Добри педиатри Бургас

  • 170 911
  • 399
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сигурно питаш за д-р Маргарита Димитрова.
моб. 0888 650 145
каб. тел. 83 28 83
ул. "Поп Георги" 7
Добър специалист е, да.  Peace

# 151
  • Мнения: 4 615
Сърдечно благодаря!

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 644
И аз да се запиша да питам: знаете ли педиатър, по възможност в центъра или около него, който няма да ме осъди на смърт, че ще си гледам детето с куче кокер шпаньол? За местоположението не ми е задължително да е в центъра, просто ще ми е по-удобно. А за захранването, ако може да препоръчва късното заранване.
И още едно питане: д-р Караджова приема ли нови пациенти?
Предварително мерси за инфото!

# 153
  • Мнения: 762
И аз да се запиша да питам: знаете ли педиатър, по възможност в центъра или около него, който няма да ме осъди на смърт, че ще си гледам детето с куче кокер шпаньол? За местоположението не ми е задължително да е в центъра, просто ще ми е по-удобно. А за захранването, ако може да препоръчва късното заранване.
И още едно питане: д-р Караджова приема ли нови пациенти?
Предварително мерси за инфото!

Можеш да и се обадиш и да я питаш.
Сега е в отпуска да края на месеца обаче.
Ако искаш телефон драсни едно лс.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Караджова е в отпуск до 1.08,предполагам няма проблеми за нови пациенти!
Анито,какъв е проблема за кучето?Аз си взех кокер преди 2 седмици и не знаех,че е проблем да е около бебето!

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 644
Мира, никакъв проблем не е за мен! Обаче като знам на какво се подлагам от страна на "приятели" и роднини... почти всички /които изобщо незнаят какво значи да гледаш куче и бебе, просто защото не са го правили  Tired / се опитват да ме изкарат лишена от майчински чувства, направо звучат като все едно мъча детето си и го заразявам с някакви тежки болести нарочно. Просто общуването с такива хора ми е безкрайно неприятно, представям си как ще се прибера от болницата изморена, супер щастлива, лежерна... абе малко фантазия вкарвам  Embarassed и насреща ми ще се опули някакъв педиатър, който да ми повтаря до болка намразени фрази от рода на "БЕБЕ И КУЧЕ - НЕ!" или "Толкова ли не можахте да намерите на кой да го дадете?" или "Чувала ли си колко алергии може да ти докара това куче?". Бих изгонила такъв педиатър на часа! Запознала съм се достатъчно ясно със ситуацията бебе и куче у дома и имам глава на раменете да преценя рисковете /ако изобщо ги има/, освен това имам и мъж до себе си на еднакво мнение, не взимам решенията сама. Пък съм чувала, че има такива педиатри. Затова повдигнах и въпроса.
Благодаря ти за сравнението с теб, радвам се че има майки като теб!  Hug  bouquet

Иначе за кокера няма да съжаляваш! Няма по-добър компаньон от него и по-любящ "батко"  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 762
Не вярвам др.Караджова да каже нещо подобно.
Аз имам котарак от преди да родя.Знае нищо не каза.  bouquet

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря Ани!Аз също разпитах и получих добър за мен отговор от педиатърката при която ходя с направление когато др.Караджова я няма-др.Каспарян.
Кокерчето е невероятно и вече се обичат с бебе,сигурна съм че като се грижа правилно за него ,няма никакви рискове!
И аз като ledenotomomiche ,познавайки др.Караджова,мисля че няма да реагира негативно!
Леко и прекрасно раждане ти желая Ани!Здраво и разкошно бебе да гушкаш!

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 10:03 от Mira 1919

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Дали има някаква промяна в телефона на д-р Караджова? Имам от нета този - 0887191079, но като пробвах ми даваше само свободно. Е, не съм нахалствала много, пък и може отпускът да е до днес включително, но все пак да попитам, че искам да я цаня за педиатър на идващото човече и се надявах да отметна тази задача, стискайци палци да приема пациенти Praynig

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
bradata,да същия е.Предполагам че е било митинг днес при нея,утре ще мина да видя дали си е в кабинета и ще пиша.Дано да си се свързала,преди да дам отговор Peace

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
А бе ти я прослушай за всеки случай, че кой знае дали ще успея да се свържа с нея пак Laughing

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 644
Брадице, аз говорих със сестрата на този номер, тя беше отпуска миналата седмица. Продължавай да звъниш, ще се свържеш!

# 162
  • Мнения: 0
добри педиатри д-р Ангелов и д-р Златина Радева-в жк Зорница до пицария Зорница-хора с опит и сърце

# 163
  • Мнения: 31
Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 

Не знам. Но и мен ме интересува. При нашата лекарка има винаги по 10-15 човека отпред. Тия дни трябва да водя детето за имунизация. Лошо ми става само като си помисля какво чакане ни чака. Всеки път тръпна в ужас с какъв нов вирус ще се приберем от чакането с часове пред кабинета... Отделно, че дори и редът на идване не се спазва. Винаги има и "по-наши хора", които идват и директно биват извикани или направо сами си влизат  Mr. Green Не тая надежди обаче, че на други места е много по-различно ... освен ако не е някой смотан лекар, който има много малко пациенти и няма кой да прави чак такива опашки...

Общи условия

Активация на акаунт