Гланцирана коса?

  • 13 340
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 222
Някой правил ли си е тази процедура-да "гланцира" косата си?Прочетох този материал и ми стана любопитно,но не зная салони, в които го правят... http://kozmetika.tialoto.bg/article.php?id=8568

# 1
  • Мнения: 140
zву4и ми супер но zа първи път 4увам
какъв е тоzи продукт от къде може да се купи веднага 6те пробвам

# 2
  • Мнения: 140
понеже предполагам 4е моми4етата тук едва ли имат много информация zа това видях 4е моми4ето което е писало статията си е оставила email  и й драснах набърzо няколко реда с питанки пък 6те видим дали 6те отговори



# 3
  • Мнения: 3 641
Звучи много добре, подхранване и блясък.Дано някой даде по-вече инфо Simple Smile

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
4етейки  материала ми напомня за целофаните на  Себастиан..
http://www.sebastian-intl.com/colourshines_index.php
, EMPRЕSS ме открехна на тях миналата година
,EMPRЕSS   bouquet
Но те се оставят за 20 мин
ползвам ги  освежаване на цвета и наистина има блясък...
от миналата есен са с нови опаковки (поне за тук)и сега изглеждат така
http://sebastianprofessional.es/es_ES/products/salon_services/pr … uct.jsp?id=100060

# 5
  • Мнения: 222
Дано ти отговори!

# 6
  • Мнения: 483
Точно това от, което имам нужда. Ще следя и аз  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 58
Точно това от, което имам нужда. Ще следя и аз  Simple Smile

И аз

# 8
  • Мнения: 2 414
Оооо записвам се да следя. Crazy

# 9
  • Мнения: 140
4етейки  материала ми напомня за целофаните на  Себастиан..
http://www.sebastian-intl.com/colourshines_index.php
, EMPRЕSS ме открехна на тях миналата година
,EMPRЕSS   bouquet
Но те се оставят за 20 мин
ползвам ги  освежаване на цвета и наистина има блясък...
от миналата есен са с нови опаковки (поне за тук)и сега изглеждат така
http://sebastianprofessional.es/es_ES/products/salon_services/pr … uct.jsp?id=100060

6те сподели6 ли малко пове4е информация zа теzи себастиан 
увреждат ли косата и колко време горе долу иzдържа тоzи блясък и  не на последно място къде я намира6 таzи коzметика

# 10
# 11
  • Мнения: 451

slHug
 Аз си правя такива процедури от години, кажете какво ви интересува. Общо взето, представляват нещо като безцветна полуперманентна боя за блясък и запазване на цвета. Има и такива с малко цвят за освежаване/подсилване на цвета.  В много (от по-добрите) салони го има като процедура към самото боядисване, а може да се прави и отделно, между боядисванията. Peace
Имайте предвид, че статията малко подвежда - "гланцът" действа като боята и не е толкова заздравяващ, дори може да изсуши косата; също, не държи цял месец.

# 12
  • Мнения: 2 414
А в България дали се предлага подобна услуга? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 560
А ценичка може ли?

# 14
  • Мнения: 133
EMPRЕSS а да се гланцираш без да си боядисана?
Ей така, за блясък или е леко вредничко?

# 15
  • Мнения: 451
Не бих казала, че е вредно, по-скоро зависи от самия продукт. Но не мисля, че ефектът би бил толкова забележим върху небоядисана коса. Пък и е временен, така че аз лично не виждам смисъл, ако не се боядисваш.
С никаква информация за България не мога да помогна, съжалявам  bouquet

# 16
  • Мнения: 284
Вижте на какво попаднах:
    * Услуга “Гланц за коса 10 минути” с безцветна боя Richesse Clear от L'Oreal Professionnel


Новата услуга на L’Oreal Professionnel се предлага във фризьорските салони. Тя позволява да разкрасите видимо косата си, без да променяте цвета й само за 10 минути. При процедурата се използва боя без амоняк и без пигменти Richesse Clear, която гарантира дълготраен блясък на косата в продължение на един месец. Активните й съставки Ionеne-G, Incell и олио от кайсиеви ядки подсилват в дълбочина структурата на косата и запечатват вътрешноклетъчния цимент. Олео елементите нежно обгръщат косъма и го зареждат с подхранващи липиди, без да утежняват. Съдържа и полимер Topcoat, който покрива трайно косъма и му придава сияен блясък, като защитава фибрата от външни агресивни фактори.

взех го от тук: http://krasota.rozali.com/kosa/p10388.html

# 17
  • Мнения: 2 153
Някой правил ли си е тази процедура-да "гланцира" косата си?Прочетох този материал и ми стана любопитно,но не зная салони, в които го правят... http://kozmetika.tialoto.bg/article.php?id=8568


Едни Кристали за коса вършат почти същата работа и е по- евтино!!!

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моята фризьорка отдавна работи с подобни продукти. Професионални, естествено. Подсилват цвета, придават блясък, ефектът тряе да около след 4-5 измивания. Нанася се на боядисана коса, за поддръжка на цвета, на не- боядисана не знам дали ще има някакъв смисъл...

# 19
  • Мнения: 2 414
Моята фризьорка отдавна работи с подобни продукти. Професионални, естествено. Подсилват цвета, придават блясък, ефектът тряе да около след 4-5 измивания. Нанася се на боядисана коса, за поддръжка на цвета, на не- боядисана не знам дали ще има някакъв смисъл...


В Бйлгария ли това? Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 58
Моята фризьорка отдавна работи с подобни продукти. Професионални, естествено. Подсилват цвета, придават блясък, ефектът тряе да около след 4-5 измивания. Нанася се на боядисана коса, за поддръжка на цвета, на не- боядисана не знам дали ще има някакъв смисъл...

Значи няма смисъл да го правя,косата си я мия през два дена.Т.е. ефекта ще е за около 2 седмици.

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мелиса, в Бъргария, да. Даже в София.  Laughing
Този вид продукти въобще не са нещо ново и като цяло фризьорите, които са в "час" отдавна работят с тях.

Да не говорим, че преди 10-12 години някъде на пазара свободно се продаваха такива мусове- на Вела бяха тогава. Много удобни и практични, но явно тук не потръгнаха и спряха вноса им...

# 22
  • Мнения: 2 414
Може ли телефон,адрес на салона и цената на услугата?
  bouquet 

# 23
# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Може ли телефон,адрес на салона и цената на услугата?
  bouquet 

Разчисти си кутията, не мога да ти пратя ЛС  Peace

# 25
  • Мнения: 1
 Flutterтова зву4и супер,не бях 4увала за такъв гланц ,но това е 4е много рядко посещавам салони,а дали има такава боя по магазините за дом. употреба

# 26
# 27
  • Мнения: 2 414
Готово.  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 451
Flutterтова зву4и супер,не бях 4увала за такъв гланц ,но това е 4е много рядко посещавам салони,а дали има такава боя по магазините за дом. употреба
Има, да - sl е дала линк по-нагоре . Със същите работят и в салони.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 03:43 от Мадам Мираж

# 30
# 31
  • Мнения: 2
Записвам се и аз  Whistling
Може ли и аз да помоля за малко информация за салона и цената на процедурата Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 324
Тия дни правиха въпросната процедура на Зейнеб /дано не греша за името/ в На кафе. Гала също се била гланцирала, но нещо не й личеше поне на екрана  Rolling Eyes.

# 33
  • Мнения: 3
Тия дни правиха въпросната процедура на Зейнеб /дано не греша за името/ в На кафе. Гала също се била гланцирала, но нещо не й личеше поне на екрана  Rolling Eyes.

Тя косата на Гала е доста третирана, и този гланц не вярвам да помогне много много.

# 34
  • Мнения: 2 414
В салона,който посещавам е 30 лева услугата.

# 35
  • Мнения: 1 324
Нещо продуктът изчезна от златна рибка  newsm78. В салона, в който напоследък ходя не работят с продукти на Л’ореал, но фризьорката ми се съмнява да е напълно безвреден. Някой има ли възможност да даде целия състав?
А някой, който не се боядисва да го е пробвал?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт