Св. Константин и Елена наближава и с късмет всекиго дарява! (18-24.05)

  • 11 898
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 298
Здравейте момичета,надявам се все още някоя да ме помни.Не пиша никък чсто,но при удобен случай ви прочитам.При мен нищо ново продължаваме да ловуваме и се надявам  Praynig този месец да сме успяли,но това ще го разберем а края му.Миналия месец ми закъсня цяла седмица,купих аз теста и  Shocked О-ужас ставам сутринта и лелката пристигнала.Не мислим обаче да се отказваме и даже с рогата напред да я прогоним.
Надявам се всички да сте добре  Hug Ви и пожелавам най-късметлийската седмичка.
Сега ще се връщам да чета.ЧАО   bouquet

# 61
  • Мнения: 2 617
Здравейте момичета,надявам се все още някоя да ме помни.Не пиша никък чсто,но при удобен случай ви прочитам.При мен нищо ново продължаваме да ловуваме и се надявам  Praynig този месец да сме успяли,но това ще го разберем а края му.Миналия месец ми закъсня цяла седмица,купих аз теста и  Shocked О-ужас ставам сутринта и лелката пристигнала.Не мислим обаче да се отказваме и даже с рогата напред да я прогоним.
Надявам се всички да сте добре  Hug Ви и пожелавам най-късметлийската седмичка.
Сега ще се връщам да чета.ЧАО   bouquet

Иси, Миминка, радвам се, че се появихте пак, момичета!  Hug

Иси, надявам се, че си добре и отново със свежи сили в редиците!

Миминка, запазила си теста за този месец, дано да има защо!

Ния, не мога да ти помогна, дано се включи някое компетентно момиче със съвет.

Хубава вечер!  bouquet

# 62
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте момичета Simple Smile . Пожелавам на всички хубава седмица . Днес бях на лекар за възпаление на лимфните възли и лекарката опипа и гърдата и каза 4е съм за мамография , отидох и на друг лекар , а той каза 4е можело да мина екограф . Ще съм ви благодарна за съвет ако някой е преминал през нещо подобно да ме посъветва какво да правя .
Значи мамографа "хваща" само голям бюст.Ако си с малък няма смисъл да ходиш - нищо няма да се види.Ехографското изследване също е добър вариант Peace Бучица ли сте напипали?Много често преди цикъл заради хормоналните промени се появяват такива бучки, които след цикъла се резорбират, обикновено.Аз също си имах такъв приятел.Разбира се, след като забременях не се е появявал.
Ако търсиш моето скромно мнение, иди на ехограф първо и ако има някакви съмнения тогава вече на по-сериозно ниво Peace Hug
Ехоо, няма ли да си имаме положителен тест в понеделник като едно добро начало на седмицата? Rolling Eyes Praynig

# 63
  • Мнения: 1 496
Ами подути лимфни възли и някаква бучица на лявата гърда . Бюста ми не е много голям .

# 64
  • София
  • Мнения: 406
Issi_82,добре дошла HugКак мина операцията?Пожелавам ти бързо възстановяване,бързо връщане на фронта при бебеправещите и още по-бърз резултат Hug

# 65
  • Мнения: 116
Здравейте  Grinning  пожелавам ви усмихната и успешна седмица  Hug.

При мен нищо ново - лелката още я няма. Вече започва да ме изнервя това чакане, ама нали има надежда и да сме успели след почти 3 години опити  Praynig та не се давам лесно.

# 66
  • Мнения: 177
Здравейте от мен  Hug. Най- накрая не издържах и реших да се включа в страхотната ви групичка.Надявам се да е за късмет Praynig. Ние правим опити за трето детенце от ноември, като първите два месеца забременях, но за съжаление за кратко Cry. От тогава всеки месец  минавам през разочарованието от идването на лелката, но после поемам с нови сили напред. Надявам се да ме приемете сред вас и всички скоро да имаме с какво да се похвалим.

# 67
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
mariiche добре дошла Grinning Hug и много,много да не стоиш тук Naughty

# 68
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
miminca, как ще те забравя, душице!  Hug

Soff, Жаки, къде сте ненагледни? Липсвате ми с милите и съдържателни постове?

mariiche, хелоу, гепи и хайде друм да бягаш от тука. Гостоприемно, нали? И от сърце.

Моят сладур откакто се е върнал днес твърди, че е хванал грипа на детето ..... и .... така. Да видим. То времето пред нас, ако не е тоя месец, другия, ако не догодина, че хубаво число се пада......

# 69
  • Мнения: 1 001
здравейте и от мен  Hug
 Малко късно се включвам, но не мога да прескоча темата на Алчо Joy Joy Joy Joy Joy  love001
надявам се са е много плодовита и изпълнена с  EFP тестчета

# 70
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Миле,не се отчаивай, spoko и аз си отглеждам едно такова дебелокожо животно като твоето,дето винаги ще си намери оправдание и благодарение на него ще изпуснем момента  Tired .Но ти не се ядосвай,нали снощи сте бебеправили,ако правилно разбрах,утре вечер действаите пак.Поне моя доки така ме съветва–през вечер  luvbed !Успех!
Миминка,как ще сме те забравили,с теб миналата година бяхме заедно в една отчетна темичка,дано тази година бъдем пак и всичко да е с хепи енд този път! Praynig Hug

Зори,погал по коремчето!Разпръскай малко прашец за нуждаещите се! Heart Eyes Hug

Милейди,Жаки,Соф,Ралче, как стееее? newsm78

# 71
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз се чудя защо не мога да заспя Tired А то било защото не съм ви напръскала с заразния ми прашец и бързам да се поправя :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
И сега ако няма положителни тестове ще има уволнения  Naughty
Доре, на теб специално ти "кихам" една двойна доза вируси  Grinning Heart Eyes
Отивам да си легна с чиста съвест  Grinning

# 72
  • Мнения: 219
Добро утрооо!
Е веднъж да се наредя първа на прашеца  Grinning
И ние сме на лов края на седмицата, да го видим това яйце, ще се хващаме ли, няма ли  fertilization
 welcome , mariiche ! С теб сме в борбата  Hug
smile smile ,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
На всички ловуващи и нечакащи стискам палци до посиняване, че да пълним с прекрасни новини темичките  Hug Hug Hug

Хайде като ранобудна да пусна по кафенце:

# 73
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Добро утро. От  Ralipo кафенцето ,а от мен закуската за всички ранобудни. eat  food002  food002

Много късмет днес на всички нечакащи и ловуващи Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

А на всички наши бременалинки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Миле,аз се надявам да открия лова в края на месеца,че и аз като теб имах малко проблеми с едно зъбче.Зъбче,зъбче ама вече 10 дена

 чакам да спадне отока след отсраняването му  Laughing.Така че ти не ме чакай мен ами лекувай мъжлето,а аз ще те догонвам   animal037

# 74
  • Мнения: 298
ДОБРО УТРО момичета радвам се че не сте ме забравили,ама и аз съм една  Embarassed как може да си помисля такова нещо сякаш аз съм ви забравила).
Caritas дано да се окажеш права и да го ползвам този тест,Миленце  Hug те и теб,Доричка ако се борим дай боже и да успееми там (в отчетните )ще се запишем и дано този път всичко да е ОК.
Аманитка  благодаря и на теб за всичкия този вълшебен прашец.
Поздрави и целувки на всички  Hug Ви силно и се  Praynig да се сбъднат мечтите ни.

Общи условия

Активация на акаунт