Юнски бебета!!! Тема 49

  • 10 776
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен......тел ми е 0888699406 който иска да го ползва ха аха  Joy

днес вече съм по добре нали ви писах че нещо съм настинала.....спах добре и сега не ми се лежи много много .......и ми се оправя гърлото.....ама изядох почти половин бурканче мед......

намерих цаката на липсата на апетит хапвам по малко през час.......

за плацентата много животни си я изяждат ние на село имахме козички и крава ....те животните си я ядат защото е чист протеин и така родилката си набавя енергия и нещо като лекарство и така си почиства организма.....За хората не съм чувала да се изяжда  а и ми изглежда много гадно.......народа се побърка вече.......... newsm78

Ди наистина не е много хубаво да боядисваш но ако ти се налага си сложи маска на устата не е много удобно но поне няма да дишаш химии......

Едно_Момиче не се притеснявай може да ни е дошло време да ражда още и затова да са я пратили в къщи....най важното е да не се притесняваш

Аз мисля следобед мисля да ида до офиса .......че пак се почва сагата с търсенето на човек.....ужас как за 5 месеца не се  newsm78намери някоя свестна.......

# 286
  • Мнения: 456
Правя новата тема. Линк след малко  Grinning

# 287
# 288
  • Мнения: 456
А, Франчи ме е изпреварила вече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт