НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ АПТЕКИ МАРЕШКИ

  • 257 872
  • 834
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 528
Аз пък съм доволна от аптеки Марешки. Simple Smile

# 766
  • Мнения: 35
аз също съм доволна от аптеки Марешки с изключение на една фармацевтка, която просто я мързи да работи и всеки път като потърся нещо го няма, а като се върна след 30 минути и попитам колежката и е там. Е как пък всеки път все го няма и в рамките на 30 минути им го доставят.

# 767
  • Мнения: 0
Здравейте всички,
за аптеки Марешки се чуха противоречиви мнения, сега и аз ще ви кажа моето мнение от днешното ми посещение в аптека Марешки в гр. София на бул В Левски 98. Там според касовия бон съм била в 14.35 часа днес. Много трудно го взех този касов бон. Искаха да не ми го дадат. Дадоха ми поръчаните по рецептата на доктора лекарства по здравната книжка на баща ми. Бяха към 49 лв. Аз имах към 43 лв. Обслужващият ме фармацефт на гишето за здравна каса Димитър Бекяров се нахвърли веднага да ми анулира цялата поръчка. Едвам съм го убедила, че имайки по-голямата част от сумата мога да си взема по-голямата част от лекарствата. Слава богу те бяха на два отделни касови бона и аз успях да го убедя да им даде по-големия касов бон за 43 лв с по-голямата част от лекарствата. Иначе ме заплаши, че няма да ме обслужва повече, както и че иска да ми анулира цялата поръчка. Те в аптеки Марешки нямат устройства, с които да вземат пари от кредитни или дебитни карти, така че не можех да му доплатя разликата от карта, той също така отказа да вземе личната ми карта за залог докато изляза навън и изтегля пари за да му доплатя разликата. Искам да кажа на всички, че аз успях да се оплача все пак. Аз намерих телефона на секретарката на Светлана Марешка, която е собственик на фирмата им Медистар България ООД заедно с Веселин Марешки. Секретарката й отговаря на телефон 052/555569, а имейла на Марешка е sam.varna@abv.bg
Ако имате някакви поводи да се оплаквате и вие непременно ги отправяйте на тези контакти, дано семейство Марешки да вземат някакви мерки, след като са фактор в този бизнес..

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 21:57 от nel6

# 768
  • София
  • Мнения: 30 191
Направо съм бясна  #Cussing out

Изключителна некомпетентност от фармацевт в аптека "Марешки" кв. Младост  ooooh! Това е пълен абсурд.
Аз й викам прахчета, тя ми вика хапчета  ooooh! Аз й викам, че са за дете, тя ме гледа тъпо  ooooh! Аз й казвам колко mg, тя ми дава друг mg. Просто напуснах аптеката, защото иначе нямаше да се сдържа  ooooh!

# 769
  • Мнения: 156
Сироп Aerius в аптека Марешки цена 16лв.,в съседна аптека същия на цена 7лв.

# 770
  • София
  • Мнения: 30 191
Сироп Aerius в аптека Марешки цена 16лв.,в съседна аптека същия на цена 7лв.

Сериозно  Shocked Аз съм го купувала, но не помня цената  newsm78

# 771
  • Мнения: 2 154
Същото забелязах и с лекарствата на леля ми - в съседната аптека бяха с около 1лв. по-евтини.

# 772
  • Мнения: 13 850
цената на въпросния Аериус беше сменена в рамките на последните три месеца - на старите количества цената беше тотално свалена а новите пристигаха на старите , за мен доста високи цени
КАто на места в други апетки остана старата продукция която при цена преди три месеца 30 лева струваше 10 за 30 хапчета!новия аериус и на хапчета и на сироп е на предходните цени.  Присъствах в аптеките на увещания че новият продукт който бил смучещ примерно ( за хапчета ) е далеч по-удобен за позлване, но отново скъп - 12 лева 10 хапчета.

Изключителна некомпетентност от фармацевт в аптека "Марешки" кв. Младост  ooooh! Това е пълен абсурд.

ако е младост Варна и аз имам абсурден случай там. Апрекарката ми твърдеше че не се получава  да платя с карта защото сумата по картата не била достатъчна. Изпаднах в изненада защо картата ми е празна. Като се върнах и си видях банкирането се оказа че апрекарката се е опитала да въведе сумата от 130 000 вместо 13 лева.

# 773
  • София
  • Мнения: 30 191
цената на въпросния Аериус беше сменена в рамките на последните три месеца - на старите количества цената беше тотално свалена а новите пристигаха на старите , за мен доста високи цени
КАто на места в други апетки остана старата продукция която при цена преди три месеца 30 лева струваше 10 за 30 хапчета!новия аериус и на хапчета и на сироп е на предходните цени.  Присъствах в аптеките на увещания че новият продукт който бил смучещ примерно ( за хапчета ) е далеч по-удобен за позлване, но отново скъп - 12 лева 10 хапчета.

Изключителна некомпетентност от фармацевт в аптека "Марешки" кв. Младост  ooooh! Това е пълен абсурд.

ако е младост Варна и аз имам абсурден случай там. Апрекарката ми твърдеше че не се получава  да платя с карта защото сумата по картата не била достатъчна. Изпаднах в изненада защо картата ми е празна. Като се върнах и си видях банкирането се оказа че апрекарката се е опитала да въведе сумата от 130 000 вместо 13 лева.

В конкретния случай става дума за Сф, но фармацевтката не беше доста по-компетентна от описаната в твоята история  ooooh!

# 774
  • Мнения: 0
mm moq vapros e dali vitaslim ima efekt za otslabvane i dali v vaprosnata mare6ki e po eftin ako nqkoi ne6to znae da mi pi6e blagodarq predvaritelno Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 775
  • Мнения: 54 621
Няма ефект, не си давай парите! Peace

# 776
  • Мнения: 103
първо, персоналът в тези аптеки е събран от кол и въже, има по един фармацефт на смяна, другите са просто продавачки. нормално да не разбират от милиграми,кое за деца,кое за възрастни. Това го знам със сигурност!
второ, това са слухове, че лекарствата там са с изтекъл срок,препакетирани, затова са по-евтини:)

всеки сам си преценява от къде да пазарува
ако искаш качествено обслужване и качествени лекарства....
аз в марешки не стъпвам

# 777
  • Мнения: X
първо, персоналът в тези аптеки е събран от кол и въже, има по един фармацефт на смяна, другите са просто продавачки. нормално да не разбират от милиграми,кое за деца,кое за възрастни. Това го знам със сигурност!
второ, това са слухове, че лекарствата там са с изтекъл срок,препакетирани, затова са по-евтини:)

всеки сам си преценява от къде да пазарува
ако искаш качествено обслужване и качествени лекарства....
аз в марешки не стъпвам


Няма такова нещо!Всички зад гишето са фармацевти.Просто повечето са в напреднала възраст.Все пак Марешки не е от добрите работодатели.

Относно лекарствата-каквито са в другите аптеки,такива са и в Марешки.Купува се от едни и същи производители.

# 778
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
второ, това са слухове, че лекарствата там са с изтекъл срок,препакетирани, затова са по-евтини:)
Това пък как го разбра? Ама, че глупости! Народът съвсем изперкуляса! ooooh!

# 779
  • Мнения: 20 183
В Марешки стъпвам само в много екстрени ситуации, като например когато ми трябваше едно лекарство с цена 120 лв. в другите аптеки, в Марешки беше 80 лв. Иначе персонала просто не е за коментиране, гледам по 10 пъти какво ми дават, че няколко пъти са ми обърквали поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт