Имали ли сте връзка само за секс и какво стана впоследствие...

  • 25 927
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 47 982
Не, не съм, но мисля че е крайно време да си поправя грешката Thinking
После ще ви разкажа какво е станало впоследствие...

# 76
  • Мнения: 636
Защо мислиш, че си допуснала грешка Плодова Фея?

# 77
  • Мнения: 232
Имала съм няколко такива. С единия например си бяхме съученици и приятели и още сме приятели. С другия прекъснах връзката, когато си намерих сериозен приятел и оттогава не съм го виждала, но запазих хубав спомен Peace.

# 78
  • Мнения: 47 982
Защо мислиш, че си допуснала грешка Плодова Фея?
Човек има и такива моменти в живота  Grinning

# 79
  • Мнения: 386
Имах такава връзка...В продължение на близо 4 години, през които както аз така и той си имахме своите уж сериозни връзки. Секса беше невероятен (и навярно още би бил), излизали сме няколко пъти заедно по барове и сме си прекарвали доста добре...
Всичко приключи когато срещнах любовта на живота си. Не съм го виждала и чувала от 2 години, но преди няколко дни разпитах тайничко за него просто за да знам дали е добре...

А, и от време на време го сънувам, не питайте как....

# 80
  • Мнения: 9
Да, имала съм. В началото беше само секс, но когато започна да прераства в нещо повече решихме да прекратим, защото и двамата сме семейни и не искаме да разрушаваме семействата си. Но продължаваме де се чуваме отвреме-навреме. Имаме какво да си кажем, но осъзнавам че този вариант не е добър и за двамата.

# 81
  • Мнения: X
Не поддържам връзка с нито един от двамата.

# 82
  • Мнения: 116
аз все тръгвам с мисълта,само за секс,а накрая се оказва,че познавам и роднините му.Писнало ми е,дано се проеня. Twisted Evil

# 83
Да, имах. Впоследствие...влюбихме се, а аз съм семейна, той също от скоро. Това продължава вече година и половина.

# 84
  • Мнения: 34
Да, имах. Впоследствие...влюбихме се, а аз съм семейна, той също от скоро. Това продължава вече година и половина.
Петък е, разкажи подробности. Взе да става интерЙеснУ  Hug  bouquet

# 85
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Да, имах. Впоследствие...влюбихме се, а аз съм семейна, той също от скоро. Това продължава вече година и половина.
Петък е, разкажи подробности. Взе да става интерЙеснУ  Hug  bouquet
Mr. Green мда няма лошо

# 86
  • Мнения: 47
Това би накърнило достойнството ми.

# 87
  • Мнения: 7 474
Не бих нарекла подобни отношение връзка, това си е портньорство Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6 704
Имала съм, аз я прекратих след като установих, че не ми носи удовлетворение. Беше си един вид експеримент.

# 89
  • Мнения: 1 705
Такава беше моята връзка в началото,резултата е на лентичката smile3503

Общи условия

Активация на акаунт