Какво плажно мляко използвате и от кое сте доволни?? - 2

  • 9 337
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Ланкастер  ме спасяват мен от силното гръцко слънце през лятото  Sunglasses
Ползвам крема за тяло, крема за лице и стика за спорт (за нос и устни), доволна съм много.
Пробвала съм доста марки, но за мен те са номер едно при плажната козметика с висок фактор.

# 31
  • Мнения: 830
Миналата година ползвах един спрей на Лореал, жесток просто.... ако тази година го намеря някъде обезателно ще си го купя. Малибу- също невероятен  Peace

# 32
  • Мнения: 2 631
Аз така, като една непросветена, да попитам..... Откъде купувате Ланкастър??  Rolling Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 57
Аз подочух, че Piz Buin тази година ще се внася отново, за което съм много щастлива  защото за мен са най - добри. http://www.yourcosmeticbag.com/tag/piz-buin//

# 34
  • Мнения: 2 631
Аз подочух, че Piz Buin тази година ще се внася отново, за което съм много щастлива  защото за мен са най - добри. http://www.yourcosmeticbag.com/tag/piz-buin//

Е не е сигурно, че ще си ги намерим директно в БГ тази година, но аз също бих се радвала, защото и за мен те са най-най.  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз така, като една непросветена, да попитам..... Откъде купувате Ланкастър??  Rolling Eyes

В Пловдив се продава в Сити център,където продават и други козметични марки.
Предполагам,че и в другите градове се предлага в магазините за селективна козметика.

# 36
  • Мнения: 2 631
Аз така, като една непросветена, да попитам..... Откъде купувате Ланкастър??  Rolling Eyes

В Пловдив се продава в Сити център,където продават и други козметични марки.
Предполагам,че и в другите градове се предлага в магазините за селективна козметика.

Къде в Пловдив - Сити Център???  Mr. Green  Laughing

# 37
  • Мнения: 100
Използвам плажно мляко Nivea с фактор 50,тъй като цялото семейство сме с много светла и чувствителна кожа.И стоим под чадъра.  grinning039

# 38
  • Мнения: 431
Имам едно българско олио за бърз загар, което много ми допада  Mr. Green
НО! Държа да отбележа (макар и да не е точно 'плажен' лосион) един лосион на Ейвън, от който съм просто възхитена! Води се със фактор 20, анти-ейдж, мирише прекрасно и най-важното -- има малки, сладки бронзиращи топчета, които се разнасят по кожата и придават много красив загар! Не съм вярвала, че Ейвън може да създадат такъв хубав продукт! Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 9 474
От няколко години вече ползвам лятно време спреят на Daylong -25ф-р или 50. Grinning
Много е добър и досега дори и в Турция не съм изгряла, почервенявала и пр. с него
Е, аз и се пазя доста от слънце, поначало.
Ползам го какато за лице, така и за тяло.
Добра основа е за грим и не е тежък на лицето. Понякога ми става доста лъщяшо от него, и затова слагам прахообразна пудра отгоре. Wink

# 40
  • Мнения: 64
От няколко години вече ползвам лятно време спреят на Daylong -25ф-р или 50. Grinning
Много е добър и досега дори и в Турция не съм изгряла, почервенявала и пр.
Аууу че в Турция по-жарко ли е слънцето? Защото тази година ще ходя и то в най- големите жеги в края на август. Ще имам впредвид да се подготвя с 50 фактор тогава. До сега само 30-ти съм ползвала, с 50-ти хващаш ли тен?

# 41
  • Мнения: 3 698
На дъщеря ми кремчето е 50 фактор /на Ейвън/, тя е с много бяла кожа и си остава с такава и в края на почивката, чудесно предпазва и поне тя не хваща тен/ с уговорката, че не прекаляваме с плажа, опитвам се да я държа под чадъра и т.н., но доста стои в морето и все ме е страх, да не изгори.За щастие не изгаря, мажа я обилно, много хубав продукт.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз така, като една непросветена, да попитам..... Откъде купувате Ланкастър??  Rolling Eyes

В Пловдив се продава в Сити център,където продават и други козметични марки.
Предполагам,че и в другите градове се предлага в магазините за селективна козметика.

Къде в Пловдив - Сити Център???  Mr. Green  Laughing


На главната- "Александър Батенберг "32
Това е магазинът преди стълбите на Каменица-на първия етаж продават козметика.
 

# 43
  • Мнения: 0
 Piz Buin ,Delial i Nivea

# 44
  • Мнения: 2 631
Аз така, като една непросветена, да попитам..... Откъде купувате Ланкастър??  Rolling Eyes

В Пловдив се продава в Сити център,където продават и други козметични марки.
Предполагам,че и в другите градове се предлага в магазините за селективна козметика.

Къде в Пловдив - Сити Център???  Mr. Green  Laughing


На главната- "Александър Батенберг "32
Това е магазинът преди стълбите на Каменица-на първия етаж продават козметика.
 

Оф, да, бе!!!  ooooh!
Аз асоциирах със Сити Центъра в София  Joy
Извинявай!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт