Тасос

  • 34 063
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Хубава тема с много информация - благодаря за което  bouquet
И аз.   bouquet

# 46
  • Мнения: 224
Благодаря, fros! Ние също ще сме на изток, вече няма да слушам никакви такива изказвания, защото само се шашкам.

# 47
  • Мнения: 1 668
Бяхме за Великден в Тасос - хотела беше Илио Маре - уж 5*. Тръгнахме си 1 ден по-рано, защото не успяхме да издържим. Бяхме със закуска и вечеря в цената. Караха ни да ходим на вечеря в 4 часа следобед (ресторатна затварял в 4.30), не дадаха храна на детето, звъняха ни по телефона в стаята примерно в 4.30 следобед - кошмар. Не бих повторила Тасос за нищо на света. Сигурно има и приятне места, но аз не бях очарована. Сега чакам отговора от туристическата агенция, с която пътувахме, но дори и не споменават да ни компенсират финансово за провалената ни трета нощувка.
Иначе вземете ферибот от Керамоти  - на всеки час има към Тасос и обратно и пътят е около 30 минути. Ние на отиване взехме от Кавала, защото навигацията не откриваше Керамоти и не успяхме да се оправим с пътя и пътя е час и половина и фериботите са на около 2 часа, че и отгоре...

# 48
  • Мнения: 3 094
Бяхме за Великден в Тасос - хотела беше Илио Маре - уж 5*. Тръгнахме си 1 ден по-рано, защото не успяхме да издържим. Бяхме със закуска и вечеря в цената. Караха ни да ходим на вечеря в 4 часа следобед (ресторатна затварял в 4.30), не дадаха храна на детето, звъняха ни по телефона в стаята примерно в 4.30 следобед - кошмар. Не бих повторила Тасос за нищо на света. Сигурно има и приятне места, но аз не бях очарована. Сега чакам отговора от туристическата агенция, с която пътувахме, но дори и не споменават да ни компенсират финансово за провалената ни трета нощувка.
Иначе вземете ферибот от Керамоти  - на всеки час има към Тасос и обратно и пътят е около 30 минути. Ние на отиване взехме от Кавала, защото навигацията не откриваше Керамоти и не успяхме да се оправим с пътя и пътя е час и половина и фериботите са на около 2 часа, че и отгоре...

това е голяма минавка - би ли казала с коя агенция си пътувала и евентуално линк към хотела. Благодаря ти  bouquet

# 49
  • Мнения: 224
Ger4o, ужасно е това. Аз гледах сайта на този хотел, изглежда страхотно, как да очаква човек такава издънка.

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз го гледах за лятото този хотел,но тук има доста отрицателни коментари и се отказах http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189482-d250726-Reviews- … gean_Islands.html
Докато Макриамос е доста по- добре, май http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189482-d250727-Reviews- … gean_Islands.html

# 51
  • Мнения: 3 094
И аз го гледах за лятото този хотел,но тук има доста отрицателни коментари и се отказах http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189482-d250726-Reviews- … gean_Islands.html
Докато Макриамос е доста по- добре, май http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189482-d250727-Reviews- … gean_Islands.html

Благодаря ти за линковете!  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 668
Агенцията се казва Стела Турс и сега им звънях да видя какво е развитието по моя казус. Естествено, типично по български овъртаха - очевидно не са ми препратили мейла към хотела. Дано повече хора прочетат тези постове и да си вземат поука.
В момента този хотел се води 5* или поне толкова има на емблемите им и всичко останало. Сега видях от линка, че е 4*, но така или иначе отговаря на 1*.
това е... ако не бях резервирала вече лято в гърция и не бях платила, нямаше да стъпя там за нищо на света! Гадна държава с гаден народ... Дано в Сани е по-добре лятото, че ако трябва в 6 месец да се карам с някакви полу-хора в някаква полу-държава ще се гръмна.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ger4o , спокойно Simple Smile Мисля,че за Сани не трябва да имаш никакви притеснения.  Аз съм ходила в Океания клуб и нямам нито една забележка, а там предполагам е пъти по-хубаво.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 700
Всъщност, добре е да се отбележи, че в Тасос няма луксозни хотели, не съм сигурна, но мисля, че няма нито един 5-звезден /който наистина да отговаря на тези звезди, какво лъжат от тур-агенциите, е друга работа/, а 4-звездните са малко на брой, просто острова не е такъв тип, а по-скоро сравнително евтина дестинация, без особен лукс, но приятно и спокойно, както се шегуваме с мъжа ми - все едно си на село с море. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 668
Olive, има 5* на тоя илио маре на рецепция, на самия хотел и т.н. и никога не съм си и представяла, че някой ще има акредитация за 4 звезди и щеси сложи сам 5* на самата сграда. Просто не ми е хрумвало изобщо.
Аз не съм и търсела с мед да ме мажат, но като плащаш за закуска и вечеря очакваш да получиш това. За светка на това имаш следобедна закуска, защото ресторанта, в които ни хранят затваря в 4.30. На това отгоре никъде по света не оставят 3 годишно дете без храна, та дори и хотела да е 2 звезди. А буденето по телефона в 4.30 следобед е нещо, за което трябваше направо да уволнят рецепционистката... Мда... и аз очаквах село с море, ама се оказа кошмар...

# 56
  • Мнения: 2 697
Като ви чета се убеждавам, че май е по-добре да букна една стая в крайно непретенциозна частна къща и да ми е мирна главата Wink Поне тези варианти не струват майка си и баща си Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 6 700
Е, това вече е странно, че на самата сграда е имало 5 звезди, гледах, че в различни сайтове го представят от 3 до 5. Confused
Съгласна съм, че като плащаш за 5, трябва това да получиш, просто Тасос не ми се връзва да е мястото, където са 5-звездни хотелите, ходила съм 3 пъти, но в 3 звездни хотели, и понеже явно не съм била с големи очаквания, доста ми харесва - именно "селото" с море.
Дано имате по-голям късмет със следващото море!

ШехинаPeace наистина е по-добър вариант за там.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Моля, ако някой планира да посети Тасос през празниците да сподели впечатленията си   bouquet .... ние планираме да се разходим до там след празниците.. но без предварителни резервации и за това много би ми било полезно да събера повечко информация  Sunglasses

# 59
  • Мнения: 3 094
Който ходи за празниците по разни къщи, давайте линкове и тук в темата. Благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт