Какво давате при разстройство...

  • 28 959
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
кое му е некадърното???
моят пи на 5 месеца по половин пакетче.....
това са дрождички, могат да се пият и от бебета.

А ние пиехме по 4 пакетчета на ден

# 31
  • Мнения: 1 364
Прахчета Ентерол или Смекта. Понеже Алекс неиска да ги пие и разтварям във вода.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 122
 Shocked връщам си думите тогава.....

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Shocked връщам си думите тогава.....

Ох ooooh!

# 34
  • София
  • Мнения: 44 122
като беше на годинка малкият стигна до болница от обезводняване от разтройство и повръщане и тогава му  даваха по 1 сутрин и 1 следобяд.....4 пакета при едномесечно.....думи нямам....то верно, че не е някакво кой знае какво лекарство...но ми идва прекалено....
както и да е..минало е, зад гърба ви е, това е най-важното.....

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
като беше на годинка малкият стигна до болница от обезводняване от разтройство и повръщане и тогава му  даваха по 1 сутрин и 1 следобяд.....4 пакета при едномесечно.....думи нямам....то верно, че не е някакво кой знае какво лекарство...но ми идва прекалено....
както и да е..минало е, зад гърба ви е, това е най-важното.....

Така е, но ние не сме длъжни да ги знаем тези неща .Нали затова са учили

# 36
  • София
  • Мнения: 44 122
така е за съжаление...за всичко.....
а вие още ли сте при същият педиатър????

# 37
  • Мнения: 8 999
Ентерол плюс диетична храна. За малко бебе - бананова /безмлечна/ каша на Хумана. Натриев цитрат /против обезводняване/.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
така е за съжаление...за всичко.....
а вие още ли сте при същият педиатър????

До 01.06 -да, но същевременно потърсих друг педиатър , на когото дъщеря ми  с удоволствие стана пациент,  а аз съм спокойна.

# 39
  • Мнения: 2 015
Строга диета, каша на Хумана и вода от джоджен.

# 40
  • Мнения: 79
Благодаря за съветите,момичета!Ние вече сме добре,отново ви благодаря  bouquet

# 41
  • Мнения: 185
чай от шипки,компот от дренки или арония,морковена супа,сухари,банан,ориз ,варен картоф,печена ябълка.
Смекта или ентерол в много краен случай - акане повече от 10 пъти за 12 часа. Ако разстройството е свързано и със стомашни болки, наблегни на чая, компота и сухарите.
Бързо оздравяване Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Eнтерол, Смекта, оризова вода, моркови, компот от дренки.

# 43
  • Мнения: 2 960
Аз давам оризова водичка,шипков чай,банан  Peace

# 44
  • Мнения: 1 138
Ентерол съм давала, но при последното разтройство, което беше в продължение на няколко дни детската лекарка предписа саностол прахчета - "за подкрепа на естествената чревна флора привежда в равновесие чревната флора регенерира чревната флора, например след стомашно разстройство или терапия с антибиотици подсилва имунната система на организма" и диета.

Общи условия

Активация на акаунт