Разделно хранене-част 35

  • 19 566
  • 378
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 787
Заповядайте в новата темa  Hug

Това са нашите СНИМКИ
Юзър:razdelno
парола:razdelno

Ето го нашият БЛОГ НА РАЗДЕЛНИЧКИТЕ ОТ БГ-МАММА,създаден от Кюбит за удобство на всички ни   bouquet

Съвети към начинаещите
Съвети при проблеми с отказаване от сладкото
Разделно хранене по системата на Шелтън
Основи на Разделното хранене
Таблици за комбиниране на храните
Книги за Разделното хранене
Още за Разделното хранене в Интернет
Разделно хранене и спорт

Тук може да намерите какво да си сготвите вкусно и разделно:
Рецепти

Рецепти за суровоядци и не само

Химичен състав на често употребяваните хранителни продукти - Ако се колебаете за някой продукт към коя група спада, тук можете да видите състава на някои основни хранителни продукти

Старата тема - Разделно хранене-част 34

Успех в разделното хранене  Hug

# 1
  • Мнения: 606
Благодаря Ками!    bouquet

Запис от мен. Hug

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз да не остана по назад..... Embarassed

# 3
  • Мнения: 3 988
Хехеееее, Мимче, мила...  Hug
Страхотна новина!  Flutter Хайде да ти е леко до ноември, а после щастливо.   bouquet

Аз съм разделна. Почти нямам прегрешения, най-много по едно на седмица. Като за бременна е супер.  Crazy

Не съм чела края на старата тема. Късмет и успешна седмица на всички желая.  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 392
Мимче, честито и лека бременност. Hug

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 08:15 от sladkish4e

# 5
  • Мнения: 63
Ехо здравейте банда
как изкарахме уикенда
аз да се похваля си изкарах много хубаво  на балкан такова мощно зареждане в това слънчево време ,страшно беше красиво.И най важното въпреки богатите трапези и лакомства останах разделна и съм 0,5 кг надолу а съм пред цикъл Joy
какво доживях сватба да вдигам  за толкова малко грамаж-че но пак е нещо #2gunfire
Днес ще бъда само на плодове сега си пека 2 ябълки във фурната -малко десерт-че а и да не ме свие гастрита  .Може ли да ми кажете колко време трябва да мине след техния прием  пак ли  е 30 мин или повече след като са термично преработени.

а и друго брат ми и целия му офис са започнали някакъв режим на хранене гледам че книгата я има вече и в БГ и всички се хвалят с много хубави резултати ,В Бг мама вече има 1 тема но никои не я започнал -хубавото на диетката е че се хапва много плодове,зеленчуци и сурови ядки и чисти меса не е като тези отвратителни dukan i atkins където се ядат само мръвки  е значи  книгата се казва Ултраметаболизъм ако някои  я има  кажете нещо повече че не ми се дават 17 лв

# 6
  • Мнения: 1 501
Ехо здравейте и от мен в новата темичка. Аз , както винаги събота и неделя си похапнах от това онова . Сякаш не прегреших чааак толкова много , в събота малко шоколад хапнах и вечерта вечерята ми  трябваше да е пиле със салата , но набодах на няколко пъти и малко картофки, не бяха само 2-3 , повече бяха , но не прекалих де. Вчера си бях по план до едно време , когато хапнах крем карамел и няколко бисквитки. Важното е , че отново няма отражение на кантара в лошия смисъл Grinning. Аз съм забелязала при мен от много години , че ако прекаля със сладко няма отражение в кг , но ям ли тестяно в продължение на 1-2 дена и съм веднага нагоре . От както съм на РХ аз драстично ограничаване със сладко не съм правила, преди много години едно лято почнах диетка, която включваше повечко зеленчуци , месце и т.н. , но ядях по една вафла почти всеки ден и отслабнах пак , не знам на какво се дължи това.... ама се радвам де Laughing.
Какъв хляб ядете ? От както спряха Бонуса бях почнала да купувам Тонус , но понеже не мога да го намеря на много места и в кварталните магазини го няма се принудих да си купя хляб Вита и просто бях очарована от него , взех си с трици , пресен , мек, страхотен хляб, но не знам кой от двата е по - подходящ , Тонус или Вита? На опаковката на Вита пише , че 1 филийка е 59ккал приблизително , а на Тонус не съм гледала.

# 7
  • Мнения: 2 999
Здравейте и от мен в новата ни темичка   bouquet

Елизабет да ти кажа май Вита, въпреки че не съм купувала хляб тук от известно време, но определено ми харесва, но да ти кажа е тонус също ми допада. Само съм пропуснала момента, защо спряха бонус?

# 8
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета  Hug.
Ками, в тази тема само хубави неща да пишеш  Hug Hug Hug!
sesa_bg_bs, нали знаеш, капка по капка- вир става, днес половинka, утре още малко и така неусетно ще стигнеш желаните кг.
А за книжката ,видях я преди няколко месеца в книжарницата, разгледах я .
Моето мнение е, че панацея няма.
За себе си съм избрала РХ, като не издребнявам, правя малки прегрешения, които не ми се отразяват зле, а ако ме заболи корем, разтоварвам един или няколко дена и готово. Peace
Добре е човек да опита различни хранителни режими, за да разбере кой нaй -много му пасва, но и това да е с мярка.
Мим4е, cтрахотна новина  Party,тази година толкова познати и близки очакват бебета, страхотно е !
Най- безпроблемната и лека бременност ти желая  Hug.
Даме как реагира на новината?
Кюбит ,рядко навестяваш темичката Sad.
Липсват ми "старите муцунки", къде изчезнаха, не зная/ те си знаят кои са/.
Dundy Sladurska, Elizabett,кога го спряха Бонуса, не съм разбрала?
Аз си купувам от Kауфланд един на калъпче, има го с различно съдържание, малко е кисел ,но на мен ми харесва.
Аз съм все още постеща, на Цветница ще си хапна рибка и следващата неделя вече мога да ям всичкo.
Интересното е ,че месо не ми се яде ,само тези пусти млечни продукти...
У нас все още бомба е паднала, толкова дребни неща се отвориха . ooooh!
Сега да пийнем по едно кафенце и да се залавяме за работа
 

# 9
  • Canada
  • Мнения: 277
Мим4е, честито мила! Hug
Лека и безпроблемна бременност ти желая, а на финала здраво и пухкаво бебе! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Лека и спорна седмица на вси4ки! Hug

# 10
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Привет и благодаря за поздравленията   bouquet
Алекс, Даме още не е много на ясно, но на всички разправя как сме щяли да си родим едно бебенце и той щял да сменя пелени. Ама да го видя като види една пълна пелена дали ще е толкова мераклия  hahaha
Днес ще правя грах. Мисля си за някоя интересна салата. Тъкмо да кача още малко рецепти в блога Wink
Лека и успешна седмица на всички. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Мацки,едно момиче от темата за 90-дневната диета е задало въпрос към нас в Готварския в темата с рецептите.
Здравейте момичета!
От няколко дни си събирам от вашите рецепти, тъй като спазвам 90 дневната диета и повечето от кулинарните ви вкуснотии пасват идеално на режима. Искам да попитам авторките на рецептите дали ще имат против това което съм събрала да го сложа в един блог, за да го пусна в нашата тема за улеснение на всички на този режим. Естествено ще упомена специално от къде са рецептите, ще сложа и линк към темите от където са, единствено ще се затрудня да слагам автора на всяка рецепта (защото досега си копвах само рецептите и ще трябва отначало да ги търся), но ако това е условие ще го спазя.
Благодаря ви предварително

Иска да ползва някои от нашите рецепти в тяхната тема.Аз нямам нищо против,все пак сме ги събирали,за да са полезни Laughing
Тези,които са пускали рецепти,какво ще кажете?

# 12
  • Мнения: 1 501
aleks , има 3 месеца , от както го спряха Бонуса. За причини не знам , само знам , че като отидох в кварталния магазин да си го купя продавачката каза - "имаме Тонус, нямаме Бонус". Аз тогава викам , че Тонус не искам , питам за Бонус и тогава тя ми обясни , че няма да го зареждат повече, спират го от производство и негов заместител ще е Тонуса, който е на същата фирма Rolling Eyes.Понеже тая собственичката на това магазинче много ме дразни и редовно като поискам нещо конкретно тя казва нямаме го , но пък имаме еди си какво помислих , че е редовен номер и хич не се заслушах . После обаче една приятелка ми каза , че и на нея са го казали в магазина и вече повярвах съответно , а и никъде не се намираше. Аз в нас имах още няколко  филийки останали и си ги изпеках като за последно Grinning.

# 13
  • Мнения: 1 392
Ками aз съм съгласна.

# 14
  • Мнения: 2 724
Elizabett, преди около 20 дена бях в Метро и имаше Бонус и Тонус.
Спомням си, че когато за първи път пуснаха на пазара хляб от този вид, беше Тонус ,после той поизчезна и на негово място дойде Бонус .
Сега какво става ?  33uu
Йонито ,ти си от редичките на хронично липсващите Wink.
Какво прави моята малка приятелка?

Общи условия

Активация на акаунт