Май се търкулна,Юни дойде-мислим вече за морееее

  • 13 883
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 166
Нали съм си бяла птица:

Честит Имен Ден и на 5ja! От сърце ти желая, другарче, леко и безпроблемно да си доизносиш бебончо. И едно много приятно и леко раждане! Да те слушат и обичат много твоите мъже и на ръце да те носят, защото заслужаваш!   Heart Eyes

Рони, специално гуш, вероятно ще се досетиш защо...  Heart Eyes Hug

Лили, благодаря! Hug

# 286
  • Мнения: 1 008
Честит имен ден на батко Петър   bouquet
Мими, толкова се радвам, че писа. Много искам да видя снимки на Грета. Ние сме си тук! Пиши по често  Hug Heart Eyes
Лили, малка е Деничка не и се притеснявай въобще. То при вас отучването от памперса ще стане най вероятно другото лято - сега е малка, пък зимата трудна работа.... А до тогава ако знаеш как ще се променят нещата. Вики имаше период някъде към годинката където може би 2 месеца не искаше да сяда на гърнето. После изведнъж пак пожела и на 1.3 месеца и махнах памперса...
Много бързо ми мина това време... сякаш вчера се родиха и Дени и Лора и Дарето... А те вече ще прохождат  Grinning Да не говорим пък за Мишето - и тя вече голяма коконка стана, а беше точно като мишле  Laughing
Светле, безаварийно пътуване, приятно изкарване на моренцето, много тен, много усмивки, много да се разтовариш и разнообразиш.... и ако е възможно  Mr. Green да си починеш Hug
Аз тая седмица съм без дете, на село е при баба и дядо . Да видим до кога ще издържим/бабата и дядото също  Crazy/, че и двете ни коли са развалени, та не може и да ходим да я видим след работа/щото то иначе нали нашето село много далече - на 10 км  Laughing/.  Днес вече ми липсва ... от една страна... от друга направо ми е голям кеф, че след работа се прибрах и си пия биричка и си почивам и до довечера ще фотошопствам   Laughing

# 287
  • Мнения: 3 166
Светле, .... и ако е възможно  Mr. Green да си починеш Hug

Ей на това му се вика железен опитмизъм. А аз не съм си го и помисляла.  Joy Да си почина де. Ама и не искам. Искам само децата да са здравички и да ни мине спокойно почивката. Praynig

Шерче, и аз така се чувствам Вики като е при мама на село- хем си почивам от всичките му пакости, хем ми едно такова... шантава работа са това майките.  Grinning Но се опитай да се насладиш докрай на мъничкото време за себе си, защото после нямаааа.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 1 163
Добър вечер

Честито на празнуващите днес Heart Eyes  bouquet

Светле приятно изкарване миличка и лек път Hug,ще ни липсваш.И да не забравя-браво на Дарини крачета smile3501

Шерче и на мен ми е криво като оставя малчо за 2 дни,но пък наистина си почивам,тъй че и ти си почини хубавичко Wink

Ритко добре дошли у дома,радвам се,че сте си прекарали чудесно

Айде и ние да не останем по-назад-Хриси днес падна и си разби устата.Че като шурна една ми ти кръв ooooh!просто ужас,добре че поне не успя да си избие някой зъб.Но рева беше голям де,особено при вида на кървясалата салфетка Tired
Наистина могат да побъркат човек тези малки човечета Crazy Mr. Green
Хайде лека и гушки

# 289
  • София
  • Мнения: 1 098
Ах, каква почивка с деца на море бе хора, това си е живо приключение.  Joy
Лили, Лората съм я мазала с 50-и фактор, относно облеклото ... , голички по дупе или
по папа, не съм го мислила кой знае колко това, мяташ една рокля и е готова беборана.
Носиш храната на плажа и по цял ден търчане по лазеща хлебарка, която където свари там
се катери. Водата ни е пръв приятел, и почнем ли да излизаме голям рев настава. Не напразно
Рак си отглеждаме. Бях с моя приятелка с двете и деца, едната беба колкото Лора с две седмици
разлика са, а младежа ( мъжО на Лора ) е на 3 години и и 4 месеца. По-голяма забава не съм
имала. Естествено и дразнители си има навсякъде, но това са други теми,в които хич не ми се
впуска. Ако има други въпроси , питайте.
Да са им честити празниците на всички, които съм пропуснала, но не е умишлено. Да сте живи и
здрави и зло да не ви стига.
Лека и мека от мен, както казва мойто братче, което днес също е именник, да ми е жив и здрав.
 Heart Eyes
Оп, замалко да забравя. Ронка няма проблем , само трябва да се организираме, и ако не ви плаши
променливото време, ще се радвам много да видя Мари-красавицата ни.  Hug

# 290
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Честит празник на имениците! Flowers Bouquet
isepise еее много лошо това което му се е случело на Хриси миличкото дано му мини бързо и да няма спомен от това.
Светле лек път и приятна почивка  sun  car003 photo
cher beer cheers наздраве и приятно фотошопстване
Рита добре сте си дошли
рони целувки на малката ти принцеса
Честита месечинка малко със закъснение на Мишлето да е много здрава
Рени много пораснал Миро  Hug
Хайде лека вечер и от нас,че 3:00 ме чака доене Wink

# 291
  • Мнения: 1 369
 Привет от нас! Прочетох една страхотна новина, която направо ме накара да заподскачам от радост! МЕРРРИ!!!!!!!! Страхотно!!! Много те прегръщам и ти стискам палци за лека бременност и един пухкав и здравичък финал! Ти заслужаваш това щастиве, толкова много изстрада...

 Честито и на мама Анелия Златанова и малкия Тони! Да ти е жив и здрав и само радости да ви носи!

 Рони, това порасналото няма да се размине без мачкане като го видя, да знайш! МНоо Убава роклА носи Mr. Green

 Хайде вече съм си тук, казвайте кога ще се виждаме??!!???

 Ние се прибрахме, изкарахме добре. Всеки ден на плаж, моренцето хубаво, плажа безлюден, спокойствие... Бела добре се забавляваше с пясъка, от морето я беше страх в началото, ама според мен защото й беше студено първите дни, после се постопли и влизаше с по-голям ентусиазъм. Накрая даже ме водеше за ръчичка и джапаше вътре смело. Имаме лек напредък- един ден на 2 пъти се пусна и направи 3-4 крачки сама по пясъка- от чадъра до мен. Видя какво е, разбра,че може и повече не го повтори:(( Оня ден пък не знам какво й стана, като ме хвана за ръка и цяла Равда пеша обходи и помаха на всички хора и животни. Вчера пак ми висна на краката да я нося... абсолютно е на настроения, които понякога малко ме ядосват.
 В събота вдигна Т, ама не много висока- най-високата беше 37,9. Обаче от сутринта спеше нон-стоп. Събужда се за по 15-ина минути и в един момент започва да хленчи и пак заспива. Което доста ме притесни. Звънях на педиатърката- дълго и упорито,както ме посъветва Рони,което след 10-тото обаждане и 28то позвъняване беше увенчано с успех. Като й казах, тя още повече ме стресна и каза,че обезателно трябва да я водя на лекар да я види. След около половин час се озовахме познайте къде... в Бургаската болница. Е бях слушала легенди, ама наистина няма такава пародия. Един лекар без престилка я преслуша, докато тя ревеше с такъв глас, дето до сега не бях чувала. И каза, че не искал да стресира детето повече, но реши това му неразположение идва 100% от гърлото и без да го преглежда. Сложи й диагноза тонзилофарингит. Но имали практика малките деца да ги вижда и педиатър, който бил не знам къде си...където отидохме и отново преслушаха едно истерично ревящо дете, тоя път и гърлото й погледна и каза,че нищо й няма, какъв е тоя тонзилофарингит, дето е написал предишния???!!!Тя вече беше живнала от толкова рев и повече не е вдигала ни Т, ни нищо. Явно самия стрес при посещение на тая болница лекува. Недай боже да си по-сериозно болен. Според мен за това й състояние вина имат и проклетите десни кътници, в устата й венчетата са като рани. Но като си на море на майната си, като детето ти спи почти 24часа с малки почивки... знае ли човек. Мама проми венчетата с кислородна вода,намаза с гелче, с малко Нурофен и хамомилки овладяхме положението.

 Май попрекалих с писането, ама не съм писала отдавна. ПКато кача снимки, ще ви пусна линк. Нали се сещате колко сме снимали Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 292
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
KikiNiki Съжалявам,че се е наложело да посетите нашите светила в Б-с,но ако знаех,че си в Равда можеше и да се видим ние много често гостуваме при лелята на Дени в Ахелой а и щях да те закарам при нашата лекарка на която имам голямо доверие и е много добър човек.Дано бързо избият тези зъбчета и да не тормозят Бела хубавелка Hug

# 293
  • Мнения: 827
KikiNiki, много гадно с тези болници.Според мен може от самата смяна на климата да е и се е отразило.Моето педи каза ако я водим на море в никакъв случай да не я слагаме в морската вода, защото не знам кви си неща имало в нея които водили до прословутия "грип" с повръщане , разстройство и Т.Мисля да я послушам и да не цопвам бебка ако ходим.Ще си и взимам вода от чешмата и в едно басейнче да седи цопната.
Благодаря ви за честитиките по повод месеченката ни.  bouquet
Честито на всички които са празнували тези дни. Hug
Рита, браво за почивката , а дано и нас ни огрее едно моренце. Sunglasses
Светле, приятна почивка и дано не те ядосват много мъжете ти. Grinning

# 294
  • Мнения: 366
Привет! Ако имате желание подкрепете Макс в един конкурс. За пръв път реших да участваме. Ето линк http://www.bebealbum.bg/picture.php?id=80064 Иска регистрация, обаче, само тогава позволява гласуване.
Сега отивам да ви чета.  Hug

# 295
  • Мнения: 1 163
 wavey wavey

Бори обещавам като имам малко повечко свободно време да се регистрирам и да ви подкрепя,пък дано спечелите

Ники представям си на какво си се нагледала и наслушала,но важното е,че вече сте ОК.Много  Hug и Kissing Heart

ООООООО Ритко знам мила,че няма почивка,но здраве да е.И ние така ще си починем-мани,мани Mr. Green,но пък е забавно

А този моя калпазан,само ме дебне да му сложа памперс преди лягане и хоп  smile3550,иначе през останалото време от деня е без и пишка в банята.

# 296
  • Мнения: 388
Здравейте сладурки със сладурани
вчера се опитах да кача снимки на Грета но явно неуспешно- сигурно е бил пренатоварен сървъра. Но утре ще се пробвам пак.
за Грета - махнахме най сетне половиния памперс вече сме на 4 памперса на ден
направо си е за черпене.  Wine Glass
Цял ден ходи с моите сандалки на токчета - Вече се чудя къде да ги крия
в момента стоят закачени на портмантото-
ОБувки на закачалка-
Лоша и непослушна е. Не си дава играчките. Пакосливка е.
Само вади едни дрешки от Ларидут и ги разнася из стаята.
Лудница - пълна е в къщи.
А пък каква майка е - Всичките кукли голи.
Светле- майка много се зарадва като и казах. Много са ни сладки бебета
Ама всички - да ги гушкаш.
Приятно се изнанадах на Вики на Шер- ама тя цяла Принцеса. Госпожица прекрасна.

Ще ви чета и ще се включвам по често
утре ще кача снимки

# 297
  • София
  • Мнения: 1 098
Мими, Грета голяма "лошка" ще се окаже  rotfImbo , ама нека ти е, иначе голяма скука с тихи и спокойни деца.
Аз се хващам за главата понякога с Лора, но пък иначе би ми било доста скучно и еднообразно. Лора я забелязах,
че види ли нещо в ръцете на друго дете, веднага отива да го вземе, и се сърди ужасно като и се направи забележка
или се върне играчката в ръцете на детето. Да са ни живи и здрави децата, другото са бели кахъри.
Исе, вие кога заминавате на море?
Да вземем да се сберем, и Рени може да не се ослушва а по-често да се включва, не че аз съм от най-честите посетители.  Laughing
И само да добавя, че мен и Лора можете да ни видите само през седмицата в София, през почивните дни или на морето или в планината
или пък в гората.
Ники и вие добре сте си дошли, не ви ли беше малко една седмица на вас?

# 298
  • Мнения: 1 163
Добро утро

Grett  ма и при вас голяма веселба Joy Mr. Green

Ритко пътуваме на 12.07. за Китен.Хриси вече няма търпение и непрекъснато пее с един "михохон" Crazy
-Чено мое,мого е добе Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Ма то това е работа на дядо му,вместо да го научи на някоя детска песничка,нашия човек го учи.......... ooooh!нямам думи просто.
Айде цун за сега

Общи условия

Активация на акаунт