Притесняват ли ви промените в съпругите ?

  • 23 825
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 523
.А ти за мен си НЕИЗЛЕЧИМО болен мозък!
А тези стрии да не би да са от мен или от някоя форумка ? Защо има жена ти стрии - защото се е отдала на един мухльо като теб и му е износила и родила дете .
Айде бързо да се извиниш на жена си , че пишеш и драскаш глупости из форумите .
Горкото момиче - да си вземе за мъж такова нещо . УжаС  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 61
  • Мнения: 188
Ако я обичаш, стриите няма да те притесняват.

# 62
  • Мнения: 187
Ох, заболя ме корема от смях, отдавна не съм се смяла с глас така  Joy 
А замисляйки се сериозно  на човек му става и тъжно и гадно, че има такива хора /не казвам мъже/.

П.П. Аз пък по заглавието на темата си мислех, че става въпрос за промени в характера, поведението и тем подобни неща, а то човекът за какво се тревожи....

# 63
  • Мнения: 23
 newsm62 Това направо ме уби  hahaha hahaha  hahaha Joy Все едно мен описваше  Thinking обаче.....аз си осъзнах грешката навреме Sunglasses Мъжа ми никога не се е оплаквал че съм била 100 кила,е не че ще отрече ,че бях доста по-хубава с 20 по-малко...но си се обичаме както и преди.Това е най-важното Naughty

# 64
  • Мнения: 1 364
Цялата тема е голям майтап Laughing
Стомахът ме заболя от смях hahaha Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 185
.А ти за мен си НЕИЗЛЕЧИМО болен мозък!
А тези стрии да не би да са от мен или от някоя форумка ? Защо има жена ти стрии - защото се е отдала на един мухльо като теб и му е износила и родила дете . Айде бързо да се извиниш на жена си , че пишеш и драскаш глупости из форумите .
Горкото момиче - да си вземе за мъж такова нещо . УжаС  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Най-вярното до тук. Ние износваме цялата мъка, ние заприличваме на тюлени, ние припадаме по всички злободневни проблеми на детето, ама накрая - имаш стрии, целулит и прочие. Еми, т'ва е живота. И аз ги ненавиждам моите стрии и целулита, ама си казвам, че на който не му изнася да ходи да се съчетава с моделка на "Victoria Sectret's".

Според мен е виновна глобализацията!! Тя даде възможност на мъжете ни да виждат много чужда плът, а това е само срещу нас, обикновените жени. А само да ги видя в компанията на някой модел без целулит и стрии? Леле, какъв срам ще настане!!

# 66
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

# 67
  • Мнения: 46 545
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

Ооо, да, то понеже 100% от мъжете полагат едни ми ти усилияяяяя, та качват барабар с жените си, имаше една майка тук от форума, която го беше казала много точно "След 15 г. брак, аз съм +10, мъжа ми +15, но аз поне 3 деца родих, той - нищо"  Mr. Green

Иначе, жалко, ако познаваш само такива жени, които не се поддържат. Около мен всички изглеждат така, както преди раждането, друг е въпроса на колко кг. са забременели, защото аз сега съм по-слаба от преди забременяването, но пък тръгнах от високо  Mr. Green добре, че с мъжа ми не се втелясваме на тема кила  Peace една поддържана жена 80 кг., може да бъде къде къде по-привлекателна от запусната 50 килограмова, лично мнение  Wink

# 68
Истината е че жените не се поддържате след раждане и това убива желанието в партньора.Сега родила вече и 90-100 кила със спукано гърне няма как да ми докара голем мерак.Любов ок, раждане ок, ама сега да стане  хипопотам ...айде бегай бе.
Наблягайте на правилно хранене, повече движение и спорт.Че тия килца и стрехи после нямат оправяне.И ако ми кажете че и така ще ви харесват Много ви здраве от арменския поп.
 bowuu

Ооо, да, то понеже 100% от мъжете полагат едни ми ти усилияяяяя, та качват барабар с жените си, имаше една майка тук от форума, която го беше казала много точно "След 15 г. брак, аз съм +10, мъжа ми +15, но аз поне 3 деца родих, той - нищо"  Mr. Green

Иначе, жалко, ако познаваш само такива жени, които не се поддържат. Около мен всички изглеждат така, както преди раждането, друг е въпроса на колко кг. са забременели, защото аз сега съм по-слаба от преди забременяването, но пък тръгнах от високо  Mr. Green добре, че с мъжа ми не се втелясваме на тема кила  Peace една поддържана жена 80 кг., може да бъде къде къде по-привлекателна от запусната 50 килограмова, лично мнение  Wink

Аз за всички не мога да отговоря.Истината е че красивата българка е поредният мит който се развенча.И това мнение ми го казват жени-чужденки.Само си направи труда да поскиташ по улиците и да видиш какви късокрачки томбести муленца се развяват...и да на 200 има нещо качествено и стилно.Та прав е човека да се кози.
А тия 80 кг бичмета дето ми ги пласираш: Айде нема нужда  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 46 545
Ами всеки с маниите си, някои кила, други нос, трети цици, оправяйте се  Laughing

Тоя мит си е измислен от българките, явно самочувствието им е малко, аз лично не съм съгласна, има много крависи жени навсякъде, за природата също  Peace

# 70
  • Мнения: 2 448
То пък в чужбина само дългобедрени.  Joy

Аз не съм станала 100 кила като съм родила, все съм си същата, ама имам белег от секциото, по голям от стрии, не виждам  мъжа ми да го притеснява това. Но пък той взе да оплешивява, трябва да са замисля за смяна с някой с повечко коса.  Thinking

# 71
  • Мнения: 46 545
pasinet, още сме млади, живот и здраве към 60-70 какво ни чака, не знам, тогава ще му мислим Mr. Green

# 72
  • Мнения: 126
Ще се помъча да запазя добрия тон  ,защото ако почна да те нареждам СМЕХОРАНЕ  ще  ме помниш   цял живот .....последните поколения мъже във България  за съжаление имат доста проблеми  за който са  виновни  и мъжките мами. Най не-подържани , лош вкус или липсата на такъв за обличане ,много ниска сексуална култура и неиздръжливост при полов акт ,a за това, че колкото по малки пишки имат,  толкова по големи претенции ... , високо самочувствие , безпаричност,  и най вече неуважение към жената . Смехоране  да кажеш на майка ти да ти подари едно огледало и едни очила и хубаво се гледай през годините  ти на какво ще заприличаш, и как и това което ти виси  сега и не върши кой знае каква работа ,  ще провисне  като изпран чорап и ще го ползваш само за  по малка нужда  smile3521   и я питай  тя как се е променила, дали от всякъде е същата...горката ти жена , после защо си взимаме чужди мъже

# 73
  • Мнения: 1 731
Две деца родих ,изглеждала съм и добре и не много добре.Бях и слаба и около 95кг .Но никога ,с нищо не ми е намекнал или казал ,че не ме харесва,обича или иска.Пък камо ли да пише по форумите и да се оплаква от визията ми.Сега отслабнах,изглеждам доста добре за своите 38г ,имам си дечицата и отново любящият мъж е до мен. Heart Eyes
А ти какво плачеш,незнам.Само мога да съчувствам на жена ти. #Crazy #Crazy #Crazy

# 74
  • Мнения: 417
ОХ,ама тука голям смях пада Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт