Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 394
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 675
От известно време използвам този серум

и съм доволна. Мисля да си купя и кремът.
Имам лунички, но след като те изчезнаха  Grinning се оказа , че имам и едно пигментно петно  Sad
Серумът се справи много лесно с луничките ми, но с петното му е малко трудничко. Продължавам да се мажа  Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 1 129
Не съм чела цялата тема и може да е препоръчано, но http://collagena-bg.net/product_info.php?products_id=41 .
По време на бременността се пигментирах силно на много места. Пробвах всякакви продукти на пазара с цена под 200лв. и ...ефект нула. Това кремче го започнах към ноември (като всички депигментиращи продукти) и се изчистих за месец-два. Вече пет години съм без петна, само че дори и зимата не падам под фактор 30, а лятото 50.  
В сайта видях, че имат и друго за същия проблем, но не съм ползвала и не мога нищо да кажа.

Вече 2 месеца ползвам този крем и смея да твърдя, че има промяна  PeaceСъс другите скъпи и евтини кремове не постигнах абсолютно никакъв ефект,но със този има промяна FlutterПрепоръчвам го! Party

# 707
  • София
  • Мнения: 9
B & C,            MAMMI
 
А не мислите ли, че по това време на годината петната сами си избледняват, защото го няма слънцето, поне при мене е така?

Как разбирате , че е от козметиката, а не от обновяването на кожата?
 

# 708
  • София
  • Мнения: 1 129
Ами не е от обновяването на кожата,защото миналата зима бях къде къде по пигментирана Mr. Green

# 709
  • Мнения: 0
Най-доброто за пигментни петна е билков пилинг-даже има в момента на пазара аюрведичен:комбинация от индийски билки.
Олющването е малко и не възпрепятства ежедневието ви. Зимата е подходящият сезон.

# 710
  • София
  • Мнения: 9
Какъв е този билков пилинг от индийски билки newsm78

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
От месец използвам изсветляващия гел на Неострата,определено има видим ефект, върху моята кожа.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 326
Най-доброто за пигментни петна е билков пилинг-даже има в момента на пазара аюрведичен:комбинация от индийски билки.
Олющването е малко и не възпрепятства ежедневието ви. Зимата е подходящият сезон.
И аз да попитам за този аюрведичен пилинг...напоследък откривам, че аюрведичните продукти наистина действат ....

# 713

Общи условия

Активация на акаунт