АприЛскО-СофиЙскА сРещА нА БебеиСкаЩитЕ!!!

  • 6 451
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 771
Жени, как да не те искаме Two Hearts
Аз съм ок и за времето и за мястото.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 255
да приема ли, че не ме искате, като ме няма в списъка на записалите се?  Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 5 566
Глюпости, рейниHug Ще те добави Радето, дай й малко време!

# 33
  • София
  • Мнения: 639
Нелиция не съ измъквай молим те Twisted Evil

Ауууу, недей така , аз съм толкова сериознаааа  Mr. Green ше ми излезе име  Twisted Evil

Аз съм там на 100%  Crazy щом ще има клюкинки  Laughing

# 34
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Аз не пуша, но мисля, че трябва да се съобразим с бременлинките. Надявам се да не е проблем.

Jeny, много ще се радвам да те видя.

Жълтурчо, само да ми припомниш какъв номер ти скроихме миналия път, че не се сещам???  Wink Wink Wink
Аз помня, че ти накрая се отказа и не дойде  Twisted Evil

# 35
  • София
  • Мнения: 1 197
rainy...   Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes ужасно съжалявам!!! не е било нарочно! винаги апелирам, че колкото повече толкова по - хубаво! надявам се да не се сърдиш и обещавам да се реванширам някак си!!! Rolling Eyes Hug  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 639
Миле, туй жълтото за нас говореше /мен, Малчева и Комчева/ , а не за вас , щот вие тогава бяхте сериозни  Hug

# 37
  • Мнения: 69
Еми, бройте ме и мен Simple Smile Peace идвам

# 38
  • София
  • Мнения: 5 255
Милички не се сърдя разбира се  Hug

Просто обичам да се шегувам, аз самата съм ужасно разсеяна  Embarassed. 99% ще дойда, но ще закъснея..
Колкото до пушачи/непушачи .. аз от 3 дни съм непушач, но ми е безразлично къде ще сме  Peace

# 39
  • Мнения: 3 641
Дами, чакам с нетърпение да ви видя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 765
Притимиркина.... Hug

Никво отцепване, тоя път Mr. Green

...

Ама дойде на мойто и ти . . . Mr. Green

Ни йе смешну, ама ич... Twisted Evil

# 41
  • София
  • Мнения: 3 524
Комчева, аз не поемам този Хангажимент, щот ако дойде туй Ленчето, ше има да мете с мен подааааа  Crazy
аз ли или друго ленче  newsm08 smile3534
лек запис и от мен, макар на този етап да не е ясно как стоят нещата.
за датата съм като цяло ок, мястото- невър майнд, пушачи- добре би било, ама и някои също сме толерантни newsm53

# 42
  • Мнения: 234
Аз ще дойда със сигурност, но ще закъснея. на работа съм до 17.30 и докато дойда ще стане поне 18.30-19.00. И като не познавам никой, как ли ще се ориентирам къде да отида  newsm78
Май трябва табелки с имена да имаме  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 617
Аз ще дойда със сигурност, но ще закъснея. на работа съм до 17.30 и докато дойда ще стане поне 18.30-19.00. И като не познавам никой, как ли ще се ориентирам къде да отида  newsm78
Май трябва табелки с имена да имаме  Mr. Green
Е, как - ще гледаш за най-веселата маса с най-Убавите мацки, естествено!  Laughing
Ще направим резервация и ще обявим тук на кое име е, така че просто ще попиташ.  Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт