КГБ = Клуб на Готините Баби - 70

  • 17 535
  • 446
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТАНЧЕ пълна къща най обичам нека да е разхвърлено но пък е весело Hug Hug Hug
Жабче има я ...в блога съм я сложила тъй че от там виж рецептата  Hug

И аз вече съм готова само утре да метна дроб сърмата и агнешките котлети  да се пекат изчистих проснах една пералня и сега чекам и другата да се извърти за да я просна и нея и вече пей сърцеее Hug Hug  Ох с тези празници се разчекваме от тичане  и какво заради един гъз всичкото Whistling Joy Joy Joy Joy Joy
Довечера с Миши ще ходим сигурно до черквата ,а мъжете ще пазят децата Mr. Green Mr. Green

АЙША ТОВА ПЛЕМЕ СА ЗА ФИЛМ САПУНКА ДА СЕ ПРАВИ ЗА ТЯХ  Joy Joy Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 16 079
 Wine Glass  food010
Само тава мога да почерпя - толкова знам. Ани днес е взела първа заплата от новата работа.
Освен заплата са и дали обувки - 150 лв, блуза 55 лв и къса  пола. Това е като премия за прическите на 2те ревюта - така се разбрали фирмите да плащат със стоки вместо пари.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 178
Тестото вече втасва и дойдох да ви погледна.
Айша, честита първа заплата на Ани и допълнителни придобивки. То  и така е добре, особено като ги харесва /надявам се да е така/.
Оказа се, че нямам орехи за рулото. Мармалада е налице. Може ли без орехи, а? Вие какво ще кажете или да тичам до магазина ако има.
 

# 78
  • София
  • Мнения: 16 079
Според мене - може и без орехи. Ако имаш стафиди или друг сушен плод - нарежи от тях.
Другия път и с ядки ще бъде.

# 79
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aйша , честити придобивки и първа заплата на Ани.  Hug

Римар , айде са и орехи , баба ти все с орехи е яла козунака.  Wink
Аз взех и едно козуначно роло с мармалад , ма съвсем пресно и меко като памук.  Crazy

# 80
  • Мнения: 7 399
                     Айша,честито на Ани първа заплата!!!Всяка следваща да е двойна! Peace
                     Римар,може без орехи.Аз мразя орехи в козунаците.А в рулото в мармалада сложи малко канела и една лъжичка ром.Става фантастично,а ако мармалада ти е от сини сливи става приказка!

# 81
  • София
  • Мнения: 4 178
Скъпия излезе да се разходи и му поръчах орехови ядки. Донесе ги и направих и рулото-с шипков мармалад. Големия козунак го пъхнах вече да се пече. На втора порция рулото и един в кексовата форма. Те това ще е и край.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 529

Да е жива ,здрава,весела засмяна,много обичана Галена!
За мама Янче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Янче,възмутена съм от Тодор и не бих го търпяла..... Той незнае какво съкровище има.
И аз станах рано сварих яйцата,боядисах половината,а другата половина ги оставих на Оля. Свършихме си селскостопанската рабато и разни други неща... Wink
 Айша да ти е все така успешна печеловницата. Peace
 Зиче голямо готвене пада покрай тези празници. Все по малко ги празнуваме с приятелии акцента е върху яденето и пиенето,а може и по различно да е-пикник,ресторант,хоро на площада,добре ,че поне на черква ходиме...
 Днес Елинка е направила първата си разходка. Heart Eyes
 И пъпчето е паднало.

# 83
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
И аз да се отчета.
Боядисах яйцата,изпекох дроб сърма и агнешко.
Изчистих в къщи но вече съм скапана.
Янче много се радвам за теб.
Ти не заслужаваш това което ти се случи.
Дано дядоти Тошо си е звел поука.
Галена честит рожден ден, бъди най обичаната съпруга и майка.
за Галена.
за мама Янче.

# 84
  • Мнения: 77
Аз не излязох до парка, останах да изпека пилето и две бутчета към него, че нали сме повече хора.
Почти ми е готово яденето бутче със лапад и зелен лук, обаче ми свърши газта в бутилката, и като го няма дядо Стефчо, няма кой да ми сложи друга бутилка, че ме е страх, да пипам самичка.

Честита първа заплата на Ани! Честити и обувки, блуза и пола! Да е жива и здрава, а заплатата да расте с много и редовно!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАЛЕНЧЕ,
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МИЛО ОВЕНЧЕ,
ВЕСЕЛА, УСМИХНАТА, КРАСИВА,
ДЕНОНОЩНО ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВА,
СЪС СЪПРУГА СИ СЕ НАПЪНЕТЕ,
И ЗА ДЪЩЕРИЧКА ПОРАБОТЕТЕ,
ЧЕ ВРЕМЕТО БЪРЗА, ОТМИНАВА,
А ЯНЧЕТО, НА ОЩЕ ВНУЦИ СЕ НАДЯВА!
                             НАЗДРАВЕ!

      newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59

# 85
  • София
  • Мнения: 16 079
Благодаря за пожеланията към Ани. После ще и ги покажа. Уж до 18 ч щяха да работят и да се прибира. Останали още 2 ч., дано поне утре почиват и да се наспи.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АЙША честито на Ани за заплатата в стоки ,дано да и харесват на Ани нещата които и дават. Hug Hug
РИМАР чак до тука замериса на хубавите ти козунаци мммъъ ......... лигите ми потекоха  Mr. Green Mr. Green

ШПУНЦ вярно е че сега нямаме време да се събираме с приятели всички са погълнати от ежедневието ... Whistling
Браво на бебче Елина сигурно и е харесала разходката и е спала през цялото време. Heart Eyes
Пъпчето къде мислите да го хвърлите newsm78

МОНИ  Hug Heart Eyes всички се разчекнахме беееее  аман от шетане  Mr. Green,но пък е готен празника и красив   Hug Hug

# 87
  • тук и там
  • Мнения: 312
И аз да докладвам.Следобяд забърках едни войвишки курабийки.И нали сме си сами с дядо Ваньо и не очакваме гости реших да експериментирам.Та вместо курабийки, изсипах сместа в кексова форма.Стана много вкусен сладкиш/курабиен/.
Шпунц,от сега нататък Ели ще е само по разходки.Дъщеря ми казваше,че мамите излизат на разходка,пият кафе,после ходят до детската кухня,хранят децата и чак тогава се прибират.
Внучката рядко е била по вечето време вън,тъй като нали е дама, дупето и е по чувствително.
Танче,искам къщата да ми е пълна с деца и внучета и да ми е хубаво и весело,макар и да ми е разхвърляно.
Айша,браво на Ани и честита първа заплата!Знае какво иска и може детето.Не го кори,а му се радвай и се гордей с нея.
Мони,сядай и почивай вече.
Е,хайде приятна вечер на всички!
Ние си хапнахме вече и скоро може и да лягаме!

# 88
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Айша -
Браво на детенцето ти  bouquet
Тя ще е нашата форумска гордост. Предста ви си като хукне по състезания по чужбинско, а Wink
Всички ще и се радваме като я гледаме по телевизорите и ще си казваме, че това момиченце е нашето   bouquet

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
 Аз съм Галена.
Благодаря на всички за милите пожелания!Често ви чета,но оставям на мама да пише.Много хубави неща сте ми пожелали - дано всички се сбъднат!
За всички вас:



Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт