Май се търкулна,Юни дойде-мислим вече за морееее

  • 13 874
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 111
Ритко, ще празнувате и още как.
И тук, и там, и там, и там и тамммм .... Даммм.  Grinning

Исе, каквото и да се получи с детската градина, дано да се окаже най-доброто за Хриси. Сега да оздравее трайно е важно.
Някъде прочетох, че всяка градина си имала избор на 4 от осем допълнителни критерия, които били важни за класирането. Така се получавало, че даже и с по-нисък "бал" ставало пререждане между децата заради тези допълнителни неща. Аз не съм виждала и тествала системата, но явно има хора, получили добри съвети от когото трябва.

Да се редактирам, че забравих да ви кажа - Електра изглежда невероятно, изумително и възхитително. Пу-пу, да я наакат гаргите.  Grinning

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 19:11 от рони

# 61
  • Мнения: 1 163
Ронка и на мен днес ми казаха,че всички деца с ТЕЛК се ползват с предимство.Явно още не са проверили дали е вярна информацията,която съм дала.

Ритко ще седим най-вероятно 12дни.

# 62
  • Мнения: 1 163
Е срама нямате,никой не е писал от вчера Crossing Arms
Къде изчезнахте всички,я бързо на отчет

# 63
  • Мнения: 245
Засрамвам се и се появявам.
Тале, много се радвам на бузите на Цветето, да ви е жива и здрава.
Пускам ви 3 снимки. В неделя ходихме на гости в едни съседи и Невената си намери играчка в кухнята им. Голямо търкаляне падна.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383398&pid=12819326
Рони, извеждат ли те по разходки  hahaha? Как ви се отразяват жегите?

Някой да има да се е чувал с Жабче скоро? Домъчня ми за адреналинките й, искам да видя пораснали бузи.

Мърморанче, както описваш нещата, според мен ще се напаснете с Божидара и скоро ще започне да качва повече и по-лесно ще става кърменето. Направи каквото можеш да продължиш да кърмиш, но моля те, послушай Надето - ако не успееш, не се обвинявай, прекрасна майка си - с кърма, смесено или на АМ.

# 64
  • Мнения: 1 008
Ели, честит рожден ден   bouquet Бъди здрава и много щастлива! Малката бубка да ти носи винаги радост и незабравими моменти. Весел празник и целувки от нас  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 163
Честит рожден ден Ели  bouquet
пожелавам ти много щастие и любов Heart Eyes

Мече голяма борба с тази огромна диня пада Mr. Green,много да я нацелуваш бузана Невена Hug

Хубав ден на всички

# 66
# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Ели  newsm59. Пожелавам ти всичко най-хубаво.

# 68
  • Мнения: 510
Ели newsm59  party023 честит рожден ден.Пожелавам ти всичко което една хубава жена си пожелава newsm51

# 69
  • Мнения: 3 166
Честит Рожден Ден, Ели! Желая ти много здраве и дълъг живот. Нека той бъде огрян от детски усмивки и озарен от обичта на любимите хора. Да е слънчев и весел празинка ти така както е и този ден.


Много пусто напоследък тук. Явно жегите ви се отразяват злееее. Ще ви стяга Класна ей.  Naughty В тази връзка да кажа, че Аги няма достъп до форума от работа, а вкъщи не й остава време да ни пише, но ни чете. Ама аз пак да си кажа - Аги, липсваш.  Sad

Мече, Тале, така, такаааа- туз, дето очите ми го съглеждат по снимките, сърцето ми много одобрява за снахи.  Peace Давайте да правим пазарлък. Впрочем Невена ми е обещана вече. Ма аз имам двама сина да мисля. Не е лесно да си свекърва, ей. Поне бъдеща де.  Mr. Green

Исе, как сте? Как е малчо?  Hug
Рони, ти къде видя Електра? Я се издавай бързо. Grinning Какво прави любимата ни Мария? И ще ли е нахално да си изпросим снимки? Embarassed

Ритко,  Heart Eyes с  глас се смях като си я представах да пръхти малката любов. Нацелувай я силноооо. Heart Eyes

Мърморанче, как са нещата при вас? В крайна сметка важно е мама и бебчо да са спокойни.  И всичко си идва на мястото. Знам, че на думи е лесно, но в реалността изглежда трудно и страшно понякога. В такива случаи моята мама казва, че не е лесно да си мама.

Ние се връщаме от консултация. И естествено аз съм разстроена, защото дзверо пак нищо не е качил. А той като едно упорито магаре отказва да яде всичко освен каша и цица. И при това кашата с много маймунджулъци от наша страна.  ooooh! И докторката ни, която по принцип все се притеснява да не се одундят премного бебетата, чак ми каза, че не може вече така.  Ама и аз го виждам, че заслабва. Обиколката на гърдите му е намаляла. Sad Щото расте на височина, а не качва.Криво ми е. ама в крайна сметка каквото - такова. Не мога да го насилвам все пак.

За баба да кажа - кардиологът смята, че може да мине през лъчетерапията. Сега ще чакаме да се освободи място. Confused

# 70
  • Мнения: 1 369
 Честито на милата ни рожденичка! Да си много щастлива!

 Абе и аз се чудя кой и къде е видял Електра, връщах назад да търся снимки Crazy Явно Рони е имала лична среща с нея някъде из парковете или бебешките магазини:) Радвам се, че изглежда добре и да ни се обади и на нас да ни се покаже. Няма да ви навивам повече за среща.. ако искате пък Crossing Arms

 Светле, и да се ядосваш, и да не се ядосваш... Дари изглежда добре. Явно злоядичък ще бъде, ама и злоядите деца порастват и стават големи хора, само родителите им побеляват сигурно по-бързо. Моят мъж е бил толкова проклето злояд, кльощав...оня ден разказваше как в незнам си кой клас бил 25 кила, а на следващата година бил 24 и сестрата в у-ще се възмущавала как да напише, че детето не е пораснало, а е отслабнало... Ей го на сега, не мож го изхрани, каза,че бил станал колкото един голям бойлер- и се смята в литри Mr. Green И братчеда ми е карал на колелце кренвирш  и половин краставица цял ден... Голямо притеснение за майките си е това. Но оцеляват децата Laughing А аз за прелъгване на злоядо дете не мога да дам съвет. Ние сме в другата посока- тъпчем всичко безотказно Mr. Green

 Много сладка Мецанка с динята:)

 Много дружки ми се губят, не пишат хич. Драсвайте по някой ред, пускайте по някоя снимка........

# 71
  • Мнения: 686
Здравейте!
Честит рожден ден Ели!    bouquet Да си здрава, обичана и много щастлива!

Тале, Мече, и аз сядам на масата да папам бузки.  eat Много сладки момите  Peace Светлето с основание бърза да ги заплюе за снахи.

Ние сме добре, говорим си по цял ден с Дени и си играем  Mr. Green. Много е забавен този период /както и всеки до сега/. Почти не си стоим в къщи, освен когато спим и ядем.
 Hug

# 72
  • Мнения: 3 016
                  Честит Рожден Ден, Ели!
 Желая ти всичко най-добро в живота!  Бъди щастлива!

            
  

# 73
  • Мнения: 7 111
Честит рожден ден, Ели! От здраве да не се оттървеш, а другото да е все хубаво!     bouquet /не пишеш редовно и се зачудих коя Ели, щото и другата другарка Ели е тези дни раждана, та взех да преговарям пак/ Grinning
Светле, ако Дари е щур и жизнен, както изглежда, той ще си измисли кога да задърпа на килца. То май наистина тези с първоначалния по-бурен растеж после наваксват и се изравняват с връстничетата си. Да го нацелуваш обилно. (според мен някой лаком родител тайно си похапва от малчо/ Laughing
Мече, таз любеница много хубав и кръгъл. Само за игра. Дано и изяждането и после да е било толкова много вкусно. Мммм, а от Невенчето остана ли малко крехко агнешко? 
Их, че сте любопитки `начи. То нали светът е малък, та се оказа, че сме с общи познати с Електра. Аз разузнавах как стои въпросът със зетьовете, явно и тя за същото беше отишла.  Simple Smile
Снимки на Мичето га баща й сколаса да й свали от фотото.  Хаймана е той, хаймана.  Laughing Аз съм телетехник и от финна механика не разбирам. Където няма ток не си играя.

# 74
  • Мнения: 1 163
Здравейте,я как сте се разписали всичките-да не повярва човек Mr. Green

Ронка е айде ръчкай го бащата,искаме снимки,пък Crossing Arms

Лиле радвам се,че сте добре и здравички Heart Eyes

Светле малчо е добре,но днес следобяд мен така ме зачатка ухо,че направо Crazy ooooh!,добрече една приятелка ми даде сок от дебела мара,та ще пробвам-дано има ефект.
А ти за Даренце не се притеснявай,много си е добре детенце.Я какъв е бузан Mr. Green,ще прояде,но когато той пожелае.Плюс това в тия жеги на никой не му е до ядене.

Лека вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт