Водите ли децата си в Макдоналдс?

  • 32 169
  • 486
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 298
O, желая захапване, много моля, стана ми интересно.
Северина-Не , чак пък да се тръшкам и залитам в крайности не, просто ми стана смешно как се взима мнение от посещаващ няколко пъти седмично МД и дилемата-с какво да започна...баси проблема, с какво да си захраня детето... Crazy

Точно,дилемата беше на лице. Смяташ ли,че е все едно какъв сандвич ще дам на детето си? Ами аз мога да ям от всички видове,но съм голям човек. Докато едно дете на няма и 2 год,едва ли ще е много подходящо да му дам от абсолютно всичките сандвичи. Е то не е като филията с лютеница-да обиколиш всичките модели,без значение с кой вид ще намажеш филията  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 298
А бе не, че искам да обръщам темата на "За" и "Против" здравословното хранене, ама се питам какво, чак толкова вредно има в хамбургерите им? Хляб, месо, кис. краставичка-  къде е проблема?

Северинка,ще ти отговоря,но не е насочено към теб  Hug - ами хартията с която е завит сандвича  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 12 662

Точно,дилемата беше на лице. Смяташ ли,че е все едно какъв сандвич ще дам на детето си? Ами аз мога да ям от всички видове,но съм голям човек. Докато едно дете на няма и 2 год,едва ли ще е много подходящо да му дам от абсолютно всичките сандвичи. Е то не е като филията с лютеница-да обиколиш всичките модели,без значение с кой вид ще намажеш филията  Mr. Green

Във всеки случай не му давай Зингер от Кентъки. Няма да му хареса.  Laughing

# 63
  • Мнения: 9 990
Деси, успокой се бе, жена...явно си пропуснала доза МД и те тресе Laughing
Детско меню нали има в този МД, в който ходите няколко пъти седмично?За толкова посещения, като голям възрастен родител веч епри това-не можеш да прецениш с кой точно сандвич да започнеш ли?Мога да то подскажа, че освен това, което предлагат, можеш да ги помолиш да ти направят само с кашкавал...примерно... Laughing

# 64
  • Мнения: 298
Деси, успокой се бе, жена...явно си пропуснала доза МД и те тресе Laughing
Детско меню нали има в този МД, в който ходите няколко пъти седмично?За толкова посещения, като голям възрастен родител веч епри това-не можеш да прецениш с кой точно сандвич да започнеш ли?Мога да то подскажа, че освен това, което предлагат, можеш да ги помолиш да ти направят само с кашкавал...примерно... Laughing

Ооо,изобщо и не съм си помисляла да лиша детето си от гадното,отровно и мазно кюфте с неясен произход  Mr. Green. Само,че се чудя с коя отрова да почна и си мисля да се завъртя край теб,че когато си прехапеш езика и да понапълня някоя друга кофа  Joy И няма нужда да ми подсказваш-не приемам съвети от същества,които не са на нивото ми - това се отнася само за въпросната госпожа,а не за другите във форума. Но за едно си права  Peace. Днес още не съм посетила Макдоналдс,защото чакаме нашия тати да ни заведе следобяд в Арбанаси - е,днес ще пропусна дозата отрова"Макдоналдс",но утре ще си наваксам  Joy

# 65
  • Мнения: 9 990
Деси, очевидно сама си се прехапала ти, защото ти е размазано пред очите и не си прочела, че аз също посещавам МД и не говоря за отрова... Laughing даже ми е доста вкусно и не отказвам сандвич.Моля те, съсредоточи се, положи малко усилия деее. Hug
ПП. апа  на мен ми купиха куклааа, нанана Crazy

# 66
  • Мнения: 298
Деси, очевидно сама си се прехапала ти, защото ти е размазано пред очите и не си прочела, че аз също посещавам МД и не говоря за отрова... Laughing даже ми е доста вкусно и не отказвам сандвич.Моля те, съсредоточи се, положи малко усилия деее. Hug
ПП. апа  на мен ми купиха куклааа, нанана Crazy

Апа на мен количка за кукла  Crazy

# 67
  • Мнения: 2 132
Веднъж месечно или по-рядко!

# 68
  • Мнения: X
Децата ми ходят в Макдоналдс само и единствено ако ги поkанят на рожден ден там!

# 69
  • Мнения: 581
 Ходим в МД не повече от веднъж седмично.Детето харесва сандвичите, а аз пилешките филенца и скаридите.
 Аз лично съм голям фен на KFC, мога да ям техните неща всеки ден без да ми омръзнат.
 Не намирам нищо драматично в това понякога детето ми да яде боклучави храни при положение, че като цяло се храни възможно най-здравословно и пълноценно.

# 70
  • Мнения: 5 393
Водила съм го само веднъж миналата година. Не му хареса.  Така, че отговорих с " Никога".  Иначе аз си хапвам доста често от там. Но повече ми харесва KFC.

# 71
  • Мнения: 3 880
А бе не, че искам да обръщам темата на "За" и "Против" здравословното хранене, ама се питам какво, чак толкова вредно има в хамбургерите им? Хляб, месо, кис. краставичка-  къде е проблема?
Проблемът по принцип е в мазнините (ненаситени, твърди и незнам още какви- не съм много запозната с терминологията Peace) Вкусовите усилватели (Е-тата), които гъделичкат вкусовите рецептори повече от необходимото и създават впечатление за "ммм, това е много вкусно, искам още", а здравословните неща изглеждат още по-безвкусни и блудкави Wink Белият хляб, скритите захари и празните калории.
Като си помисля обаче, че БГ-кухнята не е от най-здравословните, т.е. мазнината играе много голяма роля в нея, а белият хляб е най-предпочитан сред населението и аз се чудя защо се реве масово срещу Макдоналдс (изключвам някои хора, които наистина внимават какво ядат). Наистина дали ще омахаш едно мазно кюфте с филия бял хляб в къщи или хамбургер в ресторант за бързо хранене- все тая- само Етата ще са по-малко  Wink Peace
Аз не си падам по крайностите- както ми се случва да изпека някоя мазна баница в къщи, така ми се случва и да хапна нещо в Макдоналдс, гледам обаче да се случва колкото се може по-рядко, че на здравето не знам дали ми се отразява, но на д-то определно Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз не се сещам за нито едно здравословно нещо в продуктите на МкД. Един лист маруля нищо не означава.

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Водим децата. Рядко. Големия трол ни тормози, заради играчките. Храната не я яде (той нищо не обича, злояд е). Малкият не е злояд, но също не е запленен от кухнята.
Всичко е заради боклучето, което "подаряват".  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 656
Като изключение, само при повод Peace

Общи условия

Активация на акаунт