Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 155
Мигла, изпращам ти много позитивна енергия, прегръщам те и се моля  за теб! Силна си и ще се справиш!!!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Моля се за Мигла! С теб сме всички!
Никой ли не знае какво става ив коя болница е???

# 32
  • София
  • Мнения: 2 430
Моля се за Мигла! С теб сме всички!
Никой ли не знае какво става ив коя болница е???
Не,четох и публикациите,може и да съм пропуснала,но не видях да споменава в,коя болница ще ражда

# 33
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Дано скоро имаме добри новини от Мигла.  Praynig

Благодаря на вси4ки които ми писаха на ли4ни за проблема с гърдите , оказа се ,4е имам запушени канали.Доки ми каза да правя компреси със лайка и аспирин и има ефект-днес се 4уствам идеално,да не пренебрегваме и масажа в банята с бебешкото олио...

Малко ме притеснява компресът с аспирин, струва ми се, че опасно да се ползва, защото аспиринът е противопоказен при деца под 12 години. Според мен има риск бебчето да го поеме.

# 34
  • Мнения: 1 951
 И влизам с надежда за добри новини за Мигла, но още няма нищо...
Стискам палци!

# 35
  • Мнения: 1
И от мен много много стиснати палци за Мигла дано всичко да е наред с нея и да си гушка бебока Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 745
Здравейте момичета.
 Да се похваля - на 11.05 в 10.00 ч станах мама на бебе Николай - 3600 кг и 51 см. Вече сме си в къщи и съм много щастлива. Родих със секцио - всичко мина нормално и вече съм почти възстановена от операцията. Малкия е прекрасен. Пожелавам на всички, които са още 2 в 1 да изпитат същото щастие и да се радват на здрави и красиви бебчета. Praynig Peace

# 37
  • Мнения: 16
Честито Елена! Да ти е живо и здраво бебчето и много леки първи дни в къщи! Само щастие да даравя малкия Ники!

# 38
  • Мнения: 849
Моля се за Мигла! С теб сме всички!
Никой ли не знае какво става ив коя болница е???
Не,четох и публикациите,може и да съм пропуснала,но не видях да споменава в,коя болница ще ражда

И аз досега преглеждах. Открих само, че е била на абонамент и проследяване в болница Лозенец. но тя не беше доволна от отношението там, така че дали раждането е било там или някъде другаде...

Елена, да ти е жив и здрав Ники! Много щастливи мигове заедно!

# 39
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
здравейте и от мен! днес ми е термина и бяхме при док казаха няма да раждам още и да си чакам и да ходим да записваме тонове,но пък аз пак съм с 5-минутни контракции с не особенно силна болка,та ще видим.
Поздрави на мамите и бебоците!Да са им живи и здрави и много да ги радват!
 Стискам палци и се моля всичко с мигла да се оправи!!!   Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА ЕЛЕНА! МНОГО ХУБАВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО!

ДАЙ, БОЖЕ МИГЛА ДА СЕОПРАВИ Praynig

А СЕГА И НЕЩО РАЗВЕДРЯВАЩО,НАШИЯ  БАТКО ИМА УТРЕ РОЖДЕН ДЕН! ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ.
С НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКА НАШ БЕБО.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 21:19 от bellaa

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте и ние се прибрахме най - накрая във вкъщи. На 11.05 в 12.25 се роди млаката ни Александрина висока 51 см и тежаща 2800 гр., мъничката имаше някаква инфекция и беше на антибиотици 4 дни беше ужасно, но за щастие всичко вече е ОК и се надявам да няма повече проблеми. ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА РОДИЛИТЕ МАМИ И ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ОСТАНАЛИТЕ.

# 42
  • Мнения: 445
Сърцето ми се е свило.
Няма ли новини!
Изпращам цялата си позитивна енергия!

Честито на новите мамчета. Много бебенца има на 11.05  Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 2
Честито, Елена, да сте много щастливи и спокойни заедно!
Honey Child, добре дошли, дано всички ядове са останали в болницата и да сте си донесли само щастие и късмет!

Аркси, ти прибра ли се или пишеш от болницата! Как си, как сте? Как мина, чакам разкази.

А някой знае ли как всъщност се казваше Мигла, за да попитам в Лозенец дали има такава родилка?

# 44
  • Мнения: 265
Не мога да повярвам  Cry ... Стискам палци състоянието на Мигла да се стабилизира  Praynig Дано Господ е милостив  Praynig

Честито на новите мамчета! Всички да са много здравички!

Общи условия

Активация на акаунт