® E-bay - тема 29

  • 39 038
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 540
Да ви се оплача-днес за първи път ми дойде отворена пратка-вътре имаше слънцезащитен крем за бебето ми,опаковката беше намачкана,даже на места скъсана,стана ми неприятно,защото все пак е крем и знам ли какво са го гледали,ровили...

И на мен ми се е случвало, при това точно с козметика - митничарите са много любопитни.

# 76
  • Мнения: 148

[/quote]

И на мен ми се е случвало, при това точно с козметика - митничарите са много любопитни.
[/quote]

Ами аз даже си помислих да не би да има някаква практика да отварят такива тубички,флакони от някакви мерки за сигурност,знам ли newsm78

# 77
  • Мнения: 4 202
Не е практика. От години поръчвам козметика от строуберинет и никога не съм получавала отворен пакет  Naughty

# 78
  • Мнения: 1 745
Аз да ви кажа какво ми се случи!
Преди Великден си бях поръчала едно като яйце,дето се слага да видиш кога ще ти се сварят яйцата! Laughing И понеже не дойде 1 месец,бях пуснала диспут,после ескалирах,а на следващата сутрин си получих "яйцето"!Писах,че съм го получила,затворих диспута,но забравих да сложа + оценка на продавача!А май след 45 дни не може,поне аз не виждам нещото при другите,които чакат за оценка.
И другото интересно е,че днес получих още едно такова "яйце"! Crazy Сигурно като съм пуснала диспута,са ми пратили още едно,ама не ми писаха нищо! Thinking И сега се чудя-да го връщам,то ще ми излезе златно! Joy А ми е съвестно да си замълча... newsm78

# 79
  • Мнения: 251
Пебс,ако ти стои обявата все още в last 60/при оценките/-не е късно да поставиш такава.
А яйцето можеш да го подариш на някой,който ще му се зарадва и оцени жеста.Нали знаеш: Подарения подарък носи щастие Peace

# 80
  • Мнения: 1 745
Да,сега го открих,че е още там!Сложих оценка! Peace
А това за подаръка не го знаех! Wink
 Hug

# 81
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте и от мен, от декември 2008 пазарувам от американския и бей със дебитна карта от Пощенска банка и съм направила три покупки до сега. Преди седмица спечелих търг за една палитра сенки и когато реших да я платя, не иска да ми приеме картата, интересува ме някой от вас имал ли е подобен проблем досега и защо не ми приема дебитната карта, при условие че досега нямах никакъв проблем да плащам с нея? newsm78 newsm78 newsm78

# 82
  • Мнения: 36
Здравейте,имам едно въпросче ,много спешно,поръчала съм от Китай няколко скъпи неща и ги няма още ,имам някакъв номер,но така и не разбрах на куриер ли е или на пощата-някой виждал ли е подобен номер,моля за помощ  Praynig Praynig Praynig

EE174866271CN

# 83
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
От тук се проследяват пратките от Китай http://www.russianpost.ru/portal/ru/home/postal/trackingpo

# 84
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Това е мушама - водоустойчива покривка за маса.  Peace
[/quote]
  bouquet ммне го искам тогава  Laughing

# 85
# 86
  • Мнения: 331
Някой знае ли продава4, който продава оригинални Рей Бан? И да сте пазарували от него.

# 87
  • Мнения: 22 430
Здравейте и от мен. ))))

няма как да не се похваля, каква красота си спечелих от немският ибей, официална блуза на Апарт за 3.50евро. ))))

http://www.ftk24.de/img/1813759.jpg

alabalaxx, а, много хубава дрешка. )))

# 88
# 89
  • софия
  • Мнения: 290
Здравейте,

аз съм малко новак в пазаруването он-лайн. За първи път ще поръчвам от е-бай. Всъщност спечелих една преса на търг. Ще ми я пратят от САЩ. Казаха ми, че поръчките от там ги задържали на митницата и че се плащали мито и ДДС. Въпроса ми е , можете ли да ми кажете ,ако съм посочила адрес в София , къде евентуално ще трябва да си търся пакетчето...

Общи условия

Активация на акаунт