С великденски яйца ще се борят и Монтанските деца

  • 14 942
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Честито момченце и от мен на neliska!!!Да е живо,здраво и много да ги радва  Hug


# 61
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте днес и от мен.Поне малко раздвижих темата.И да се похваля че от понеделник съм на курс за маникюр.А после приемам желаещи.Ще си търся клиентела,ама кога ли ще стане  newsm78
За среща никой нищо не пише за това предполагам че няма да има.Боядисахте ли яйцата,аз ще чакам Криси да си взема от детска и ще ги боядисаме а после фърррррр та в Монтана.

# 62
  • Мнения: 136
Честито бебче neliska!!!

# 63
  • Мнения: 406
Само аз ли ще боядисвам яйцата в събота  Thinking Ние с дечица преди малко ходихме да събираме разни шумки и треви за украса  Whistling

# 64
  • Мнения: 4 753
Аз винаги ги боядисвам в събота... Нали едва в неделя трябва да се ядат, та за какво да ми стоят 3 дни варени...   Thinking 

# 65
  • Мнения: 210
И аз днес не съм боядисвала яйца.Ще свършим тази работа с Поли в събота,та и тя да се поукраси малко,ще ми е най-шаренкото яйчице,май smile3503 easter.

# 66
  • Мнения: 11
Привет мили дами!  Hug Hug Hug Hug Hug
И ние ще боядисваме яйцата в събота.Натали днес в градината е боядисвала и си я взех с мазното челце  newsm03
И съм за срещичка ако успеем да се организираме. newsm10  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен Hug
Аз не влизам толкова често в темата,защото вече съм работничка Grinning
Ние също ще боядисваме яйцата в събота,тогава ще съм по свободна Peace
Петя,пожелавам ти успех и бързо намиране на клиентелата Peace

# 68
  • Мнения: 245
Здравейте! Никой ли няма? Всички си отидохте по селата. Ние утре ще ходиме при свекито и в неделя се прибираме, че ми е противопоказно. Весел празник на всички!

# 69
  • Мнения: 11
Привет момичета  wavey wavey wavey
Как сте?Започнахте ли да боядисвате яйцата  easter.Ние не можем да започнем още,защото нямаме вода  #Crazy #Cussing out.И нито можем да  wash, нито да   food002 Ужас направо.Дано да дойде по рано. Praynig
 

# 70
  • Мнения: 245
Аз в четвъртък ги боядисах, че да не се занимавам днес. Сега се приготвяме да си ходиме на село.

# 71
  • Мнения: 30
Привет!   bye
Аз яйцата боядисах в четвъртък, за да съм по- свободна днес. Обаче не бях мнго свободна, защото имаше newsm751disheswash. След тези дейности остана и време да изляза на кафе.
Вие боядисахте ли яйцата? easter

# 72
  • Мнения: 11
Боядисахме яйцата  easter.Натали много ми помогна и цялата стана само в боя.Голямо приключение беше за нея. easter smile3503 Само дето забравих да я снимам.  no cry каква скица беше само.

Пожелавам на всички весело посрещане и изкарване на празника!
           
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 19:15 от mama na nana

# 73
  • Мнения: 274
Здравейте  Hug
И ние днес боядисахме яйцата Grinning,моите госпожички също ми помагаха,особено малката Laughing,беше им много забавно Grinning

Весело изкарване на празника!!!   bouquet

# 74

Общи условия

Активация на акаунт