BG-Мamma форумки в ЮАР - една весела компания!

  • 49 382
  • 575
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 593
Bibi2202, честито!  EFP
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, бързо раждане и здраво бебче на финала!  newsm32

poly7001, честно да ти кажа, ако имах 300 000 Euro, не бих напуснала България, но няма да те питам какви са ти мотивите, ти си знаеш най-добре. Simple Smile

Курсът на USD днес е:

RAND/US$
8.0410 (up 0.12 %)

Източника (тук можеш да следиш как върви).

Късмет!   bouquet

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 12:57 от cybercat

# 46
  • Мнения: 666
Поли тези пари в рандове са около 3.5 милиона. За тази сума те съветвам да се насочите към Blouberg или Milnerton Ridge. Може да намерите хубава и голяма къща в Security Estate, тоест заграден район с жива охрана. В тези райони се намират и едни от най-добрите частни училища и колежи. Atlantic Seabord е супер, но там започват от 3-4 милиона и вървят нагоре, а после и месечните разходи за такси и данъци в тези квартали са огромни. Престъпност има на всякъде, да ти кажа че има квартал без престъпност ще те излъжа, но когато има добра охранителна система всичко ще е ок, не се шашкай много, изглежда по-страшно от вън. Плюс това въпреки че е голям недостатък престъпнoста, тук има и много предимства, ти сама ще се увериш.

# 47
  • Мнения: 806
Хоп и аз се включвам...
Bibi2202 Лека и прекрасна бременност ти желая.    bouquet

poly7001 Добре дошла при нас.  Аз ще кажа, че повече харесвам Порт Елизабет.  Градът е по тих и някак си по гостоприемен.  
За съжаление където и да си, престъпност има и нищо не е "гарантон".
Ти спомена, че искате да отворите бизнес.  И да е така и не, имам в предвид, да трябва да си търсите работа, и двата града не са от най удачните за начинаещи според мен.  Заплатите са най ниски там.  За това сме се турнали всички в Йоханесбург де  Flutter Но нищо не е невъзможно.  Където и да изберете да се установите, има възможности и с малко късмет ще успеете.  Успех ви желая.

Ето ви снимка на моят син наказан  Joy

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:25 от Албена13

# 48
  • Мнения: 593
Ето ви снимка на моят син наказан  Joy

Не се отваря. Сигурно е с парола...

# 49
# 50
  • Мнения: 593
Лелеееее... какъв е тоя зандан, бе жена?!  Joy
Какво се е провинило толкова детето?
Не знам каква беля е направил, но по физиономията му личи, че е осъзнал грешката си!  Joy

Много е порастнал, браво!  Hug

# 51
  • Мнения: 806
 Joy     hahaha
Ами това е коша за пране  Whistling
Никнат му зъбчета и само крещи, като го ложа там и млъква.  Изглежда. че му е интересно, не знам.  И за това там седи наказан.   bowuu

# 52
  • Мнения: 593
Добро утро, дами!

Да ви почерпя за новата таратайка... Вчера най-накрая я взехме!


http://blog.tmcnet.com/blog/tom-keating/images/chocolate%5B1%5D.jpg

Приемете го и като официално предупреждение - пазете се, започвам да шофирам.  newsm01
Оглеждайте се за мен на пътя.  Laughing

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:21 от Дивиана

# 53
  • Мнения: 806
 ooooh!  ooooh!  ooooh!   car003 alert Затваряйте пътищата!!!  Laughing  Но ти като тръгнеш за Сантан и ще стигнеш до Дърбан хе хе...

Честита ти нова кола.  Да ви вози добре и да се разбирате с нея перфектно.  Няма страшно, ще свикнеш да караш.

# 54
  • Мнения: 919
Честито возило! Безаварийно да си я караш  bouquet

# 55
  • Мнения: 593
Благодаря, Албена13, tiina!

Момичета, днес се отбивам само да почерпя за рожденния ден на Сиси!    birthday



Да е жива и здрава!
Наздраве!  cheers

# 56
  • Мнения: 919
Да ти е жива и здрава Сиси, щастливо детство й желая!!!  bouquet

# 57
  • Мнения: 407
Здравейте, честит розден ден на Сиси на Cybercat  bouquet

# 58
# 59
  • Мнения: 0
Благодаря на всички ви за бързите отговори и милото отношение. Честит празник на cybercat   bouquet ! Да сте живи и здрави !!! Видях че и още една почерпка е имало - честито и за нея !!! И аз не си представям , как бих се справяла без кола...направо е немислимо , струва ми се. Пожелавам безпроблемно шофиране ! Надявам се бързо да се свиква с обратното движение newsm78 . Bibi2202 погледнах кварталите които ти ми предложи , дори харесахме една къща , която има и крило , в което се отдават стаи под наем.Пише ,че дори е 4 * и ако е възможно и има такъв тип туристи, не е лошо като идея да се вземе. Намира се в Blouberg, но към морето ,на около 200 м и пише че от там се правят най - хубавите снимки на планината. Открих я и в google earth.
 Желая на всички ви много късмет и усмивки !
 

Общи условия

Активация на акаунт