Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 006
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 117
Ох някой хващат ли го нервите като мен? Явно са ми се разбушували хормоните и съм като с троен ПМС. Ту ми се плаче, ту ми минава, всичко ме дразни.А и гърдите пак ме болят, особено зърната. Ясно, че организма се подготвя за раждането така, ама не се навивам много - може да е утре, може да е след две седмици. Макар, че ако 2 седмици съм в такова настроение и ... ще набия някого или аз ще си бия два шамара. Ужас съм!!
Успокойте ме моля, че не само аз съм изтрещяла  smile3511

Все едно аз съм го писала. Жалко, че най вече го обира мъжа ми горкия. Ама ще ме потърпи още няколко дни. Дано като родя не ме хване следродилна депресия и да стана още по "лошааааа"
 Laughing

# 271
  • Мнения: 31
здравейте момичета!
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЕТА!!! Да са живи и здрави и само радост да носят!
Ние преди малко се прибрахме от двучасова разходка и сега ми се затварят очите! мисля да се хоризонтирам малко, ама хич не ми се иска да спя, че довечера какво ще правя?! като гледам колко е хубаво навън и изобщо не е горещо искам пак на разходкаааааа, но нямам силиииии!!!
от бабешките начини за предизвикване на раждане тоя с рициновото масло ми се вижда доста брутален, не бих го пробвала! а някой ще каже ли откъде се снабдявате с чая от малинови листа??? май само това не съм опитала в последно време!

# 272
  • Мнения: 61
  Мацки,никой ли няма информация за Едно момиче и Катеринка М ? Как ли са нашите смели близнашки мами  и техните съкровища newsm05 newsm06 ?

# 273
  • Мнения: 1
Хей, още бебета! Да са живи и здрави!
А останалите, няма за къде да бързаме. Бебетата ни си имат термин, защо искаме да родим месец по- рано? Като си помисля, дъщеря ми я родих 10 дни след термина и нямаше нищо "преносено" по нея.
Е, тежи, наистина, ама... това са ни последните "спокойни" дни. Моят бебчо такива яки къчове раздава, че съм обещала на баща му като се роди, да го тикна в ръцете му да го носи по цял ден и да рита неговото шкембе. Защото все ме обвинява, че съм охкала. Мърдало си детенцето. Мърда, мърда, ама аз имам и друг черволак из корема, освен него. И си е харесал черния ми дроб за тренажор, явно.
Да ви се оплача пак. За цялата си бременност качих 5 кг, сега за последния месец цели 5 кг. Никой не се впечатлява, но аз се притеснявам. Нисък хемоглобин и желязо в норми, а ми изписват желязо. Недоумявам защо да го пия?! Че и повръщам от него.
Утре имам среща с доктора, който ще ме изражда. Да видим какво ще каже.
Момичета, които ще раждат в АГ- Варна, ако някоя иска списъка, да го пиша..., намерих го.

Здравей
Да моля те аз бих искала списъка Simple Smile

# 274
  • Мнения: 9 814
Здравейте и от мен!
Честито на новите бебешори!  bouquet
Хихи, още не съм родила /не че не ми се иска/. Нали утре е 1-ви юни, но за съжаление е работен ден и днес оползотворихме хубавото време с 5 часова разходка в зоологическата градина. Така хем Кати е доволна, че се е забавлявала, така хем и аз съм сигурна, че съм положила нужното физическо натоварване за да дам старт на Симона да излиза.

И на мен ми е адски тъпо и вече не ме свърта на едно място. smile3511

LEILA BEL - знам за Катеринка, че днес или утре изписват девойките. За Едно момиче не знам нищо.


П.П. Пак излизам. Днес ще го ударя на яко ходене пък да видим тази нощ какво ще става. Mr. Green

# 275
  • Мнения: 1 475
Здравейте  и от мен

сега се прибирам от погачата, беше страхотно - най-накрая да изляза малко извън София/в околностите де, ама пак си е нещо/, беше на открито в къщата им, с шезлонгите, под чадърите, рай, не ми се тръгваше оттам, страхотна гледка, аБе личеше си,че не си в гадната и прашна София - смешното беше, че мъжете бяха от едната страна на къщата , а жените от другата, уж да сме изолирани, а малкия човек беше бонбон, осмелих се да го подържа, толкова слабичък  и лекичък ми се видя и най-странното е, че не изпитах никакъв страх, друг път ме  е било страх да нося толкова мънички бебета- за първи път нося толкова малко бебенце, явно майчиния инстинкт започва да се прокрадва в мен, колкото  и да си мисля, че няма да ме бъде.  Heart EyesИ както обикновенно аз бях най-яшния човек от всички присъстващи, какво ли не ядох, какво ли не пих!! Embarassed

      Честито на DND11174, нейната Андреа изпревари моята!!  bouquet Heart Eyes

Мислех да пусна линк към новата тема, ама са я изтрили модераторите, незнам защо, а сега нямам време да правя нова, съжелявам за което!!

# 276
  • Мнения: 1 419
Здравейте, мацки!
Благодаря ви за страхотните пожелания, СМСи и обаждания! Чувството да съм мама на още едно детенце е страхотно и се радвам, че решиме да си го имаме това трето детенце  Heart Eyes.
Ние сме екстра, свикваме и двете с новостите около нас - Емма с целия свят и най-вече с мама, а аз бързам с раздвижването и я изучавам, за да си я познавам  Heart Eyes. Емма е страхотна - прилича на баща си и съответно на Бобо, като устничките и брадичката са й като моите и на Кико. Спинка почти през цялото време и има завиден апетит  Mr. Green.
Качих две снимки в албумчето, за да я видите, но и тук ви я представям  Heart Eyes:

Вчера имах свиждане от татито и децата, но те се държаха супер странно  newsm78. Зарадваха ми се, но в същото време не ми обръщаха много внимание, поседяха 10тина мин и на тръгване не реагираха като им казах, че оставам тук  Rolling Eyes. Май интересното тепърва предстои като се приберем в къщи  Thinking. И другото интересно е, че май ме хваща следродилната депресия - като се сетя за момчетата и рукват сълзи неконтролируемо  Rolling Eyes. Дотам е кофти, че не искам да идват, за да не ме гледат, че се разстройвам. Иначе, ако нещата вървят добре, ще ни изпишат във вторник и най-вероятно ще изчезна за няколко дни докато пооправим и посвикнем в къщи Crazy

Не съм чела назад, но по диагонала видях, че Феникс много бързо е родила - честито за малките Боян и Йоан!  Hug

Честито и на Славена за сладкия Боян!

Честито на Водица!

И накрая, честито на Dnd!

Ще помоля на първа страница да оправите ника - Емма е на Ая, а не на dnd  Peace

Много целувки от нас и леко бременеене на все още чакащите  Hug

# 277
  • Мнения: 24
Tsveti: Сина ти не е ли постоянно на стероиди и бронхоразширители, както и на антихистамини? Защо има пристъпи( при астма, ако е под контрол не трябва да има никакви пристъпи) Няма ли и спасителен инхалатор, 4е да не се налага болница? На какви лекарства е?

Lil Vixen да Мони прави профилактика за астмата със сингулер, до февруари беше на него след което казаха да го спреме, защото е добре и си го следят периодично. Инхалатор има вкъщи, и щом усетиме че започва пристъп му правиме инхалации с вентолин, но сега въпреки вентолина и инхалациите на 6 часа мноооого бавно се подобрява. Изписаха му и Метилпреднизолон таблетки да ги пие вкъщи, а в болницата го слагат венозно урбазона за да подейства по  бързо. Иначе за профилактика сме взимали какво ли не - около 2 год Фликсотит и въпреки него два пъти прави пристъпи, след което Серетит - за 6 месеца и така. Останахме на варианта със сингулера, защото е по - лек от останалите и му действа добре.
Благодаря ти че попита  Heart Eyes

А за рициновото потвърждавам с две ръце изпитала съм го на гърба си миналия път като преносвах една седмица няма мърдане  Laughing

Честито на Dnd и тайнствена за бебешоците!!!

# 278
  • Мнения: 143
Greenlife споко и аз съм така опънати са ми нервите до край всичко ме дразни и на последак си позволявам и на детето да викам  Embarassed а то милото няма никаква вина,съпруга ми си го отнася като цяло  ooooh! а днес даже си изключих за няколко часа телефона че ако още някой се беше обадил да пита дали съм родила  #2gunfire
Така че явно трябва да потърпим и да се владеем повече  bouquet

# 279
  • Мнения: 79
И аз съм доста нервничка напоследък и то ме изнервят такива неща,
 на които преди не бих обърнала внимание

Честито на Dnd да е жива и здрава Андреа

Aya радвам се че бързо се възстановяваш

# 280
  • Мнения: 96
честито на всички щастливки!Толкова се вълнувам като гледам цялата тази красота от пороя от бебета....колко много и аз искам да дойде и моя ред вече и да гушкам малката сладурка...Ще дочакам ли 13 newsm78
 
На всички чакащи като мен искам да пожелая здрави нерви и спокойствие!  bouquet

# 281
  • Мнения: 639
Честита дъщеричка Андреа на мама DND!
Geraldine, добре завърнали се у дома!
Михайлова, Viper - не се вкарвайте във филми! Спокойствие и хубави мисли, и всичко ще бъде наред!  Wink
След вчерашния купон в корема ми, днес бебко е толкова кротичък, че от време на време му се примолвам да ме ритне (е, явно нямам угодия - ни така, ни иначе!  ooooh!).
А днес и ние се поразходихме, после - до пазара за плодове и зеленчуци. Сега ще имам малко "тихий час" у дома, ама вече ми е гадно, че утре е понеделник и пак оставам сама в къщи.  Sad Явно на финалната права малко или много "изтрещяваме" - кой нервен, кой унил, кой притеснен, кой нетърпелив ... А може би и подсъзнателният страх от неизвестното (особено ако ни е за първи път) ... После съвсеееем различни неща ще ни вълнуват - мамите ще го потвърдят.  Wink Да си дадем взаимно кураж, и да си пожелаем да родим живи и здрави бебенца, да се възстановим бързо и да бъдем добри майки!  Hug

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 18:52 от Amorevole

# 282

Общи условия

Активация на акаунт