Пролетта красива тук е вече,но ОКТОМВРИ е далече

  • 13 860
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 20
Герчо,моята беше от 11,но я издърпах в 8,30,че в 11,40 имаме час с малкия на гастрентеролог,а това ми е много важно и беше единствения свободен час и не исках да го изпускаме WinkИначе,да щеше да е хубаво да се видим Simple Smile

# 286
  • Мнения: 68
Добър ден майчета!

На мен след уикенда ми се промениха някой неща. Първо да кажа, няма да има магазин в Бургас засега  Tired Ще изчакаме няколко месеца да видим накъде отива кризата, дали ще се оправя или задълбава.... Та понеже във Варненски магазин нямам място да зареждам колички, предложението ми остава, ще съдействам както мога! Само от сега да кажа, че с Бертони и Чиполина не работим. Ама като дойде време, ще ми пишете на лични от коя се интересуват и ще ви отговарям, дали ще успея да я уредя или не  Hug

Благодаря ви на всички за милите думи и благодарности! Наистина няма нужда  Hug

Да се похваля, взех си изпита. Хвана ме яд, че ми писала 4. Две седмици се скъсах да у4а! Както и да е, де, поне го взех.

Още 4 от сесията

Целувки на всички и до по-късно   bouquet

# 287
  • Мнения: 12
за коремчето - и моето започва да личи, ама само аз си го забелязвам май newsm78, иначе съм си още със старите дрехи, ама като седна и си разкопчавам панталона. Тъкмо успях горе-долу да си върна килограмите и сега пак нагоре, ама нищо, това са бели кахъри. Ама аз с това гадене още нищо не съм качила, нямам и никакъв апетит, направо насила се храня, започвам да се притеснявам, ще пускам изследвания тази седмица и ще видим какво ще излезе. Не мога и плодове да ям- дразнят ми стомаха Sick

# 288
  • Мнения: 0
Добър ден на всички мамчета!
Явно това с водата е нормално положение Rolling Eyes, при мен е същата работа, как ли не се мъча........слагам лимони, и тогава мога малко да се поизлъжа да си пийна Blush
Относно дрешките, имам само една нова придобивка, една много симпатична туника.....от старите дрехи мога да се пробвам само в блузките и роклите, а относно панталоните и полите.....тц Blush, коремчето видимо е пораснало.
Като ходим по магазините, много се изкушавам да си купя нещо за бебока, но и аз съм суеверна и ще се въздържа за сега, все още незнаем и пола.
Лек и спокоен ден на всички Hug

# 289
  • Мнения: 3 641
Ани, е как не им се откъсна една шестица от сърцето. Може би наистина е най-добре да изчакате за момента. Пожелавам в близко бъдеще обстоятелстава да се стекат така както искате Hug

# 290
  • Мнения: X
Ани честито, но не се ядосвай. Такива са си.  Hug   bouquet
Относно водата, и аз в началото бях така, не можех изобщо да пия вода, но последните три седмици пия около 2 литра на ден  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 68
Ани, е как не им се откъсна една шестица от сърцето. Може би наистина е най-добре да изчакате за момента. Пожелавам в близко бъдеще обстоятелстава да се стекат така както искате Hug

Джени, много ти благодаря! Искренно се надявам, че сме взели правилното решение  newsm78

# 292
  • Мнения: 3 641
Ани, е как не им се откъсна една шестица от сърцето. Може би наистина е най-добре да изчакате за момента. Пожелавам в близко бъдеще обстоятелстава да се стекат така както искате Hug

Джени, много ти благодаря! Искренно се надявам, че сме взели правилното решение  newsm78
Ани, не искам да давам съвети мила, но съм икономист.Следя отблизо макроикономиката и за момента най-добрата позиция е на изчакването. Твърде рисково е инвестирането в каквото и да било. Възвращаемостта бавна и несигурна. Така, че всяко зло за добро Heart Eyes Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 1 668
Мами, аз пък разсъждавам, че бебето трябва да знае, че е желано и чакано с нетърпение и какви по-приятни емоции мога да му доставя, освен да му пазарувам сладки дрешки. Проблема ще е само ако е момче, че с тея рокли дето почнах ще почна пазаруването наново  Joy.
За първото си дете пазарувах от супер рано. Сигурно първите неща купих веднага след като разбрах, че съм бременна. Оттам нататък пазарувах всеки път, когато ме ядосаше някой идиот в офиса, а това за съжаление се случва честичко. На финала се бях сдобила с някакви абсолютни простотии, които така и не ми потрябваха като нагревател за шише и овлажнител за въздуха... Ама какво да правя, като манията ми не ме пусна до края.
За икономическата криза нямада влизам в подробности, но аз лично съм оптимист... Нещата не са чак такива, каквито се съобщават по новините в 7. Аз също съм икономист и се занимавам с финанси от последните 10 години.

# 294
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте по понеделнишки!

Бях си през уикенда в Ловеч (при мама и тате, баба, дядо и цялата рода  Wink ) и ми беше свръх добре: разходки, чист въздух, глезене отвсякъде... Но сега явно наваксвам - днес вече два пъти се срещам с тоалетната лице в лице...
Да ви питам за съвет: имам някаква хрема (не ми се струва особено сериозна), храчки, сутрин като се будя с кихане...
Нямам температура, болно, зачервено гърло или кашлица - GP-то каза че са ми чисти гърдите; гинеколога като чу за хрема и почна да ми изрежда какви антибиотици могат да се пият по време на бременност (което тотално ме втрещи!!!), но досадната хрема така и не си отива - нито се влошава, нито подобрява...
Давайте съвети, моля!!!
Аз за сега се мажа само с един балсам за отпушване на носа, на Хималая ("за облекчаване на простудни заболявания")...

Ani_Boland  - страшна си! Поздравления за изпита (все пак ти се махна от главата!!!) и огромно благодаря за предложената помощ за количките и другите бебешорски джаджи!!!

Привет на новодошлите! Пожелавам ви по един щъркел в желания цвят Октомври  stork-girl stork-boy

# 295
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен.
Ani_Boland, благодаря за предложението. Страшен човек си. И честито за изпита. Не се ядосвай сега за оценки. Те са такива преподавателите. Къде се намира магазина ви?
Някой беше питал за тежестта - аз си мисля, че е нормално. Сега започва да се променя всичко в тялото ни. Може дори да се разширяват костите ви. Щом няма други признаци - болки в кръста, някакво течение или свиване на корема си мисля, че всичко е ок. Но може да се посъветвате и с лекарите си.
За дрехите - аз за сега си нося старите дрехи. Аз и без това не си върнах кг от преди да родя, сега съм -3, и все още ми стават. Дори и за лятото не мисля да си купувам дрехи за бременни. Имам достатъчно широки рокли и туники.

# 296
  • София
  • Мнения: 969
Ани, поздравления за взетия изпит. Иначе за 4-ката и мен ме е яд, като го написа. Разбирам те какво ти е, да си получила незаслужено ниска оценка. Аз така на 2 пъти съм се разправяла. Първия път беше за един изпит и от 4-ка стана на 6-ца, втория път беше защитата на бакалавърската тема. Писаха ми 4, при положение, че рецензента беше написал много хубави думи и аз отговорих на всички въпроси. Е тогава ми писаха 5, защото 6 щеше да е много фрапираша разлика. Ходих да се разправямм тогава с ръководителя на катедрата. Той ми задава разни въпроси по темата, а и не само и после сам призна грешката. Така, че те съветвам, ако следващ път допуснат такава грешка да си търсиш правата  Hug Успех на останалите изпити  Peace
За дрехи за бременни и аз не мисля да купувам освен 2-3 туники. Ще си купя и летен панталон, който да е по-ластичен и да става да се носи и не като бременна. Предпочитам да запазя паричките за разни покупки за бебо след това. Мисля бях казала и преди, ще си нося панталоните, но с разкопчани копчета и ципове и отгоре туники, така че да не се вижда разкопчан дюкан  Grinning

# 297
  • Мнения: 0
Момичета ,заповядайте в новата тема

# 298
  • Мнения: 23 022
radost i na,и аз съм така със секретите.Сутрин имам много задна хрема,която се стича в гърлото ми.Носа ми изсъхва и кърви понякога.Много кихам.Това е нормално за бременността,четох го някъде.

Общи условия

Активация на акаунт