Nail art-47

  • 24 529
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 212
burberry_09 благодаря  bouquet

А за конкурса: на мен идеята наистина много ми харесва и мисля, че няма повод за караници- важното е да е весело.Аз като съм аматьор и кой знае какъв ужас ще сътворя Mr. Green трябва ли да се сърдя, че някой който е направил нещо оригинално и красиво е победил?- не мисля, че има място за цупене Peace  И все пак има ли конкурс сега или не?

# 211
  • София
  • Мнения: 15 219
Дали има или няма-нека този, който го е обявил да намери друг начин да го популяризира.
Или най-малкото да се свърже с администраторите на сайта.
В т.7 от правилата на форума ще намери координатите.

# 212
ОК момичета, нямах и идея че може да бъде разтълкувано и по този начин. А и за мен тези форуми и правилата им са новост.

За да няма засегнати, а най- вече компанията която поддържа форума, но и за да няма разочаровани защото вижам че много от вас одобряват такава идея, ще го направим по правилата на Форума.

Аз ще се свържа с администраторите и ще обсъдя вариянтите с тях.

За сега конкурсът се отлага.

Повече информация, когато имам и аз яснота.

Поздрави на всички!!!!!!
Peace

# 213
# 214
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Това пък какво беше, на края на темата ooooh!

Относно конкурса-напъллно съм съгласна със skrita FUstA. Преди време се организираше подобен конкурс между момичетата в темата. Уж беше за забавление, нямаше никаква награда, а накрая стана страшно-то бяха сръдни, то бяха обвинения ooooh! ooooh! ooooh!......не е за приказване Tired. Доста от момичета тогава престанаха да пишат в темата Sad.


И понеже е време за нова тема- Заповядайте в нея!!!

Общи условия

Активация на акаунт