Отговори
# 405
  • Мнения: X
Ох, ще ми се пръсне сърцето, честно ви казвам. Сега чета Eclipse и съм до един момент......даже нямам думи да обясня какво се случва в мозъка и в тялото ми и вие със снимките публикувани на последната страница хич не улеснявате ситуацията в която се намирам......тия книги ще ме довършат, карат живота ми и връзките които съм имала да изглеждат просто.....жалки!

# 406
  • Мнения: 793
И аз напоследък гледам снимки от премиери - ами навсякъде Кристен го гледа като влюбена ученичка - колкото и да отрича според мен тези двамцата имат връзка. За Робърт просто нямам думи Crazy - как може да е толкова неустоим - то не е секси усмивка, секси глас, гримасите, които прави  newsm53. Винаги съм харесвала истории за вампири ама след вампира Едуард направо търся някой да ме ухапе Laughing

# 407
  • Мнения: 21
Ох, ще ми се пръсне сърцето, честно ви казвам. Сега чета Eclipse и съм до един момент......даже нямам думи да обясня какво се случва в мозъка и в тялото ми и вие със снимките публикувани на последната страница хич не улеснявате ситуацията в която се намирам......тия книги ще ме довършат, карат живота ми и връзките които съм имала да изглеждат просто.....жалки!

А, Ема, спокойно- това е само като на книга

Сега Дени като пусне новата тема, ще видиш къде обсъждаме отделно Еклипс, като я свършиш, ела там и аз ще ти влея малко разум... аз съм уж тийм Едуард, ама такъв мъж на живо не искам- Едуард за мен е маниак ала Хийтклиф от Брулени хълмове (то нали и той самия така реши да се държи, де)... на книга е невероятен образ, и все успява да ме изненада и с хубави и с лоши неща- и това му е интересното, че е непредвидим... но аз такъв мъж не бих търпяла- той направо ще е в категорията "с психични отклонения"
но ако имаш предвид романтичните сцени, да- много са готини и всеки мъж има какво да научи от там, ама май в това е проблема - че Стефени го е написала като наръчник за мъжа, от женската гледна точка  Laughing

шегата настрана, но колкото и феминистките да критикуват книгите и колко била загубена Бела и как всепоглъщаща й била любовта към Едуард и не знам си какво и какъв лош пример за момичетата, виждам, че на живо на всички ни над тинейджърската възраст, ни се отразява положително и еманципиращо, и доста споделиха в тази тема, че са си преосмислили собствените си връзки и брак, и нещата са тръгнали по-добре или са се подновили с нова енергия...  Grinning

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 15:17 от staro-novo

# 408
  • Враца
  • Мнения: 5 206
И аз напоследък гледам снимки от премиери - ами навсякъде Кристен го гледа като влюбена ученичка - колкото и да отрича според мен тези двамцата имат връзка.

http://www.youtube.com/watch?v=LG94Op0gKlg

едно клипче с такива снимки

# 409
  • Мнения: X
.........но ако имаш предвид романтичните сцени, да- много са готини и всеки мъж има какво да научи от там, ама май в това е проблема - че Стефени го е написала като наръчник за мъжа, от женската гледна точка  Laughing

тамън тях имам предвид и честно-нямам нищо против на 10-20 000 мъже да има един такъв.....и той да е за мен  Rolling Eyes.

# 410
  • Мнения: 793
И аз напоследък гледам снимки от премиери - ами навсякъде Кристен го гледа като влюбена ученичка - колкото и да отрича според мен тези двамцата имат връзка.

http://www.youtube.com/watch?v=LG94Op0gKlg

едно клипче с такива снимки
Мерси за клипчето  Simple Smile То кой ли не би го зяпал.

# 411
  • Мнения: 21
.........но ако имаш предвид романтичните сцени, да- много са готини и всеки мъж има какво да научи от там, ама май в това е проблема - че Стефени го е написала като наръчник за мъжа, от женската гледна точка  Laughing

тамън тях имам предвид и честно-нямам нищо против на 10-20 000 мъже да има един такъв.....и той да е за мен  Rolling Eyes.

Ех ,това ми напомня на началната сцена на "Дон Хуан де Марко" с Джони Деп, дето забърса онази мадама в ресторанта, дето чакаше самотна мъжа си-работохолик да се появи на вечеря.. даде й невероятно преживяване в хотелската стая, и после я върна доволна в ресторанта-  Laughing- ама нали виждаш, че и той беше за лудницата.. Laughing Laughing.
 по-добре е да си мислим, че няма такива мъже... или просто не са нормални... или са "за малко"... абе- откакто и да го погледнеш- НЯМА!!

(ей сега ще скочат девойките във форума в защита на мъжете си, но мисълта ми е, че аз лично не бих си избрала такъв- колкото и да ми се иска да ми мърмори, целувайки китката на ръката ми, сигурно ще има 100 други кусура, които няма да мога да понеса и търпя..)
 Joy Joy

# 412

Общи условия

Активация на акаунт