Отговори
Здравейте,

Нека почитателите на предаването, които смятат, че то носи свеж, различен и полезен заряд в българския ефир и че излъчването му трябва да продължи, да изразят своето мнение, подписвайки следната петиция:

http://www.bgpetition.com/chasat

Благодаря за вниманието!

# 1
  • Мнения: 1 533
Мисля, че е крайно време да се пусне петиция за забрана на петициите.

# 2
  • Мнения: 4 841
Здравейте,

Нека почитателите на предаването, които смятат, че то носи свеж, различен и полезен заряд в българския ефир и че излъчването му трябва да продължи, да изразят своето мнение, подписвайки следната петиция:

http://www.bgpetition.com/chasat

Благодаря за вниманието!

А които смятат, че е кресливо, непрофесионално, прекрачва всички норми на добрия тон, представя проблемите крайно едностранно и е синоним на телевизионна шутовщина, трябва ли да си пуснат отделна петиция в подкрепа на спирането?

Оляхте се  с тия петиции  ooooh! ooooh! ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 798
Мисля, че е крайно време да се пусне петиция за забрана на петициите.
Peace

# 4
  • Мнения: 2 480
Да забранят петициите със закон? Какво ще кажете? Както и всякакви протести. Който протестира-направо в Белене!
Какво значи кресливо предаване? Не мога да кажа, че го харесвам, но трябва да има такива предавания. Разбира се направени с по-добър вкус и стил. Но ЦЕНЗУРАТА предпочита да няма. Може би те трябва да бъдат заместени от филми, възхваляващи Гоце, Сергей, Доган и цялата им велика компания. Защо да не си спомним с умиление за "Човека от народа"-Т.Живков, колко филми могат да ни пуснат и за него!

# 5
А които смятат, че е кресливо, непрофесионално, прекрачва всички норми на добрия тон, представя проблемите крайно едностранно и е синоним на телевизионна шутовщина, трябва ли да си пуснат отделна петиция в подкрепа на спирането?

Достатъчно е да не го гледат и да го игнорират чрез дистанционното си. Ако предаването го има, тези, които не го харесват и не желаят да го гледат, имат избора да не го правят и пак да бъдат доволни през минутите, докато се излъчва, а тези, които желаят да го гледат, могат да го правят. Така и двата полюса може да са доволни. Ако предаването бъде спряно, удовлетворява се само единият полюс. Елементарно.
Петицията е и за тези, които са против заличаване на разнообразието  в света.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 14:19 от Ка

# 6
  • Мнения: X
Може да бъде спряно и на негово място Нова телевизия да пусне по-добър продукт.  Peace   Бъдете оптимисти! Пък и Милен се умори...той има право и на личен живот, не да стои по цял ден в телевизията човека! Бъдете добри - пуснете го!

# 7
  • Мнения: 1 666
А по каква причина го спират?
Защото представете си да е това:

Пък и Милен се умори...той има право и на личен живот, не да стои по цял ден в телевизията човека! Бъдете добри - пуснете го!


..........кви петиции, кви 5 лева тогава?

# 8
В медийното пространство се вихри друго - че предаването се спирало поради някакво преекспониране, което е нещо силно субективно, ако не дори имагинерно, и изглежда несериозно.  Crazy
Рядко гледам телевизия, само две-три избрани предавания, и ще съм сред онези, които NTV би  изгубила като аудитория след спирането на предаването. Надали съм единствен.

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мисля, че е крайно време да се пусне петиция за забрана на петициите.
Peace
ДА ДА ДА ДА!!!   bouquet

# 10
Да, да, да, наистина прави впечатление как хората обичат неусетно да си режат клона.  Mr. Green

# 11
  • у дома
  • Мнения: 966
Харесвам Милен Цветков, но днес ми направи впечатление от архивните кадри, колко е остарял за три години - в началото на 2006 г. е с черна коса, а сега е като баща ми прошарен /баща ми е на 60 г./... Мисля, че вече му е скучно, в много случаи изглежда отегчен. И все пак, това е единствения водещ, който се смее искрено и без задръжки в ефир и самия му смях ме кара да се усмихвам.
Пожелавам му да си намери една  хубава жена, която да го вдъхнови...

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 21:55 от Проста Мария

# 12
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
ООО, не, Милен сутрин, Милен следобед, човек не може да пусне Нова и да не му види мутрата! Стага ми веднъж на ден, а и заедно с Лора е по- симпатичен, тя го озаптява в някаква степен! Ще мина и без "ЧМЦ"

# 13
Виждам, че първият линк на петицията създава някои проблеми.
http://bgpetition.com/chasat/index.html

Хубаво пожелание от Мария, присъединявам се!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт