Едномилионна кампания... едно действие: Подкрепете жените да кърмят!

  • 2 954
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 899
Подписах. Дано съм помогнала.
И аз съм от не много голям град, но не срещам негативизъм към кърменето, практикувам го ежедневно по градинките  Simple Smile. Не че е и много популярно де. Опитвам се да "лобирам" най-вече чрез личен пример, ненатрапчиво. Поне да знаят майчетата, че "може и така", не е геройство и не е отживелица. Виждат как прекрасно се развива детето ми, хранено от "рядката" кърма.
М/у другото мъжа ми ме агитираше да отбивам на 6 мес. (необяснимо защо), но това е друга тема  Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 3 929
Най-после ми се отвори линкът. Подписах, естествено. За съжаление, не мога да намеря начин да популяризирам кърменето, въпреки че давах доста време личен пример и бях критикувана и осмивана за това. Най-интересното е, че мъжете повече подкрепят кърменето отколкото жените.

# 48
  • Мнения: 899
Най-интересното е, че мъжете повече подкрепят кърменето отколкото жените.
Ами да. За всеки човек с нормално мислене е близко до ума, че естествената храна е по-добра за кърмачето от тази в кутиите. Нямо нужда да имаш енциклопедични познания или да си свръхинтелигентен, за да го проумееш. Обаче жените, които трябва да я произвеждат и дават, а не желаят по някакви си причини, си измислят какви ли не иначе много добре (понякога) звучащи обяснения и постулати. Мъжете нямат причина да го правят и казват това, което мислят и чувстват Simple Smile

# 49
  • Мнения: 518
Подписах и аз Hug

# 50

Общи условия

Активация на акаунт