Добри педиатри Бургас

  • 170 905
  • 399
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 788
Момичета, имам роднини на гости от София, а бебока им почти на годинка, е лепнал вирусче и има някакъв странен обрив, къде можем да го заведем, искам е още този следобед да бъде, звъня на Маргарита Димитрова, не вдига и на стационарен и на мобилен... Друга не знам
 ooooh!
Д-р Праматарова, д-р Бербенлиева, д-р Стоичкова - за тези съм чувала добри отзиви, като първата е само на частно. Наш педиатър е   д-р Бербенлиева, нямам забележки.

# 331
  • Мнения: 310
Момичета, имам роднини на гости от София, а бебока им почти на годинка, е лепнал вирусче и има някакъв странен обрив, къде можем да го заведем, искам е още този следобед да бъде, звъня на Маргарита Димитрова, не вдига и на стационарен и на мобилен... Друга не знам
 ooooh!
В такъв случай може да отидете в Спешното, там винаги има педиатър на смяна, може и в Света София. Бързо оздравяване на детенцето!

# 332
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!Надявам се все още някой да следи тази тема,тъй като имам нужда от помощ.
Ще раждам буквално след няколко дни,а все още нямаме педиатър.Знам,че педиатъра трябва да се избере преди разждането.Необходимо ли е изготвянето на някакви документи преди раждането на детенцето.Изобщо как се процедира с избирането на педиатър.
Аз живея в центъра около свободния университет. Надявам се да ми препоръчате педиатър,който работи със ЗК и да е някъде в този район.
Благодаря предварително!

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Здравейте момичета!Надявам се все още някой да следи тази тема,тъй като имам нужда от помощ.
Ще раждам буквално след няколко дни,а все още нямаме педиатър.Знам,че педиатъра трябва да се избере преди разждането.Необходимо ли е изготвянето на някакви документи преди раждането на детенцето.Изобщо как се процедира с избирането на педиатър.
Аз живея в центъра около свободния университет. Надявам се да ми препоръчате педиатър,който работи със ЗК и да е някъде в този район.
Благодаря предварително!


Преди раждането не е необходимо нищо.Като родиш и ви изпишат , се обаждаш на избрания педиатър за  домашно посещение, което трябва да направи до 2-3 дни максимум след като сте вече у дома.После с документ за избор на ЛЛ на детето / може да си разпечаташ от интернет/ отиваш в кабинета и се записвате.От този лекар ще получиш и последния изравнителен болничен преди майчинството.Това е в общи линии.

# 334
  • Мнения: 186
Но все пак трябва предварително да се разбереш с лекаря. Да не му дойде изневиделица   Grinning

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Аз не съм се разбирала предварително и не е било проблем, но да- някои не приемат нови пациенти, трябва да имаш резервен вариант.

# 336
  • Мнения: 77
Здравейте! Виждам, че темата е доста стара, но се надявам някой да ми помогне. Предстои ми раждане през април и сега съм в процес на търсене на добър педиатър. Добре е педиатърът да е във Възраждане или центъра, тъй като там ще ми е най-удобно. Това, което искам е да работи със здравна каса, да дава направления, да работи с хомеопатия /не е задължителен фактор/, да ми обяснява за захранването и храненията на бебето /предпочитам да е привърженик на късното захранване - от 6-тия месец/ и разбира се при месечните консултации да прави всички необходими прегледи на бебето - теглене, мерене, ваксини и т.н.

# 337
  • Мнения: 3
може ли някой да ми даде информация за д-р Диян Ненов  в меден рудник .... имам детенце на 5 месеца моля кажете ... или някой друг педиатър в Меден Рудник

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 644
RusalkaD
Във Възраждане се сещам за Караджова, която между другото бих ти препоръчала до преди няколко дни ... вече не знам. Моята дъщеря 3 години и половина е при нея и никога преди не сме имали проблеми с нея. За захранването не съм й слушала съветите, понеже бях избрала схема, която стриктно исках да спазвам, но малката нищо не искаше да яде и до 10 месец беше изцяло на кърма. Но за кърменето доста ми помагаше, а имахме не малко проблеми там. Хомеопатия ползва на Боарон.

Сега обаче съм й много ядосана, защото се е закучила да не ми дава направление за микробиология на устен и носен секрет, а вече втори път откривам бактерия след като си плащам изследванията. И последните реплики, че и да открия бактерията сега не мога да я лекувам, ме втрещиха. Е как така, детето ми все сополиво ли ще ходи... все ще разнася бактерията ли? Че и на градина ни пусна да ходим без особени задръжки. А малката има неутропения /което е липсваща съставката на кръвта, която отговаря за инфекциозните заболявания/ и всеки месец трябва да ходи на кръвни изследвания, за да се следи. Преди ми даваше направления на всяко разболяване, сега пак ни принуждава или да не правим изследванията или да си ги плащаме. Някак загубих доверие в нея, а преди бях много доволна. Но нека и други да се изкажат. Не съди само по моят пост за нея. Леко раждане ти желая и късмет в намирането на съвестен педиатър, което си е жив лабиринт в нашия град!

# 339
  • Мнения: 77
За сега съм звъннала на няколко, които са в моя район и единствено д-р Караджова и д-р Константинова в транспортна казаха, че ще ме вземат. Ако някой има мнение за д-р Константинова да сподели. За Караджова има много мнения из форумите, но за Константинова не съм срещала.

# 340
  • Мнения: 21
Цитат
може ли някой да ми даде информация за д-р Диян Ненов  в меден рудник .... имам детенце на 5 месеца моля кажете ... или някой друг педиатър в Меден Рудник
Лично аз съм много доволна от д-р Ненов, досега винаги ни е поставял точни диагнози и не сме имали проблеми. Препоръчвам ви го.

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, малко извън темата, но вярно ли е че личния лекар на децата може да се сменя по всяко време? Или е както при възрастните - юли и декември?

# 342
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета, малко извън темата, но вярно ли е че личния лекар на децата може да се сменя по всяко време? Или е както при възрастните - юли и декември?

Хм.. не съм чувала такова нещо, а и преди 2-3 дни пак питах и пак ми казаха юни, за децата става въпрос  Thinking

Аз идвам да дам положителен отзив за д-р Теодора Александрова в Лайф-а. Две седмици ни се наложи да лежим там, първо с баткото, после с малката, много съм доволна от докторката, много внимателна, интересува се не само от симптомите на заболяването, а също дали се храни детето, как е спало и т.н., много добре обяснява и отговаря на всички въпроси - мои разбира се, свързани с лечението. На изписването си даде номера и каза да й звъня ако има нужда и така стана, че баткото повръщаше АБ, който му изписаха като "опашка", звъннах й, каза да разделя дозата на 2 приема и нямаме проблем. Изобщо много, много съм доволна. По тази причина я питах дали може да се прехвърлим, но ще чакаме юни.  Peace
Не е тук мястото, но като цяло и от Лайф хоспитъл съм доволна. Имам само една забележка, че ни смесват, напр. ние бяхме с пневмония, а лежахме с дете с алергия, което според мен не е редно. Другото дете не може да ни зарази, то е ясно, но ние него - да.  Thinking

# 343
  • Мнения: 3
Цитат
може ли някой да ми даде информация за д-р Диян Ненов  в меден рудник .... имам детенце на 5 месеца моля кажете ... или някой друг педиатър в Меден Рудник
Лично аз съм много доволна от д-р Ненов, досега винаги ни е поставял точни диагнози и не сме имали проблеми. Препоръчвам ви го.


Благодаря за съвета , но вече се записахме при д-р Райкова за нея какво ще кажете ??? Аз чух че е добра и за сега съм доволна,дава направления . Неми се е налагало да и звъня извънредно дано и да неми се наложи Simple Smile

# 344
  • Мнения: 3
Момичета, малко извън темата, но вярно ли е че личния лекар на децата може да се сменя по всяко време? Или е както при възрастните - юли и декември?

Хм.. не съм чувала такова нещо, а и преди 2-3 дни пак питах и пак ми казаха юни, за децата става въпрос  Thinking

Аз идвам да дам положителен отзив за д-р Теодора Александрова в Лайф-а. Две седмици ни се наложи да лежим там, първо с баткото, после с малката, много съм доволна от докторката, много внимателна, интересува се не само от симптомите на заболяването, а също дали се храни детето, как е спало и т.н., много добре обяснява и отговаря на всички въпроси - мои разбира се, свързани с лечението. На изписването си даде номера и каза да й звъня ако има нужда и така стана, че баткото повръщаше АБ, който му изписаха като "опашка", звъннах й, каза да разделя дозата на 2 приема и нямаме проблем. Изобщо много, много съм доволна. По тази причина я питах дали може да се прехвърлим, но ще чакаме юни.  Peace
Не е тук мястото, но като цяло и от Лайф хоспитъл съм доволна. Имам само една забележка, че ни смесват, напр. ние бяхме с пневмония, а лежахме с дете с алергия, което според мен не е редно. Другото дете не може да ни зарази, то е ясно, но ние него - да.  Thinking

 Да може да се сменя аз така смених малкия когато дойдохме в М.Рудник трябва само да си носите номерче  от НЗОК с което да ви преместят

Общи условия

Активация на акаунт