Разделно хранене-част 35

  • 19 559
  • 378
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 999
Госпожата Честит ти абитуриент! Да му върви по вода в живота, да ви радва с успехите си и най-вече да е винаги до вас, да ви обича и уважава, не само като родители, но и като приятели  love001
Ками колко се радвам да те чуя и още повече, че звучиш заредена след изживяното приключение.  hug newsm51
Елинор нямам думи!  smile3501 поздравления за волята и стоицизма.
Антоан успешна работа по тортите. Ще очакваме резултата на снимка  smile3503 Исках да те питам, беше споделила че си почнала да тичаш. Колко минути тичаш, с какво темпо и правиш ли нещо друго - гимнастика? Интересува ме, за да заимствам и аз идеята от теб, за да се стегна малко, че вече е време  newsm03

момичета за всички  Hug

# 376
  • Мнения: 63
ехо как сте момичета
елионор е велика аз отдавна съм и забелязала снимките в 90 дневната диета супер резултат евала
дано всички постигнем нейните успехи
аз да ви се оплача не нарушавам но и не свалям
пак съм депресирана и започвам едно лутане из форумите за нещо по драстично
и маи маи ще направя 1 седмица зелева супа но всичко пак ще е разделно
мисля че малко ще размърдам  метаболизма
иначе вече не спортувам всеки ден само през 2 дни правя фитнес преди работа по 40 мин. като взема  заплата ще си купя и  л-карнетин за тренировките уж се сваляло
обичам ви  сваляите кг и  бъдете здрави и щастливи Hug

# 377
  • Мнения: 159
Добър вечер!
Първо искам да честитя на gospojata и да пожелая много късмет на абитуриента. Върна ме към моя бал и всичките вълнения.  Cry
elinor80, поздравления и от мен. В началото изобщо не повярвах, че това си ти на снимките.  smile3521
Ками, радвам се, че сте по-добре. Не се притеснявай за неразделните дни, не си единствена.
aleks, хубави идеи, в неделната вечер ще пробвам пилето със зеленчуци. Звучи много вкусно. smile3508
sesa_bg_bs, колко още искаш да свалиш? Ако случайно правиш зелевата супа, да споделиш после резултатите. Че и аз съм малко депресирана.   Blush
joya, и аз съм за пилешката пържола. За разнообразие може да хапваш някакви ядки.
mi6eto_f, все се каня да те питам защо се изгуби от темата за дългата и здрава коса?  smile3518

Докато преглеждам темичката хапвам таратор. Цял ден го мисля и сега немога да спра, вече съм на трета купичка. Но пък ми се струва добре като вечеря.  newsm53

# 378
  • София
  • Мнения: 3 787
Мацки,скачайте в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт