Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 056
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София/Търново
  • Мнения: 817
За промоцията знам, че уж е до сряда /утре/... Ама не гарантирам!

# 1 021
  • Мнения: 2
Много хубава темичка сте заформили, браво! Записвам се и аз да я следя! Heart Eyes

# 1 022
  • Мнения: 2 180
Абе, момичета, ще има ли игра тази година?  newsm78

 hahaha  Joy ми тъй де, на тази страница не е коментирано хахахаха

# 1 023
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
ДжорджИна, и аз това се питам, иначе за какво са ми тия мечета? Толкова време да ги събирам и да се чудя къде да ги държа... ooooh!

# 1 024
  • Мнения: 2 180
Ех, подбазиквам се, че изкуках вече, затрупана в преспите...  Whistling  ...неиздържачка...

И за да не е съвсем спам- да се оплача, че тойката са ни малки, а четворката широки. "Проблемът" е, че дечко ми е на 5 мес. и половина, а е към 73см., като килцата му не са много- 7,500-7,700 някъде. Кръстчето му е тънко и четворката е широка отгоре, пропуска. Тройката пък му идва къса и му прелива акито отзад.  ooooh! Сега съм взела Либеро, но то е още по-широко от 4 Памперс, както и Хъджис 4-ка /пак идва големичка/.

# 1 025
  • Razgrad
  • Мнения: 282
според мен подаръци може да има четвъртък или петък,така са ги давали до сега един пакет памперси+един пакет мокри кърпи и ти дават игр ачка Wink

# 1 026
  • Мнения: 3 021
Интересно ми е някой смятал ли е колко ви излизат тези "безплатни" подаръци?

След като купувате тази марка само заради играчките и повечето биха се отказали от тези памперси, ако няма игра, значи бихте купували други, които са по-евтини. Заслужава ли си заради една играчка, която реално не е подарък, а си я плащаш, но малко по малко и не го усещаш, но със сигурност не е без пари.

# 1 027
  • София
  • Мнения: 3 081
Интересно ми е някой смятал ли е колко ви излизат тези "безплатни" подаръци?

След като купувате тази марка само заради играчките и повечето биха се отказали от тези памперси, ако няма игра, значи бихте купували други, които са по-евтини. Заслужава ли си заради една играчка, която реално не е подарък, а си я плащаш, но малко по малко и не го усещаш, но със сигурност не е без пари.
това беше обсъдено преди 10-тина страници и повечето мнения на майки беше, че купуваме памперси, заради самите памперси, това че има играчки е просто бонус  Peace

# 1 028
  • Мнения: 3 021
Аз пък прочетох доста мнения, че ако няма игра, ще се откажат от марката, затова реших да питам.

Значи е много лесно някой да ни накара да му купуваме продукта, само като ни дава бонуси, които иначе може и да не си купим, като гледам по многобройните обяви, където се продават същите тези играчки, за които тук се води едва ли не битка.

# 1 029
  • Мнения: 105
Момичета вибриращите играчки дали са с батерия и каква,че едната ми спря да издава звук иначе си вибрира?
Гледам ,че има 4 болтчета ,но да не я съсипя ,ако знае някой да каже.
Благодаря!
Батериите са три - като на електронните часовници но от по-големите. Мъжът ми отвори нашата защото и тя само си вибрираше, но не лаеше.

# 1 030
  • Мнения: 86
Интересно ми е някой смятал ли е колко ви излизат тези "безплатни" подаръци?

След като купувате тази марка само заради играчките и повечето биха се отказали от тези памперси, ако няма игра, значи бихте купували други, които са по-евтини. Заслужава ли си заради една играчка, която реално не е подарък, а си я плащаш, но малко по малко и не го усещаш, но със сигурност не е без пари.
това беше обсъдено преди 10-тина страници и повечето мнения на майки беше, че купуваме памперси, заради самите памперси, това че има играчки е просто бонус  Peace
Ами да ти кажа купувала съм и други пелени , но тези съм доволна и немисля , че повечето ги купуваме заради играта

# 1 031
  • Мнения: 45
Разбира се,че ги купувам,заради КАЧЕСТВОТО,А НЕ ЗАРЕДИ ИГРАТА-не бих рискувала здравето на сина си ,заради 20-30 лв.Когато запонах да ползвам"Памперс",не знаех ,че има игра.

# 1 032
  • София
  • Мнения: 250
според мен подаръци може да има четвъртък или петък,така са ги давали до сега един пакет памперси+един пакет мокри кърпи и ти дават игр ачка Wink

Някой засече ли днес да раздават някъде подаръци към памперсите - ако има да сподели с нас!!!!  bouquet

# 1 033
  • Мнения: 1
Здравейте мами...в началото на годината ми се обадиха от памперс за да си избера наградата и от тогава я чакаме,но нищо...Някой знае ли телефон на който мога да получа информация

# 1 034

Общи условия

Активация на акаунт