Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 155
  • 503
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 6 182
Кики, на патерица: да си жива и здрава, много любов и усмивки   bouquet

Аз пък съм бляла и не съм видяла, че има призив за разходка и си кукувах сама (с дребния де) - първо В Ипон-а, после малко на Хемингуей. На прибиране към къщи се изсипа един автобус и един микробус с дечурлига пред "Ясен" - предполагам отиваха да плуват. Ама много бяха бре - как се събират в басейна  newsm78

Мони и аз ви пожелавам да ви се размине шарката. Жоро на 4 месеца имаше контакт с болно детенце и не се разболя, но и каката ни не се разболя. Дано и тази пролет прескочим, че мъничък ми се струва още дребният за шарка - как да му обясня да не се чеша  Shocked

Хайде приятен и слънчев уикенд на всички!
Утре едно прекрасно кръщене и малкото адашче, да стане христианче!
А в понеделник живот и здраве, може да се видим на по кафе, ако е хубаво времето.

# 47
  • Мнения: 2 376
Да ви кажа, имах една колежка, която като чуеше, че има болно от шарка дете си влачеше своето (разбира се то далеч не беше бебе) да си поиграят, за да ги изкара като по-малко и по-леко. Също така някои от тези шарки имат трайни последствия при момченцата особено, когато са прекарани в по-късна възраст.
Аз едва ли ще съм толкова смела, още повече, че и аз не съм ги карала шарките.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 182
Ооо и аз познавам такива мами, ама мен ме е шубе.
Рядко, ама се случват усложнения, вземе да стане нещо такова, после как ще си го простя, ако знам, че аз съм го причинила  Rolling Eyes
То когато трябва да стане, ще си стане.

# 49
  • Мнения: 2 529
Да ви кажа, имах една колежка, която като чуеше, че има болно от шарка дете си влачеше своето (разбира се то далеч не беше бебе) да си поиграят, за да ги изкара като по-малко и по-леко. Също така някои от тези шарки имат трайни последствия при момченцата особено, когато са прекарани в по-късна възраст.
Аз едва ли ще съм толкова смела, още повече, че и аз не съм ги карала шарките.

Според мен не говорим за смелост, а за глупост  Sick Прости, но не мога да се стърпя. И двамата ми сина изкараха варицелата + мъжа ми на 38 години Crazy Това си една ужасна и неприятна болест, която както всяка друга, може да доведе и до усложнения. Между другото мъжът ми изкара най-леко шарката, а най-тежко я изкара Тони, който го избиха пъпките тъкмо на първия му рожден ден  ooooh! Никога не бих се подложила на умишлено заразяване от каквото и да било. МИА е права...

# 50
  • Мнения: 2 376
Нищо чудно и да е голяма глупост. Аз имам някакъв спомен, че съм го чувала и от лекар в детските ми години и съм си го приела за чиста монета. Аман от градски легенди  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 185
Абе хора! Как разбрахте, че кики има РД?!?

Честит Рожден Ден и от мен на патерица!    bouquet


# 52
  • Мнения: 290
Ами Лили,признавам си-аз се изявих като следовател! JoyГледам си аз общо рожденниците във форума и гледам пише Кики29,и си казах това е нашата Кики!Та реших да рискувам и уцелих Joy,ако не бях щях да се извиня!
Ами така ще е като не си е написала датата на раждане и трябва да я разобличаваме!  smile3533 smile3534smile3508Важното е,че уцелихме точния момент.
Мони newsm44  love001не се натъжавай,скоро ще се видим.Лятото наближава!

# 53
  • Мнения: 2 529
Ами Лили,признавам си-аз се изявих като следовател! JoyГледам си аз общо рожденниците във форума и гледам пише Кики29,и си казах това е нашата Кики!Та реших да рискувам и уцелих Joy,ако не бях щях да се извиня!
Ами така ще е като не си е написала датата на раждане и трябва да я разобличаваме!  smile3533 smile3534smile3508Важното е,че уцелихме точния момент.
Мони newsm44  love001не се натъжавай,скоро ще се видим.Лятото наближава!

 Joy  Heart Eyes  Hug

# 54
  • Мнения: 290
Добър ден!Днес пак никакви ви няма!Къде се загубихте?
Пишете как сте!

# 55
  • Мнения: 56
имаме ли си вече християнче?Чакаме снимки и разкази!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 185
Привет!

Вчера правихме прощапулник на Марти! Малкото си хвана колата (така си и знаех), която беше наречена за шофьор! На бабите не има хареса и набързо го направиха собственик на автокъщи  Joy! Питката беше разкошна, но Марти не пожела да тръгне след нея! Пропълзя си, че и на предметите не обърна внимание! Наложи се да го изправя над тях, за да ги фиксира  Laughing! Имахме много гости, добре че моите родители взеха Марти след партито, че два часа съм чистила, но си заслужаваше!

Хубав ден! Чакаме включване от малкото християнче и майка му!

# 57
  • Мнения: 199
Привет и от мен!
Кики,с (много)закъснение честит рожден ден! LaughingДа си жива и здрава,много щастлива и усмихната!
Аз напоследък нямах много време за влизане.София е добре.Май не беше вирус,а зъби,защото нямаше никакви други неприятни последици,освен разстройството за 2дни.
Монка,не се тревожи!Стискаме палци да ви прескочи шарката! Praynig HugНо да ти кажа моя позната си "върна"детето от Виена със самолет бебката,която е на 2мес.без няколко дни със шарка и т. И детенцето е добре(да е живо и здраво)и си се гледат.Каза,че сравнително леко минават нещата при тях.Дано не се стига до там,разбира се,но не винаги е тежко и с усложнения.
Лили,голяяяямо момче си имате! LaughingРадвам се,че всичко е минало добре на партито!Не каза кой направи хубавата питка.Все се каня да те питам-това детенце на чаршафчето на 1стр.той ли е?
Балинска,за съжаление не можахме да минем да видим церемонията за кръщаването.Бяхме тръгнали,но малката се запъна на Ипон и не искаше да си тръгва.Имаше РД и тя много активно участваше във всичко. Joy
Миа,за разходки май няма да става утре.А както е тръгнало може и по-дълго.. Sad

# 58
  • Мнения: 2 376
Августа, аз миналата седмца ти звънях, но не можах да се свържа. Радвам се, че Софи е добре.

Лили, чакаме снимки и от теб  Party

# 59
  • София
  • Мнения: 1 185
Avgusta, не е Марти на първа страничка, бебе от нета е!

Ще сложа снимки от прощапулника в албумчето!


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Качих! Срам не срам ще питам - коя е красавицата с тестото и принцесата в "Кой е по-по-най"?  Embarassed

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 15:50 от *Lili*

Общи условия

Активация на акаунт