Споделете 102

  • 25 154
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че от вчера до дясното коляно на Господ седи една моя леля. Тя беше на 89 г., с дух на Питъп Пан, имаше прекрасни мустаци и артистични ръце. Родена е в Цариград и мина през живота като царица.
Ще ми липсва.

# 46
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Имелда, съжалявам за леля ти!

Вълк, радвам се за хубавите новини при вас.

Освен да споделя и от собствен опит максимата "Големи деца - големи бели", особено през ваканцията. Пък си мислех, че е дърта вече за регрес покрай бебето! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 212
Имелда,  Hug

Ако има поне един човек, който след като се пренесем там, да каже същото, което ти си написала за леля си, значи си е струвало да живеем.

# 48
  • Мнения: 3 091
Да честитя в тази тема очакващото се 3rd edition на Ета!

Благодаря на всички за честитките вчера - дребната ламя се сдоби с многоброен автопарк, който ще се чудя къде да го дяна, но на кой му пука.
Споделям лежерност, лека хаотичност и безметежност. Утре чакам скъпи чужбински гости, ще им се любувам 10 дни!

Имелка, моите съболезнования!

Дуци, честит рожден ден на Вашия възлюбен! днес е роден и моят ментор - пънах се, стисках, мъчих се да родя Маймуналия на дтори, та да се подмажа зверски, но не успяф...

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 11:30 от Ламята неСпаска

# 49
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Честито, Ета! Лека и безпроблемна, красива бременност ти желая!  bouquet

Аз оставам в групата с наздравиците. Нямам смелост за второ дете, не мога да се преборя със самата себе си.

# 50
  • Мнения: 3 091
Винаги съм се чудела - как се взима решение за второ, следващо дете?

Вдъхновение ли идва, планира ли се!? още не ми е дошла тази идея, иначе искам Амалия да си има братче/сестриче, но дали? newsm78

# 51
  • Мнения: 4 300
Когато спра да имам усещането за бяла риза, с дълги ръкави, които се завързват на гърба, веднага ще заискам следващото дете Mr. Green.

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Всеки различно, Ламьо Simple Smile

Лично аз планирам. Други действат по вдъхновение. Трети биват изненадани.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ами сигурно когато в един момент установиш, че ръкавите на бялата риза нещо са се поразхлабили. И искаш да ти е стегнато и уютно пак. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 091
това е ясно, Бу! но мотивът какъв е? Защо искаме да имаме повече от едно дете?

# 55
  • Мнения: 2 212
Аз лично винаги съм усещала, че искам много деца, не едно, не две, колкото повече, толкова повече...Прагматизмът ме кара да си мисля обаче, че ако имам едно ще съм доволна, а после вече каквото сабя покаже. Но, всъщност най-лесно е да се искат много деца преди да имаш и едно, после вече доводите са различни. А за бялата риза с ръкавите, мен така или иначе си ми ежедневен дрес код това  Crazy

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
това е ясно, Бу! но мотивът какъв е? Защо искаме да имаме повече от едно дете?
А, това го схванах сега.
Хм, не знам - да речем, не искам да расте само детето. Чувството за голямо семейство, нови усещания, всяко дете е различно, това са моите прелитащи ниско мисли.
Аз, примерно, три искам, да видим докъде ще я докарам.

# 57
  • Мнения: 3 405
Винаги съм се чудела - как се взима решение за второ, следващо дете?

Спонтанно при нас, както и за първото Simple Smile Искаш ли? Искам.

за трето не съм размишлявала, не питам и не ме питат  Laughing

# 58
  • Мнения: 2 768
Трудно мога да отговоря и аз.
Когато бяхме с едно дете ми изглеждаше напълно логично да е само едно. Когато станаха две отново беше повече от обикновено положението да са две (чак ми е странно сега, когато голямата я няма, те не се делят).
Свиквайки с мисълта за третия едишън (Лемелита, много готино!), започвам пак така го усещам, а не като екстрено положение.

А мотивите могат да бъдат много. Силно желание поради тресящи хормони и майчински инстинкт, случайни съвпадения (конкретно моя случай)...

На малката Ламелита много целувки (със закъснение)!   bouquet
И на Дуциния любим днес честито!

Им, леля ти е била щастливка! Вечна й памет!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Всяко ново дете е един нов свят, който ти е позволено да наблюдаваш отблизо. И това, че си отгледал брат му/сестра му въобще не значи, че няма с какво ново да те изненадва всеки ден.

Едно дете е най-сложният, изискващ пълно отдаване и любов проект в живота.

Знаеш ли, можеш да отгледаш бъдещата Имелда, Елист, Марадона или друг безподобен образ, от който светът има нужда. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт