъж появили се, стриите не се махат ... независимо след колко деца и колко дълго е търчала ... освен с разни порядъчно скъпи модерни технологии, които вълшебства не могат да направят чак. Mr. Green

# 159
  • Мнения: 1 262
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...
Мда, познато, познато  Tired
Хахаха, ми то май и мъжа, и жената ще си хванат по един любовник/любовница и нещата ще се оправят.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт