90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 729
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Добро утро!  Hug

mima1976l, благодаря за кафенцето!  Hug Аз ще ви пусна закуската:

Днес събрах кураж и се качих на кантара и не мога да повярвам на очите си, имам + само някой друг грам.  Grinning Аз си мислех, че съм качила 1-2 кг, защото се чувствах по-тежка, но може би и защото ще ми идва тези дни.  Sick Дано вече нещата си влязат в релси при всички ни, че няма как.  Rolling Eyes
Днес съм на въглехидрати, но честно казано всичко ми омръзна от трапезата вече и не знам какво ще ям за обяд, камо ли за вечеря.  hahaha

# 31
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен! Вчера като се мерих бях 76 кг-ма , а днес съм пак 77  Sad, явно от прегрешенията вчера, но се надявам да го махна тоя килограм?! Днес съм на въглехидратна и ще ям юфка с доматен сос , а за вечерта още не съм решила какво!
Много минуси на всички  Hug

# 32
  • Мнения: 2
 Добро утро фиданки!
easter Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!
Аз както винаги закъснявам, така е когато пътуваш по празниците и нямаш нет  Sad, но по-добре късно от колкото никога!
Лоша работа, много прегрешения и килограми + 2, от утре влизам в графика трябва да ги възстановя много бързо. Но докато ви четях разбрах че не съм само аз.
Е празника си е празник сега трябва да влезнем във форма! Желая Ви успех на всички и на себе си, разбира се!

# 33
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Добро утро, момичета   bouquet
Макар и с малко закъснение: Христос Воскресе - много здраве, щастие и късмет на вас и семействата ви... easter

Жани, благодаря за хубавата темичка   bouquet

Аз вчера си бях режимна - бобов ден. Сутринта спретнах една тава със зеленчуков гювеч и си хапнах от него и за обед и за вечер. Вечерта за малко да ме изкушат тия козунаци, че посрещах гости у дома и се бяха събрали четири вида козунак  Mr. Green но устисках положението и днес смятам да хапна едно заслужено парче, че съм въглехидратна. Още не съм решила какво друго ще се яде днес, но може би ще си спретна една пица (или макарони с лютеница) за обяд + парчето козунак, а за вечеря бисквитки ревю и лентичка шоколад ммммммммммм  Embarassed

Пожелавам успех на новодошлите девойки  Peace
Сноучева, много ти е сладък любимеца - пу, пу, пу...

Хубав режимен ден ви пожелавам и утре много минуси   bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 37
здравейте   bouquet леле явно не съм само аз с прегрешенията вчера..на мен ми беше въглехидратен...на обяд добре - само зелена салата и 2 парчета козунак...и следобед като се почна пак с козунака...ужас  Embarassed ама карай,като за Великден е простено,малко празнична лакомия  Joy учудващото е,че кантара не е мръднал,как стана тоя номер след това ядене незнам Rolling Eyes
Днес ми е 78-ми ден (плодов),малко остана до края,дано успея да сляза под 60 кг.  Praynig
mimka_2001 като се мериш всеки ден е възможно да има ту + ту -,затова най-добре след плодов,или на една седмица...нещо такова,но всекидневно не си е работа,може да се демотивираш като видиш някой + след стриктно спазен режимен ден.

# 35
  • Мнения: 85
 smile3525 Благодаря за кфенцето и закуската .

Жанета благодаря за темата  newsm10 намерих кирилица най - накрая  newsm03

 Hug За топлото посрещане и много ти е сладко бялото пухче Сноучева

Отчет от сутринта една ябълка и кафе , а за обяд месо със салата и за вечеря същото ...

 newsm44 Радвам се че съм при вас Hug

 smile3503 Успешен ден

# 36
  • Мнения: 3 314
Добър ден ,
от днес съм с вас на тази диетка  Simple Smile  Надявам се да успея този път  goodscale    защото имам доста килограми за сваляне    Embarassed  Вашите резултати са страхотни  newsm81

Успех на всички  Hug   много свалени килограми  goodscale  и никъкви прегрешения  Wink 

# 37
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Изтренирах се на кроса празнично.  Laughing
Вчера следобяд също тренирах , че с тез трапези.... ooooh!
След малко ще направя една салатка с домати и яйца ,
за довечера съм още в мислене дали да доям месото (има няма 1-2 хапки ,
колко за опитване) или пак салатка с малко яйца.  Rolling Eyes Ще го
измисла до довечера.  Grinning ЦЕл ден това ми е работата да мисла.  Mr. Green

Черен шоколад , добре дошла в нашите редици.   bouquet
Успех и много минуси.  Hug

# 38
  • Мнения: 0
черен шоколад  добре дошла сред нас!   bouquet Много минусчета ти желая! Ако имаш въпроси, не се притеснявай да питаш.  Hug

Аз сега хапнах парче козунак и няколко курабии, защото нищо друго нямам подръка в момента като за този ден. За вечерта ще го измисля какво да бъде.  ooooh!
След малко и аз ще си направя тренировката за днес, но нека мине малко време от обядя. Peace

# 39
  • Мнения: 38

mimka_2001 като се мериш всеки ден е възможно да има ту + ту -,затова най-добре след плодов,или на една седмица...нещо такова,но всекидневно не си е работа,може да се демотивираш като видиш някой + след стриктно спазен режимен ден.
Мерси Ани , аз досега се теглих всяка сряда, ама понеже тая седмица плюс диетата почнах на два дена да играя тае бо и викам трябва да видя дали има ефект, нямах търпение да издържа до сряда! Но пак ще почна всяка сряда да си се тегля!
За вечерта реших да хапна козунак!

# 40
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aз хапнах няколко яйца с чесън , подправки и филийка
ръжено-пшеничен хляб.  Peace
Направих си кафенце и се пристрастявам към компа.  Mr. Green
Айде и вас да примамя на чашка кафе.

# 41
  • Мнения: 38
Мерси Жабка  Hug ама в тва време май по добре човек да си легне да спи!

# 42
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мерси Жабка  Hug ама в тва време май по добре човек да си легне да спи!

Aко можеш да спиш , лягай.  Hug
Аз немога , после ми е лошо , драйфа ми се , направо ми е ад като спя на обяд.  Peace
Предпочитам компанията на компа , кафенцето и цигарките.  Crazy

# 43
  • Мнения: 71
Здравейте момичета и аз от днес съм на линия с вас.Аз си хапнах яйца с малко пилешко филе и краставичка,а за вечеря само яйца с салата.Жабка благодаря за кафето малката заспа и аз отивам да си направя едно и да си го изпия на спокойствие.До после. Hug

# 44
  • Мнения: 362
 Привет!!!!!
      Добре дошла на черен шоколад Hugуспех Peace
 Аз днес съм на белтъчинки и си хапвам яйца със салата и малко сирене Crazy
         хубав ден Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт