Подстригване по време на бременност!

  • 32 913
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Постригвай се спокойно, не вярвай на разни суеверия. Аз и двата пъти се посригах  Peace

# 61
  • Мнения: 397
Въобще не вярвам на такива суеверия!!!! Stop
Хайде като сме бременни - да ходим в ужасен вид докато родим ли!?!?
И през двете бременности си се подстригвах и боядисвах!!! Peace

# 62
  • Мнения: 1 738
Не вярвам на суеверия - подстригвала съм, докато бях бременна; боядисвах се, докато бях бременна; бях купила всичко за детето преди да родя и т.н.
Ако тръгнеш да вярваш на суеверията след като родиш направо ще се побъркаш. Има такива измислици, че направо ще се чудиш, дали въобще правиш нещо правилно. Тъй че, радвай се на бременността.

# 63
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че се подстригвам, няма да ходя като Конан Варварина. С първото ми дете също се подстригвах, не му падна пишката. Има и още идиотщини, които могат да се чуят, например да не ядеш риба докато си бременна, за да не се роди детето с хриле.

# 64
  • Мнения: 1 107
Има и още идиотщини, които могат да се чуят, например да не ядеш риба докато си бременна, за да не се роди детето с хриле.
това беше велико Joy Joy Joy , сигурно и пилешко не трябва да не се роди с крилца Wink

# 65
  • Мнения: 2 478
Остана и да не се подстригвам, боядисвам и издухвам. Малко ми беше, че приличах на хипопотам, ама и на проскубана -не, мерси!

Има и още идиотщини, които могат да се чуят, например да не ядеш риба докато си бременна, за да не се роди детето с хриле.
това беше велико Joy Joy Joy , сигурно и пилешко не трябва да не се роди с крилца Wink

хахахха...а свинско? защото ако има риск за зурла, все вегетаринатки трябваше да са бремените жени  hahaha

# 66
  • Мнения: 9 990
..я някой, ако знае и помни да изрови-имаше тема с култови суеверия и поверия в тази област Laughing

# 67
  • Мнения: 1 107
вярно, но не мога да намеря темата....не си спомням заглавието й newsm78

# 68
  • Мнения: 334
И аз първия път се страхувах от тези суеверия. Сега не ми пука - подстригвам се, а от работа нямам време да ида да се боядисам Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 245
Аз съм се подстригвала, давай смело!

# 70
  • софия
  • Мнения: 2 140
Интересно ми е на какво ще заприлича косата,ако не се
подстригва 9 месеца. newsm78Даже и повече,защото със сигурност
няма първата работа като родиш е да отидеш на фризьор.
Сега е момента да се погрижим малко за себе си,че после
ще е доста по-трудно да намираме време за тези неща. Peace

# 71
  • Мнения: 568
Подстригвам се и се боядисвам също толкова често, както преди да забременея...

# 72
  • Мнения: 1 473
Подстригвах се и се грижех за външния си вид както преди бременността. Това суеверие ги има май само в България и не мога да си обясня на каква логика се базира? Ако знае някой и има време  да сподели.

# 73
  • Мнения: 370
Не знам дали е суеверие,но аз мислех да не я постригвам.... издържах до 6 мес и я скъсих доста  Peace

# 74
  • Мнения: 1 796
Благодаря на всички за отговорите,аз вече съм с нова прическа- скъсих метлата и сега се живее по-добре.А и на мен ще ми е интересно ако някой изрови темата за суеверията.

Общи условия

Активация на акаунт