Връзка за секс , но после и двамата с чувства

  • 10 599
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 991
Скрит текст:
Здравейте, 4 месеца бях във връзка само за секс .. влязохме с ясната представа , че ще е само това .. Уви развиха се чувства от моя страна .. Реших да му споделя за да ми олекне ..
Той също си призна че има чувства и че му е много хубаво с мен и че иска да се виждаме , но само за секс ..тъй като не можел да има връзка с жена с дете ...
Скрит текст:
6 догони стоях сама и чаках правилния , реших от нужда да си позволя да започна контакт с някой и бях с ясна представа ...но ето сега страдам и незнам какво да правя .. толкова ми е тежко , защото наистина си пасваме ...адски много си пасваме , в разговори , в общи интереси секс е уникален ... общо взето мисля че е идеалния , внимателен и добър човек който търся ...  Моля за съвет ...
Бил имал чувства, но.
Баш си я баламосва.

# 16
  • Мнения: 41 440
Не е в мъжа, но и не изпитва въображаемите чувства, които си въобразява авторката.

Точно казно - може и да изпитва НЯКАКВИ чувства (привързаност например), но не ТАКИВА, каквито си въобразява авторката. Това е, и не е виновен, че не е влюбен, нали? Или че не иска жена  с дете.

Според мен повечето мнения не са обективни и безпристрастни, а продукт на женска солидарност. Личи си веднага.

# 17
  • Мнения: 2 532
Той иска да чука безплатно, без ангажименти и да убие малко време докато дойде г-жа Правилната.
Набий си го в главата!
Брей... че пари ли да му взема тогава?
Нали така са се разбрали - само секс. И то на нея май й харесва повече от на него.

# 18
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 056
В смисъл без ангажименти може би искаше да каже, ама пък той не ѝ е длъжен да я гледа и издържа, нито нея, нито детето ѝ. То предполагам си има баща.

# 19
  • Мнения: 14 991
Ако не иска жена с дете, не е редно да ù казва, че има чувства. Създава условия жената да си мисли а, объркан е малко, ще му мине и ще пребъдем и да продължи да му пуска.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 358
Хайде не съдете толкова строго. Аз не видях никакво баламосване и шикалкавене - няма разни размити обещания за по-късно, че не му е дошло времето, че още не си е оправил кариерата... Имали са договорка само за секс и онзи не я е нарушил, а авторката не може да има претенции за повече. После си е казал ясно, че плановете му не включват семейство с жена с дете, разбираемо е и също не е осъдително. И нищо ненормално няма да се е привързал към нея и да има някакви чувства, но не чак толкова, че да я приеме с негативите (от негова гледна точка). Тоест не виждам и тук да лъже, а и защо му е, като секс вече си има и не иска нищо повече. Много вероятно е даже вече да мисли за късане след Х години връзка с жена с чувства, което вещае неприятни емоции, а мъжете бягат от такива.
За мен това си е  съвсем стандартна и банална ситуация, в която самотните жени често изпадат, защото по-трудно поддържат чисто сексуална връзка без чувства. И не е вината в мъжа определено.

Така е, права си напълно.
Но...
Истината е, че ако някой ми каже така за детето ми и за секс няма да го ща. Всички чувства ще се изпарят мигом!
факт е, той не е длъжен да я харесва, още по-малко детето ѝ, така е. Но, ако е истински влюбен това няма да е пречка. Това се опитваме да обясним. Чувства няма. Може би привързаност, но не и любов.
Авторке, моят съвет е да приключиш незабавно. Щом 2ма души искат само секс, а единият се влюби трябва да се прекрати връзката. Иначе ще страдаш.
А има и вариант, в който сексът и вниманието ти наистина да му залипсва и тогава, че си сама с дете няма да му пречи.
Но не лежи на тая кълка!
По-скоро е уловил безплатен секс и се кефи от ситуацията. Докато не намери правилната.
А когато това стане, няма да има значение дали има дете, дали няма, дали е стерилна или обрасла като лалугер.
Любовта е по-силна!

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 09:23 от Светулчица

# 21
  • София
  • Мнения: 12 883
Подкрепям другите мнения, той чувства няма. Просто си му изключително удобна. Това, че дирекно е посочил детето ти за пречка, е гнусно.

# 22
  • Мнения: 3 792
Трябва да има елементарна хигиена на отношенията и комуникацията между двама души.
Няма значение кой нарушил уговорката. На него като не му отърва, че му е нарушена уговорката да вземе да й каже и покаже пътя. Но той не го прави, а я лъже, че има чувства за да я държи на кукичката и да му пуска. Това е нечестното и некоректното в случая. Дава й надежди и тя си въобразява, че все пак нещо може да се промени в ситуацията, тя само трябва да го изчака.

Репликата за детето като пречка е толкова долна и низка, че няма накъде повече. Заорал е три метра под дъното. Неандерталец! Ама тя защо не се чувства обидена, бясна, засегната, не знам. Излиза едва ли не, че тя страда, че има дете, защото видиш ли то се явява пречката за една иначе безоблачна любов.

# 23
  • Мнения: 1 177
Мъжът изглежда предвидим и елементарен.
Една жена, за да си легне с някого, трябва да бъде омаяна от мъжа с горната му глава първо.
Или аз вече съм демоде.

# 24
  • Мнения: 41 440

Истината е, че ако някой ми каже така за детето ми и за секс няма да го ща. Всички чувства ще се изпарят мигом!

Чувства няма. Може би привързаност, но не и любов.


При положение, че уговорката е за секс, а не за брак или бащинство и сексът е добър, не виждам какво има да се изпарява. И да се изпарят пак ще си остане чистият секс. Тя да си реши кое е за предпочитане - добър секс или късане и после лотария кога и какъв ще намери. За мен рационалният подход е да си запази секса докато търси, ама жените не сме рационални.

Аз не видях нищо написано за любов. Това някои съфорумки го намесиха. Чувствата могат да са с много богата палитра и "имам някакви чувства" изобщо не значи "влюбен съм".

# 25
  • Мнения: 2 532
Авторке, моят съвет е да приключиш незабавно. Щом 2ма души искат само секс, а единият се влюби трябва да се прекрати връзката.
Е нали сексът с любов бил по-хубав от тоя без любов?
Значи да зареже този и да прави секс с някого, в когото не е влюбена?
Разбира се, най-добре взаимно да е, ама тя жената 6 години чакала и никой не се появил, та сега още 6 години на сухо ли?
Според мен човек едно нещо докато му е приятно продължава да си го прави, ама аз съм мъж - не разбирам от тънкостите на женската душа.

# 26
  • Мнения: 36 052
само момъкът не разбрах що е крив след като авторката е лапнала повече отколкото е трябвало
да, вероятво я харесва и е привързан в някаква степен към нея, щото "чувства" рядко означава изпепеляваща и жертвоготовна любов - и за тези му чувства детето е съвсем излишно

авторката да си преценява какво и що

едит: повторила съм предишни мнения, но прочетох само няколко на първата страница преди да пиша

едит 2: какви стигми? просто не ще да се обвързва с авторката - и аз не бих искала мъж с дете, ако го търся само за кеф

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 09:37 от bubanka

# 27
  • Мнения: 6 610
Мъжът е в правото си да не иска жена с дете. Може да звучи грозно, но негова си работа - аз ако бях необвързана и без дете, категорично нямаше да искам мъж с дете. Та това какво иска той и защо го иска - кои сме ние да го съдим? Влезли са във връзка за секс, авторката е хлътнала, но човекът отсреща не е. Демек това си е проблем на авторката. Ако й е ок просто да продължат със секса - супер, ако очаква изведнъж мъжът да я пожелае за сериозни неща - няма да стане.

# 28
  • Мнения: 3 235
В този контекст на разговора (имам чувства към теб, а ти към мен?) чувства са баш влюбване, а не привързаност, ще ми стане кофти за 5 минути ако те отвлекат извънземни и прочее.

# 29
  • Мнения: 41 440
Много се разпалихте и без никаква логика....

Мъжът изглежда предвидим и елементарен.
Една жена, за да си легне с някого, трябва да бъде омаяна от мъжа с горната му глава първо.

Предвидим е на 100% и или авторката осъзнава и приема това, или не го е схванала, ама той не е виновен за това.
А за горната глава тя каза, че имат близост. И супер секс имат, какво повече иска от ТАКАВА връзка?

На него като не му отърва, че му е нарушена уговорката да вземе да й каже и покаже пътя.

Репликата за детето като пречка е толкова долна и низка, че няма накъде повече. Заорал е три метра под дъното. Неандерталец! Ама тя защо не се чувства обидена, бясна, засегната, не знам. Излиза едва ли не, че тя страда, че има дете, защото видиш ли то се явява пречката за една иначе безоблачна любов.

Чакай малко, защо той да напуска, след като си е ОК? Ако авторката иска нещо друго да си реши и тя да скъса. Той си е казал ясно каква е ситуацията.
Не виждам нищо ниско в това с детето. Представете си вие, че по някакви причини искате да имате само едно дете. И се влюбвате в мъж с дете. Какво ще направите? Ще създадете ли семейство с него и ще останете без свое дете?

Подкрепям другите мнения, той чувства няма. Просто си му изключително удобна. Това, че дирекно е посочил детето ти за пречка, е гнусно.

Не е гнусно, а откровено. И не знам защо всички решихте, че чувства = на влюбен???  Явно четете предубедено със сърцето, не с главата...

Общи условия

Активация на акаунт