Връзка за секс , но после и двамата с чувства

  • 10 563
  • 317
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, 4 месеца бях във връзка само за секс .. влязохме с ясната представа , че ще е само това .. Уви развиха се чувства от моя страна .. Реших да му споделя за да ми олекне .. Той също си призна че има чувства и че му е много хубаво с мен и че иска да се виждаме , но само за секс ..тъй като не можел да има връзка с жена с дете ...6 догони стоях сама и чаках правилния , реших от нужда да си позволя да започна контакт с някой и бях с ясна представа ...но ето сега страдам и незнам какво да правя .. толкова ми е тежко , защото наистина си пасваме ...адски много си пасваме , в разговори , в общи интереси секс е уникален ... общо взето мисля че е идеалния , внимателен и добър човек който търся ...  Моля за съвет ...

# 1
  • Мнения: 25 633
Съжалявам, но той към теб чувства няма. Лъже те, за да не те загуби като секс партньор.
Ако те обичаше, щеше да обича и детето ти и то нямаше да е пречка за него.
Спи си с него, щом ти харесва, но не си мечтай за нещо повече.

# 2
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 901
Е той реално има връзка с теб, колкото и да не си признава.
А ти какво очакваш, пръстен, брак?
Ако е така, зарязвай този и се ориентирай към нещо друго тогава.

# 3
  • Мнения: 10 826
Т.е. иска, ама няма желание да е с теб... зс твое добро е да прекратиш отношения, щом имаш и чувства. Абсолютно е възможно да те баламосва, за да не се лиши от приятната ти конпания и секса. Щом детето ти е проблем, не са баш толкова силни чувствата. На 99% само ще си загубиш времето и нервите.

# 4
  • Мнения: 2 191
Да, реално ако те устройва да се забавлявате заедно без да живее с теб и да помага в домакинството и отглеждането на дете, карайте си  така.
Само дето той може би чака жена без дете, която да му стане сериозна партньорка, тогава ще си много наранена.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 113
Като дойде подходящата, то ти ще си съсипаната.
След шест години пас, вярно ли мислеше, че няма да се влюбиш?
От друга страна - не те ли наранява отношението му към детето ти?

# 6
  • Мнения: 1 112
Да, реално ако те устройва да се забавлявате заедно без да живее с теб и да помага в домакинството и отглеждането на дете, карайте си  така.
Само дето той може би чака жена без дете, която да му стане сериозна партньорка, тогава ще си много наранена.


Е той не иска да и помага в отглеждането на детето и, сама е посочила че не искал жена с дете.
Просто не иска да е с нея. Искаш ли някой нищо не може да те спре. Това са само оправдания за мен, а може и да е някой на който цял живот му е наливано от родителите и роднините  как не трябва да си взима жена с дете и няма да бъде прието, щото има много такива тесногръди хора.

Мен лично много би ми паднал в очите, някой който съм харесала, но няма няма отношение към детето ми, буквално приключвам.

# 7
  • Мнения: 3 774
Ако някой ми каже, че детето ми е пречка да си задълбочим отношенията, такъв шут ще му набия, че ще излети на Луната безплатно.

Ако имаш малко самоуважение няма да страдаш по златния пенис, ами ще си обереш партакешите на мига.

# 8
  • Мнения: 1 786
Здравейте, 4 месеца бях във връзка само за секс .. влязохме с ясната представа , че ще е само това .. Уви развиха се чувства от моя страна .. Реших да му споделя за да ми олекне .. Той също си призна че има чувства и че му е много хубаво с мен и че иска да се виждаме , но само за секс ..тъй като не можел да има връзка с жена с дете ...6 догони стоях сама и чаках правилния , реших от нужда да си позволя да започна контакт с някой и бях с ясна представа ...но ето сега страдам и незнам какво да правя .. толкова ми е тежко , защото наистина си пасваме ...адски много си пасваме , в разговори , в общи интереси секс е уникален ... общо взето мисля че е идеалния , внимателен и добър човек който търся ...  Моля за съвет ...
…който не иска детето ти. Много идеален няма що.

# 9
  • Мнения: 3 195
Писали са ти вече. Няма чувства. Като има чувства правиш всичко, за да сте заедно. Хора се местят на другия край на света, опълчват се на семейство, сменят работа, жилище, понарушават си рахата... От любов. Тук такава няма.

# 10
  • Мнения: 1 170
Ако чуя такава обида - че не може да бъде с "жена с дете" (все едно съм втора категория), ще ми изстине всякаква сексуалност, няма да мога посмъртно да се възбудя.
Ама иначе няма против да си го слага на жена с дете.
То бива връзка само за секс, но все пак и там си има някакво приличие.

# 11
  • Мнения: 410
Не, нямате чувства и двамата. Само ти имаш!
Той иска да чука безплатно, без ангажименти и да убие малко време докато дойде г-жа Правилната.
Набий си го в главата!

Това, което ти е казал, трябва да ти подейства като кофа с ледена вода.
Ако някой не иска детето ти, няма да ебе. Детето ти е най-важно! Точка!
Има и други мъже. Този не е единствения.
Вземи се в ръце, жено!

# 12
  • Мнения: 40 950
Хайде не съдете толкова строго. Аз не видях никакво баламосване и шикалкавене - няма разни размити обещания за по-късно, че не му е дошло времето, че още не си е оправил кариерата... Имали са договорка само за секс и онзи не я е нарушил, а авторката не може да има претенции за повече. После си е казал ясно, че плановете му не включват семейство с жена с дете, разбираемо е и също не е осъдително. И нищо ненормално няма да се е привързал към нея и да има някакви чувства, но не чак толкова, че да я приеме с негативите (от негова гледна точка). Тоест не виждам и тук да лъже, а и защо му е, като секс вече си има и не иска нищо повече. Много вероятно е даже вече да мисли за късане след Х години връзка с жена с чувства, което вещае неприятни емоции, а мъжете бягат от такива.
За мен това си е  съвсем стандартна и банална ситуация, в която самотните жени често изпадат, защото по-трудно поддържат чисто сексуална връзка без чувства. И не е вината в мъжа определено.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 113
Не е в мъжа, но и не изпитва въображаемите чувства, които си въобразява авторката.

# 14
  • Мнения: 1 170
Мъжът е в правото си да заяви коя и каква не иска, но и жената е в правото си да се почувства обидена и стигматизирана. Вече дали ще събере сили и достойнство да прекрати този божествен секс, зависи от нея.

Общи условия

Активация на акаунт